• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 269)
  • Działka inwestycyjna Busko-Zdrój
    1 / 10
    Działka inwestycyjna Busko-Zdrój

    Busko-Zdrój

    • 4 635 378 zł cena
    • 3 426 m2 powierzchnia
    • 1 353 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 3 426 m2 zlokalizowana w Busku Zdroju, w okolicy ulic 1 Maja i Grotta. Działka płaska, w kształcie prostokąta, niezagospodarowana...

  • Działka rolna Golub Dobrzyń Węgiersk
    1 / 4
    Działka rolna Golub Dobrzyń Węgiersk

    Golub-Dobrzyń

    • 83 000 zł cena
    • 1 429 m2 powierzchnia
    • 59 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działki z możliwością zabudowy jednorodzinnej, przestrzeń, cisza, w sąsiedztwie lasu Działki położone przy gminnej drodze w Węgiersku , gminie Golub-Dobrzyń, o numerze ewidenc...

  • Działka budowlana Lisów gm. Morawica
    1 / 7
    Działka budowlana Lisów gm. Morawica

    Lisów

    • 97 000 zł cena
    • 812 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o pow. 812 m2 , zlokalizowana w miejscowości Lisów , gmina Morawica . Działka położona się w cichej i spokojnej okolicy, w pobliżu zabudowa jednorodzinna. D...

  • Działka Krajno Pierwsze gm. Górno
    1 / 4
    Działka Krajno Pierwsze gm. Górno

    Krajno Pierwsze

    • 220 000 zł cena
    • 2 300 m2 powierzchnia
    • 96 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż kompleks działek o łącznej powierzchni 2 300 m2 położony w Krajnie Pierwszym, gm. Górno. Dojazd drogą gruntową ok. 50 m. Nieruchomość zlokalizowana w drugiej linii...

  • Działka Skarżysko-Kamienna Dolna Kamienna
    1 / 10
    Działka Skarżysko-Kamienna Dolna Kamienna

    Skarżysko-Kamienna

    • 285 000 zł cena
    • 641 m2 powierzchnia
    • 445 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o pow. 641 m2, zlokalizowana w Skarżysku - Kamiennej, na osiedlu Dolna Kamienna. Działka płaska, częściowo ogrodzona, w kształcie prostokąta, o wymiara...

  • Kania Górna, gmina Zgierz – na sprzedaż działka 35 324m2
    Kania Górna, gmina Zgierz – na sprzedaż działka 35 324m2

    Kania Góra

    • 4 100 000 zł cena
    • 35 324 m2 powierzchnia
    • 117 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Kania Górna, gmina Zgierz – na sprzedaż działka 35 324m2 pod inwestycje. Bez pośredników! Na sprzedaż działka w atrakcyjnej lokalizacji w gminie Zgierz, województwo łódzkie Ideal...

  • Działka Warszawa Wilanów
    1 / 2
    Działka Warszawa Wilanów

    Warszawa

    • 5 750 000 zł cena
    • 3 829 m2 powierzchnia
    • 1 502 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o powierzchni 3829m2 zlokalizowana na Wilanowie w pobliżu ul. Drewny. Działka leży w terenie, dla którego nie obowiązuje miejscowy plan...

  • Działka Busko-Zdrój Wolica
    1 / 8
    Działka Busko-Zdrój Wolica

    Busko-Zdrój

    • 129 000 zł cena
    • 1 988 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o pow. 1988 m2 zlokalizowana w miejscowości Wolica tuż obok Buska-Zdroju . Wymiary działki ok. 21x91m, szerokość frontu ok. 21m. Działka ogrodzona (ogrodze...

  • Działka Kielce Wietrznia, Tarnowska
    1 / 4
    Działka Kielce Wietrznia, Tarnowska

    Kielce

    • 1 599 000 zł cena
    • 3 040 m2 powierzchnia
    • 526 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka o powierzchni 3040m2, zlokalizowana przy ulicy Tarnowskiej w Kielcach. Działka w pierwszej linii od strony ulicy. Inwestycja na działce wymagać będzie budowy wjazdu/zjaz...

  • Działka Ostrowiec Świętokrzyski Bieliny
    1 / 10
    Działka Ostrowiec Świętokrzyski Bieliny

    Ostrowiec Świętokrzyski

    • 245 000 zł cena
    • 3 013 m2 powierzchnia
    • 82 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Agencja HOMEserwis Nieruchomości Ostrowiec św. ul.Iłżecka 23 oferuje sprzedaż działki budowlanej z aktualnymi warunkami zabudowy budynkiem mieszkalnym lub użytkowym oraz projektem...

