• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 269)
  • Działka Stajenczynki gm. Obrowo
    1 / 3
    Działka Stajenczynki gm. Obrowo

    Stajenczynki

    • 188 000 zł cena
    • 3 140 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka rolna z przeznaczeniem pod zabudowę jednorodzinną (WZ - prawomocne) Otoczenie działek niezabudowanych, zalesiona z trzech stron tworząc to miejsce enklawą ciszy, spoko...

  • Sprzedam 48 arów działka pod zabudowe
    1 / 6
    Sprzedam 48 arów działka pod zabudowe

    Wielopole Skrzyńskie

    • 4 000 zł cena
    • 4 800 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam 48 arów działka pod zabudowę w całości lub na działki w Wielopolu Skrzyńskim.Dojazd drogą asfaltową.Uzbrojenie po drugiej stronie drogi.Cena 4000 za ar

  • SPRZEDAM DZIAŁKĘ
    1 / 3
    SPRZEDAM DZIAŁKĘ

    Brzeziny

    • 1 010 000 zł cena
    • 8 000 m2 powierzchnia
    • 127 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę rolno budowlaną o pow.0,80ha w miejscowości Brzeziny gmina Lubartów nr.działki 983.Działka budowlana o powierzchni 0,36ha natomiast pozostała część czyli 0,44ha r...

  • Działki budowlane sprzedam
    1 / 16
    Działki budowlane sprzedam

    Miodary

    • 307 800 zł cena
    • 2 052 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działki budowlane, pięknie położone w leśnym zaciszu miejscowości Miodary, gmina Dobroszyce, powiat oleśnicki, województwo dolnośląskie. Powierzchnia działek w granicach o...

  • Działka budowlana 7,29 ar w Tarnowie – ul. Piotra Skargi
    Działka budowlana 7,29 ar w Tarnowie – ul. Piotra Skargi

    Tarnów

    • 490 000 zł cena
    • 729 m2 powierzchnia
    • 673 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    UMOWA NA WYŁĄCZNOŚĆ Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 7,29 ar (wymiary: 27 x 27 m), położoną w drugim rzędzie od ulicy Piotra Skargi w Tarnowie. Działka nie je...

  • Działka z linią brzegową
    Działka z linią brzegową

    Górkło

    • 1 100 000 zł cena
    • 3 700 m2 powierzchnia
    • 298 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka z warunkami zabudowy . Posiada dostęp do linii brzegowej jeziora Jagodne(szlak Wielkich Jezior Mazurskich). Posiada własną plażę, bez wspólników. Posiada pomost. Cicha i ba...

  • 1 / 4
    Działka, 7 100 m², Marcinkowice

    Marcinkowice

    • 30 972 zł cena
    • 7 100 m2 powierzchnia
    • 5 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    „Syndyk Masy Upadłości dłużnika Doroty Dymek osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej ogłasza przetarg na składnik majątku w postaci ½ w prawie własności nieruchomo...

  • 1 / 3
    Działka Wola Rzędzińska

    Wola Rzędzińska

    • 110 000 zł cena
    • 1 800 m2 powierzchnia
    • 62 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Tyko u mnie! Na sprzedaż działka usługowo-budowlana o powierzchni 18 ar w promocyjnej cenie 110 000 zł. Działka posiada plan zagospodarowania przestrzennego, prąd w zasięgu działk...

  • Działka Łowczów

    Łowczów

    • 154 000 zł cena
    • 2 200 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    To idealne miejsce dla osób szukających przestrzeni, spokoju i jednocześnie świetnej komunikacji. Doskonała propozycja zarówno pod budowę domu, jak i inwestycję. Gotowa infrastrukt...

  • 1 / 3
    Działka Wola Rzędzińska

    Wola Rzędzińska

    • 105 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 105 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż 3 działki budowlane w miejscowości Wola Rzędzińska (gmina Tarnów). Media w zasięgu działki. Spokojna i zielona okolica, w sąsiedztwie zabudowa jednorodzinna. Nr działek...

