• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 269)
  • Działka budowlana Czernica gm. Gaszowice
    1 / 8
    Działka budowlana Czernica gm. Gaszowice

    Czernica

    • 147 000 zł cena
    • 1 090 m2 powierzchnia
    • 135 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy Państwu na sprzedaż ładną działkę budowlaną o powierzchni 1090 m2 zlokalizowaną w Czernicy ul. Jana. Nieruchomość posiada kształt prostokąta o wymiarach około 42x26 m...

  • Działka Witowąż gm. Czernikowo
    1 / 6
    Działka Witowąż gm. Czernikowo

    Witowąż

    • 138 000 zł cena
    • 3 001 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka rolna z przeznaczeniem pod zabudowę jednorodzinną, otoczenie działek niezabudowanych oraz domów jednorodzinnych, w pobliżu lasu. Bez aktualnych WZ Działka położo...

  • Działka rolna Dołuje gm. Dobra (Szczecińska), Daniela
    1 / 2
    Działka rolna Dołuje gm. Dobra (Szczecińska), Daniela

    Dołuje

    • 199 000 zł cena
    • 909 m2 powierzchnia
    • 219 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż działka orna Na sprzedaż działka orna znajdująca się przy ul. Daniela w Dołujach. Powierzchnia działki 909 m2. Nr działki 102/3 Kanaliza: szambo Woda: studnia...

  • Działka Daleszyce
    1 / 4
    Działka Daleszyce

    Daleszyce

    • 340 000 zł cena
    • 4 310 m2 powierzchnia
    • 79 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o pow. 4310 m2 , zlokalizowana w Daleszycach. Działka w pierwszej linii zabudowy, płaska nieogrodzona, w kształcie zbliżonym do prostokąta. Przybliżone w...

  • Odstąpię prawo do działki ROD
    1 / 8
    Odstąpię prawo do działki ROD

    Warszawa

    • 36 000 zł cena
    • 280 m2 powierzchnia
    • 129 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Odsprzedam prawo do użytkowania działki ROD na Mokotowie o powierzchni ok 280 m2 Działka znajduje się w pobliżu stacji metra Wierzbno, w pobliżu znajdują się również przystanki au...

  • Działka Kielce, Szybowcowa
    1 / 4
    Działka Kielce, Szybowcowa

    Kielce

    • 384 340 zł cena
    • 1 747 m2 powierzchnia
    • 220 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o powierzchni 1747 m2 zlokalizowana w Kielcach przy ul. Szybowcowej. Działka o kształcie zbliżonym do trapezu, płaska, niezagospodarowana, nieogrodzona. Szeroko...

  • Działka Warszawa Wilanów, Przyczółkowa
    1 / 5
    Działka Warszawa Wilanów, Przyczółkowa

    Warszawa

    • 16 245 600 zł cena
    • 13 538 m2 powierzchnia
    • 1 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania atrakcyjna nieruchomość o pow. 13 538 m2 , zlokalizowana w Warszawie w dzielnicy Wilanów-Powsinek przy ul. Przyczółkowej . Teren z potencjałem inwestycyjnym. Nie...

  • Działka rolna Nowe Kotlice gm. Sobków
    1 / 10
    Działka rolna Nowe Kotlice gm. Sobków

    Nowe Kotlice

    • 300 000 zł cena
    • 7 212 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż działka o pow. 7212 m2 zlokalizowana w miejscowości Nowe Kotlice, gm. Sobków. Dojazd do nieruchomości drogą asfaltową. Wymiary działki (w przybliżeniu): 53...

  • Działka Raczyce gm. Gnojno
    1 / 6
    Działka Raczyce gm. Gnojno

    Raczyce

    • 60 000 zł cena
    • 6 600 m2 powierzchnia
    • 10 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o pow. 6600 m2 , zlokalizowana w Raczycach, gm. Gnojno . Dojazd do działki z dwóch stron - drogą asfaltową lub z tyłu drogą gruntową. W sąsiedztwie nowsza...

  • Działka budowlana Chęciny Skiby
    1 / 4
    Działka budowlana Chęciny Skiby

    Chęciny

    • 160 000 zł cena
    • 817 m2 powierzchnia
    • 196 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o pow. 817 m2 , zlokalizowana w Skibach, gm. Chęciny. Dojazd do działki drogą asfaltową. Działka w trzeciej linii w stosunku do drogi, płaska, niezagospodarow...