  • Działka budowlana Obrowo
    1 / 3
    Działka budowlana Obrowo

    Obrowo

    • 168 000 zł cena
    • 2 052 m2 powierzchnia
    • 82 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana z możliwością zabudowy jednorodzinnej, przestrzeń, cisza, w sąsiedztwie lasu Wydano warunki zabudowy dla 2 domów jednorodzinnych Działka położona przy...

  • Działka Daleszyce Borków
    1 / 5
    Działka Daleszyce Borków

    Daleszyce

    • 175 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 175 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o pow. 1000 m2, zlokalizowana w miejscowości Borków, gmina Daleszyce. Działka położona na skraju lasu, na terenie objętym Miejscowym Planem Zagospodarowania Pr...

  • Działka rolna Rębów gm. Kije
    1 / 7
    Działka rolna Rębów gm. Kije

    Rębów

    • 100 000 zł cena
    • 7 900 m2 powierzchnia
    • 13 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż działka o pow. 7900 m2 zlokalizowana w Rębowie, gm. Kije, pow. pińczowski. Działka o przybliżonych wymiarach ok. 38x156x52x134x14x24 , szerokość frontu ok. 38m ,...

  • Działka Izabelin-Dziekanówek gm. Czosnów, Modlińska
    1 / 3
    Działka Izabelin-Dziekanówek gm. Czosnów, Modlińska

    Izabelin-Dziekanówek

    • 3 111 040 zł cena
    • 9 722 m2 powierzchnia
    • 320 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o powierzchni 9722 m2 zlokalizowana przy ulicy Modlińskiej , w Izabelinie Dziekanówku (gm. Czosnów). Płaska działka o kształcie prostokąta. Przybliżon...

  • Działka Brynica gm. Piekoszów
    1 / 4
    Działka Brynica gm. Piekoszów

    Brynica

    • 95 850 zł cena
    • 1 278 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o powierzchni 1278 m2, zlokalizowana w Brynicy, gm. Piekoszów. Nieruchomość położona w drugiej linii w stosunku do drogi asfaltowej. Dojazd do działki drogą...

  • Działka Ciekoty gm. Masłów
    1 / 4
    Działka Ciekoty gm. Masłów

    Ciekoty

    • 87 500 zł cena
    • 700 m2 powierzchnia
    • 125 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o powierzchni 700 m2, zlokalizowana w miejscowości Ciekoty - gm. Masłów. W Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego działka jest przeznaczona pod...

  • Działka Mościska gm. Grodzisk Mazowiecki
    1 / 4
    Działka Mościska gm. Grodzisk Mazowiecki

    Mościska

    • 3 550 000 zł cena
    • 35 000 m2 powierzchnia
    • 102 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o pow. 35 000 m2 , zlokalizowana w Mościskach, gmina Grodzisk Mazowiecki. Doskonała lokalizacja: 8 km od wjazdu na trasę Katowicką, 5 km od centrum Grodzis...

  • Działka usługowa Komorniki gm. Tarczyn
    1 / 6
    Działka usługowa Komorniki gm. Tarczyn

    Komorniki

    • 4 739 140 zł cena
    • 16 054 m2 powierzchnia
    • 296 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Na sprzedaż budowlano - usługowa działka o pow. 16 054 m2 zlokalizowana w Komornikach, w gminie Tarczyn. Nieruchomość zlokalizowana 1,5 km od al. Krakowskiej, ok. 200 m od now...

  • Działka Pińczów
    1 / 15
    Działka Pińczów

    Pińczów

    • 2 460 000 zł cena
    • 3 944 m2 powierzchnia
    • 624 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o pow. 3944m2 zabudowana lokalem handlowo-usługowym o pow. użytkowej o pow. 234,09m2 zlokalizowana w Pińczowie. W skład lokalu wchodzą następujące pomiesz...

  • Działka Kielce Białogon
    1 / 3
    Działka Kielce Białogon

    Kielce

    • 662 800 zł cena
    • 1 657 m2 powierzchnia
    • 400 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o pow. 1657 m2 w kształcie trapezu o wymiarach ok. 30x45x40x50, zlokalizowana w dzielnicy Białogon. Działka ogrodzona, zabudowana murowanym budynkiem o pow. o...