• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 269)
  • Działka Chęciny Wolica
    1 / 8
    Działka Chęciny Wolica

    Chęciny

    • 280 000 zł cena
    • 5 800 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o pow. 5800 m 2 położona w Wolicy, gm. Chęciny; położona pośród terenów zielonych oraz zabudowy jednorodzinnej. Działka częściowo ogrodzona. Dojazd drogą...

  • Działka Stare Folwarki gm. Stopnica
    1 / 4
    Działka Stare Folwarki gm. Stopnica

    Folwarki

    • 80 000 zł cena
    • 3 826 m2 powierzchnia
    • 21 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o powierzchni 3826 m2 zlokalizowana w miejscowości Kąty Stare-Folwarki, gm. Stopnica. Dla działki w 2017r. zostały wydane warunki zabudowy pod budowę domu je...

  • Działka Czerwona Górka gm. Łączna
    1 / 5
    Działka Czerwona Górka gm. Łączna

    Czerwona Górka

    • 170 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 57 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o pow. 3000 m2, zlokalizowana w miejscowości Czerwona Górka, w gm. Łączna. Dojazd do działki drogą asfaltową. Działka w pierwszej linii w stosunku drogi. Ter...

  • Działka rolna Lubieszewo gm. Złocieniec
    1 / 15
    Działka rolna Lubieszewo gm. Złocieniec

    Lubieszewo

    • 349 000 zł cena
    • 1 091 m2 powierzchnia
    • 320 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż działka z przepięknym widokiem o powierzchni 1091 m w Lubieszewie (gm. Złocieniec, pow. drawski), tuż obok jeziora Lubie, idealna do zamieszkania, jako działka rekreacy...

  • Działka Ewelinów gm. Łopuszno
    1 / 8
    Działka Ewelinów gm. Łopuszno

    Ewelinów

    • 5 000 000 zł cena
    • 337 500 m2 powierzchnia
    • 15 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż nieruchomość gruntowa o łącznej pow. 337 500 m2 (33,750 ha) położona w Ewelinowie, w gminie Łopuszno. Nieruchomość składa się z 6 działek położonych poza wsią, w nied...

  • Działka Chmielnik Chomentówek
    1 / 5
    Działka Chmielnik Chomentówek

    Chmielnik

    • 81 000 zł cena
    • 3 006 m2 powierzchnia
    • 27 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o pow. 3006m2 zlokalizowana w miejscowości Chomentówek gm. Chmielnik, pow. kielecki. Grunt o przybliżonych wymiarach ok. 35x67x57x64, szerokość frontu ok...

  • Działka Kielce Barwinek
    1 / 2
    Działka Kielce Barwinek

    Kielce

    • 280 000 zł cena
    • 350 m2 powierzchnia
    • 800 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o pow. 350m2 zlokalizowana w dzielnicy Barwinek w Kielcach . Działka o wymiarach ok. 12m x 28m , niezagospodarowana, ogrodzona, porośnięta trawą. Media:...

  • Działka Szewce gm. Sitkówka-Nowiny
    1 / 11
    Działka Szewce gm. Sitkówka-Nowiny

    Szewce

    • 307 000 zł cena
    • 1 228 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o powierzchni 1228m2 , zlokalizowana w Szewcach, gm. Nowiny. Działka płaska, z rozpoczęta budową; fundament wylany pod dom " Milicz DW 77" Wymiary dzi...

  • Działka rekreacyjna Załęże gm. Kozielice
    1 / 10
    Działka rekreacyjna Załęże gm. Kozielice

    Załęże

    • 113 000 zł cena
    • 1 324 m2 powierzchnia
    • 86 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Twoje miejsce nad jeziorem czeka! Działka 1324 m Załęże, woj. zachodniopomorskie, Jezioro Sitno Marzysz o własnym domku nad jeziorem? Ta oferta jest dla Ciebie! Zapraszam do za...

  • Działka inwestycyjna w centrum Sandomierza
    1 / 3
    Działka inwestycyjna w centrum Sandomierza

    Sandomierz

    • 3 300 000 zł cena
    • 3 300 m2 powierzchnia
    • 1 000 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Sprzedam działkę inwestycyjną 33ary w Sandomierzu ul. Mickiewicza 54 przy głównej ulicy przelotowej przez centrum miasta zabudowana domem

  • Działka rolno-budowlana Czernica gm. Gaszowice
    1 / 9
    Działka rolno-budowlana Czernica gm. Gaszowice

    Czernica

    • 405 000 zł cena
    • 7 500 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka budowlano-rolna w Czernicy - 7500 m² Na sprzedaż przestronna działka o powierzchni 7500 m² w Czernicy, idealna dla osób szukających spokojnej lokalizacji i dużej prz...