  • Działka Daleszyce
    1 / 3
    Działka Daleszyce

    Daleszyce

    • 99 000 zł cena
    • 3 100 m2 powierzchnia
    • 32 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o pow. 3100 m2 , zlokalizowana w miejscowości Daleszyce. Lokalizacja w cichym, zielonym zakątku, na nowo powstającym osiedlu domów jednorodzinnych. Działka...

  • Działka rolna Daleszyce Słopiec
    1 / 7
    Działka rolna Daleszyce Słopiec

    Daleszyce

    • 400 000 zł cena
    • 4 300 m2 powierzchnia
    • 94 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż działka o powierzchni 4300 m2, zlokalizowana w Słopcu Rządowym, gm. Daleszyce. Działka w pierwszej linii w stosunku do drogi dojazdowej asfaltowej. Na posesji zna...

  • Działka Dęba-Kolonia gm. Ruda Maleniecka
    1 / 7
    Działka Dęba-Kolonia gm. Ruda Maleniecka

    Dęba-Kolonia

    • 78 000 zł cena
    • 3 200 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o pow. 3 200 m2 , zlokalizowana w miejscowości Dęba Kolonia, gm. Ruda Maleniecka, pow. konecki . Dla działki zostały wydane warunki zabudowy na 3 jednor...

  • Działka usługowa Chęciny Tokarnia
    1 / 6
    Działka usługowa Chęciny Tokarnia

    Chęciny

    • 3 900 000 zł cena
    • 35 137 m2 powierzchnia
    • 111 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Na sprzedaż działka o powierzchni 35 137 m2 zlokalizowana w miejscowości Tokarnia (gm. Chęciny), blisko nowego węzła na trasie S7. Na terenie obowiązuje Miejscowy Plan Zagospoda...

  • Sprzedam ziemię rolną pod siedlisko lub zabudowę
    1 / 12
    Sprzedam ziemię rolną pod siedlisko lub zabudowę

    Udorpie

    • 125 zł cena
    • 14 000 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam 1,40 ha ziemi rolnej pod siedlisko lub zabudowę. Grunt położony w jednym kawałku w Udorpiu k. Bytowa (jest możliwość podziału dla zdecydowanego kupującego), woj. pomorski...

  • Działka Płochocin gm. Ożarów Mazowiecki
    1 / 3
    Działka Płochocin gm. Ożarów Mazowiecki

    Płochocin

    • 1 100 000 zł cena
    • 2 457 m2 powierzchnia
    • 448 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o powierzchni 2457 m2 usytuowana w Płochocinie gm. Ożarów Mazowiecki. W odległości 150m ullica Poznańska (trasa 92). Dobry dojazd do trasy S8 i A2. Działka...

  • Działka Zagórze gm. Łączna
    1 / 10
    Działka Zagórze gm. Łączna

    Zagórze

    • 230 000 zł cena
    • 35 500 m2 powierzchnia
    • 7 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o pow. 35 500 m2 zlokalizowana w Zagórzu, gm. Łączna . Działka niezabudowana, o nieregularnym kształcie, o przybliżonych wymiarach: 20 x 802 x 42 x 740 x 22...

  • Działka Nagłowice
    1 / 6
    Działka Nagłowice

    Nagłowice

    • 70 000 zł cena
    • 1 859 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o pow. 1859 m2, zlokalizowana przy ul. Kosickiego w miejscowości Nagłowice, gmina Jędrzejów. Działka niezagospodarowana, płaska o kształcie litery L, częś...

  • Działka Chełmce gm. Strawczyn, Akacjowa
    1 / 4
    Działka Chełmce gm. Strawczyn, Akacjowa

    Chełmce

    • 100 000 zł cena
    • 1 206 m2 powierzchnia
    • 83 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o powierzchni 1206 m2 zlokalizowana przy ulicy Akacjowej w miejscowości Chełmce, około 17 km od ścisłego centrum Kielc. Działka położona w trzeciej linii...

  • Działka Kielce Dobromyśl, Dobromyśl
    1 / 5
    Działka Kielce Dobromyśl, Dobromyśl

    Kielce

    • 105 000 zł cena
    • 800 m2 powierzchnia
    • 132 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o powierzchni 800 m2, zlokalizowana przy ul. Dobromyśl, w Kielcach. W sąsiedztwie nowa zabudowa jednorodzinna. Działka płaska, w kształcie prostokąta, niezag...