  • Działka budowlana, Tylmanowa, os. Górki, 3185 m².

    Tylmanowa » ul. Osiedle

    • 439 000 zł cena
    • 3 185 m2 powierzchnia
    • 138 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 3185 m² (0,3185 ha), położona w malowniczej miejscowości Tylmanowa, na osiedlu Górki. Nieruchomość znajduje się w spokojnej,...

  • B ładna działka z domkiem letniskowym, własny las.

    Plizin

    • 236 000 zł cena
    • 26 700 m2 powierzchnia
    • 9 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    ** Atrakcyjna działka budowlano-rolna z własnym lasem **PLIZIN k./Poniatowej polecam do zakupu atrakcyjną działkę budowlano-rolną z aktualnie wybudowanym domkiem letniskowym. Dział...

  • 1 / 3
    Działka Targowisko

    Targowisko

    • 699 000 zł cena
    • 3 591 m2 powierzchnia
    • 195 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    W ofercie nieruchomość o pow. 35,91a położona w targowisku gmina Kłaj. Ujęta w Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego jako U-Tereny usług ok 20a, i R- Tereny rolne p...

  • 1 / 3
    Działka Targowisko

    Targowisko

    • 350 000 zł cena
    • 2 794 m2 powierzchnia
    • 126 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Na sprzedaż atrakcyjna działka o łącznej powierzchni 27,94a , położona w miejscowości Targowisko, gmina Kłaj, w dobrze skomunikowanej i dynamicznie rozwijającej się okolicy....

  • 1 / 4
    Działka Tomaszkowice

    Tomaszkowice

    • 450 000 zł cena
    • 1 030 m2 powierzchnia
    • 437 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 10,3a, położona w miejscowości Tomaszkowice, gmina Biskupice, tylko 2 km od Wieliczki. Nieruchomość znajduje się w cichym, spoko...

  • Działka Kraków Swoszowice

    Kraków » Swoszowice

    • 1 200 000 zł cena
    • 5 086 m2 powierzchnia
    • 236 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    W ofercie działka budowlano-rolna o pow. 50,86a (12,34a budowlane), położona w Krakowie, Dzielnica Swoszowice, Osiedle Wróblowice. Teren delikatnie nachylony w kierunku południ...

  • 1 / 4
    Działka Sułków

    Sułków

    • 270 000 zł cena
    • 1 376 m2 powierzchnia
    • 197 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    W ofercie sprzedaży działka budowlana o pow. 13,76a. Położona w Sułkowie gmina Wieliczka Teren płaski. Kształt zbliżony do prostokąta o wymiarach 19x65m Dojazd z drogi asfalt...

  • Działka Bochnia Smyków

    Bochnia

    • 446 000 zł cena
    • 1 787 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Atrakcyjna działka położona w malowniczej Bochni przy ulicy Birków. Nieruchomość znajduje się w spokojnej, dobrze skomunikowanej okolicy, w sąsiedztwie zabudowy jednorodzinnej....

  • Działka Zabłocie

    Zabłocie

    • 300 000 zł cena
    • 1 176 m2 powierzchnia
    • 256 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Atrakcyjna działka budowlana w Zabłociu gminie Biskupice Na sprzedaż oferujemy działkę budowlaną o powierzchni 11,76a, w kształcie trójkąta (ok. 42m x 50m x 55m). Najw...

  • Działka Połczyno rynek pierwotny ul. Polna

    Połczyno » ul. Polna

    • 176 000 zł cena
    • 800 m2 powierzchnia
    • 220 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Połczyno okolice ul. Polnej (odległość ok. 3 km od Pucka, ok. 12 km od Redy)Działka budowlana o pow. 800 m² w kształcie prostokąta o wymiarach (front) ok. 23 m x ok. 35 m. Zgodnie...