  • Działka Barwinek gm. Dukla
    1 / 6
    Działka Barwinek gm. Dukla

    Barwinek

    • 850 000 zł cena
    • 30 700 m2 powierzchnia
    • 28 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjny teren inwestycyjny składający się z dwóch działek ewidencyjnych nr 294/1 oraz 296/1, o łącznej powierzchni 3,07 ha, położonych w miejscowości Barwinek, bezpo...

  • Sprzedam działkę Modzele Bartłomieje
    1 / 2
    Sprzedam działkę Modzele Bartłomieje

    Modzele

    • 232 000 zł cena
    • 2 900 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Działka z warunkami zabudowy w kształcie prostokąta w miejscowości Modzele Bartłomieje gmina Nowe Miasto pow. Płoński 60 km od Warszawy. 7 km od kąpieliska nad zalewem,w wakacje od...

  • Działka w Krakowie | 4700m2 | ul. Bugaj
    1 / 16
    Działka w Krakowie | 4700m2 | ul. Bugaj

    Kraków

    • 1 990 000 zł cena
    • 4 714 m2 powierzchnia
    • 423 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA BUDOWLANA W KRAKOWIE | BEZPOŚREDNIO PRZY DRODZE PUBLICZNEJ | MEDIA W DRODZE Duża i kształtna działka w Krakowie przy ulicy Bugaj wschodniej części Krakowa. Na sprzedaż d...

  • Działka budowlana Kraków Podgórze, Dębniki, Działowskiego
    1 / 15
    Działka budowlana Kraków Podgórze, Dębniki, Działowskiego

    Kraków

    • 904 400 zł cena
    • 952 m2 powierzchnia
    • 950 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA BUDOWLANA DĘBNIKI!!!, objęta planem zagospodarowania przestrzennego i przeznaczona pod budownictwo jednorodzinne wolnostojące, bliźniacze i szeregowe. Położona jest w spoko...

  • Działka budowlana Piaseczna Górka gm. Morawica, Kanarkowa
    1 / 9
    Działka budowlana Piaseczna Górka gm. Morawica, Kanarkowa

    Piaseczna Górka

    • 314 175 zł cena
    • 1 065 m2 powierzchnia
    • 295 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o powierzchni 1065 m2 zlokalizowana w miejscowości Piaseczna Górka (gm. Morawica) przy ul. Kanarkowej. Działka o wymiarach około 25 m x 42 m. Dostępne media: wo...

  • Działka budowlana 1301 m2 Naglady MPZP media
    1 / 11
    Działka budowlana 1301 m2 Naglady MPZP media

    Naglady

    • 169 000 zł cena
    • 1 301 m2 powierzchnia
    • 130 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż oferujemy nieruchomość gruntową składającą się z trzech działek o numerach 5, 6/5 oraz 6/4, o łącznej powierzchni 1301 m2, położoną w miejscowości Naglady, gmina Gietrz...

  • Działka 72 ar przy lesie – Malawa blisko Rzeszowa
    1 / 8
    Działka 72 ar przy lesie – Malawa blisko Rzeszowa

    Malawa

    • 719 000 zł cena
    • 7 200 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Wyjątkowa działka 72 ar przy lesie w Malawie to propozycja, która łączy spokój natury z ogromnym potencjałem inwestycyjnym. Działka nr 3679/18 (klasy gruntu: RIIIa, RIVa, Lzr/PsIV...

  • Dębowa Kłoda działka budowlana, Gm. Dębowa Kłoda
    1 / 11
    Dębowa Kłoda działka budowlana, Gm. Dębowa Kłoda

    Dębowa Kłoda

    • 55 000 zł cena
    • 1 275 m2 powierzchnia
    • 44 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż działka budowlana, położona w miejscowości Dębowa Kłoda, gmina Dębowa Kłoda. Powierzchnia działki wynosi 0,1076 ha. Kształt działki prostokątny. Działka od strony połud...

  • Działka budowlana Warszawa gm. Wawer Wawer, Leśnych Zwierząt
    1 / 9
    Działka budowlana Warszawa gm. Wawer Wawer, Leśnych Zwierząt

    Warszawa

    • 879 000 zł cena
    • 1 476 m2 powierzchnia
    • 596 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    REZERWACJA  Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą niezabudowanej działki gruntowej w regularnym (zbliżonym do prostokąta) kształcie o powierzchni 1476 m2 wraz z udziałem...