• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 269)
  • Widokowa działka budowlana
    1 / 9
    Widokowa działka budowlana

    Ustroń

    • 240 000 zł cena
    • 900 m2 powierzchnia
    • 267 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    MAŁGORZATA STRAWA Agent prowadzący [tel] Na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane ( nr.6 na zdjęciu) położone w malowniczej części Ustronia, w rejonie Poniwca i Polany, u podnóża...

  • Działka budowlana Wodzisław Śląski, Kominka
    1 / 14
    Działka budowlana Wodzisław Śląski, Kominka

    Wodzisław Śląski

    • 175 000 zł cena
    • 3 467 m2 powierzchnia
    • 51 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA NA SPRZEDAŻ - WODZISŁAW ŚLĄSKI, ul. ks. kard. Bolesława Kominka Powierzchnia działki: 3467 m² Rodzaj nieruchomości: działka pod zabudowę jednorodzinną o symbolu MN Fo...

  • Działka usługowa Rzeszotary gm. Miłkowice
    1 / 7
    Działka usługowa Rzeszotary gm. Miłkowice

    Rzeszotary

    • 1 650 000 zł cena
    • 15 000 m2 powierzchnia
    • 110 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    SPRZEDAŻ Kategoria: Działka produkcyjno-usługowa w strefie ekonomicznej Lokalizacja: Rzeszotary, gm. Miłkowice Powierzchnia działki: 1,5 HA...

  • Działki usługowe 3,26 ha Bielsko-Biała obok S52
    1 / 16
    Działki usługowe 3,26 ha Bielsko-Biała obok S52

    Bielsko-Biała

    • 9 130 000 zł cena
    • 32 604 m2 powierzchnia
    • 281 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    SEBASTIAN WIŚNIOWSKI Agent prowadzący [tel] Działki usługowe 3,26 ha Bielsko-Biała obok S52Na sprzedaż atrakcyjny kompleks trzech działek o łącznej powierzchni 32 604 m², położony...

  • Działka w Krynicy Morskiej z widokiem na Zalew
    1 / 10
    Działka w Krynicy Morskiej z widokiem na Zalew

    Krynica Morska

    • 495 000 zł cena
    • 2 465 m2 powierzchnia
    • 201 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Szukasz działki pod inwestycję lub miejsca dla siebie z dala od zgiełku miasta? Polecam nieruchomość znajdującą się w okolicy Przekopu Mierzei Wiślanej w miejscowości Przebrno koło...

  • Działka budowlana Cisy gm. Malbork
    1 / 2
    Działka budowlana Cisy gm. Malbork

    Cisy

    • 100 000 zł cena
    • 903 m2 powierzchnia
    • 111 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną - 903 m² w miejscowości Cisy, niedaleko Malborka (na zdjęciu zaznaczona na czerwono) + droga dojazdowa współwłasnościowa (zaznaczona na żółto). Działka z...

  • Działka budowlana 1135 m² – ul. Jarzębinowa, Łańce, gm. Korn
    1 / 5
    Działka budowlana 1135 m² – ul. Jarzębinowa, Łańce, gm. Korn

    Łańce

    • 95 000 zł cena
    • 1 135 m2 powierzchnia
    • 84 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż piękna działka budowlana o powierzchni 1135 m², położona przy ul. Jarzębinowej w miejscowości Łańce (gmina Kornowac, powiat raciborski). Atuty działki: -Teren przezna...

  • Syndyk sprzeda działkę leśną
    1 / 2
    Syndyk sprzeda działkę leśną

    Podolany

    • 8 250 zł cena
    • 2 400 m2 powierzchnia
    • 4 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Syndyk masy upadłości Łukasz Winnicki ogłasza nieograniczony przetarg ofertowy na sprzedaż nieruchomości I. Przedmiot przetargu Prawo własności nieruchomości gruntowej oznaczonej...

  • sprzedaż działki
    1 / 3
    sprzedaż działki

    Rączna

    • 450 000 zł cena
    • 4 900 m2 powierzchnia
    • 92 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną 8 arów + działkę rolną 41 arów – Rączna, Gmina Liszki Na sprzedaż oferuję łącznie 49 arów nieruchomości zlokalizowanej w miejscowości Rączna, gmina Liszk...

  • Mazury zachodnie, działka na sprzedaż
    1 / 5
    Mazury zachodnie, działka na sprzedaż

    Idzbark

    • 326 000 zł cena
    • 1 630 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam dwie malowniczo położone działki budowlane w miejscowości Idzbark k/Ostródy w województwie warmińsko-mazurskim. Istnieje możliwość zakupu jednej. Działki zgodnie z miejsco...

  • Działka siedliskowa z mpzp - dom, las, cisza
    1 / 16
    Działka siedliskowa z mpzp - dom, las, cisza

    Niepoczołowice

    • 1 495 000 zł cena
    • 77 078 m2 powierzchnia
    • 20 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Szukasz zacisznego miejsca w celu prowadzenia działalności agroturystycznej albo rolniczej? A może marzy Ci się siedlisko w sąsiedztwie lasu i jezior kaszubskich? Duża działka z Mi...

  • Działka budowlana Mieściska gm. Duszniki, Wiosenna
    1 / 11
    Działka budowlana Mieściska gm. Duszniki, Wiosenna

    Mieściska

    • 150 000 zł cena
    • 1 248 m2 powierzchnia
    • 121 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej położonej w miejscowości Mieściska, gmina Duszniki. To idealne miejsce na Twój dom, z dala od wielkomiejskiego zgi...

  • Kamieniec Wrocławski - Sprzedam działkę budowlaną 1320m²
    1 / 6
    Kamieniec Wrocławski - Sprzedam działkę budowlaną 1320m²

    Kamieniec Wrocławski

    • 396 000 zł cena
    • 1 320 m2 powierzchnia
    • 300 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną ( 1320m² ) w Kamieńcu Wrocławskim. Wymiary działki: front 20m x 66m, teren płaski (ogrodzony siatką leśną). Media: - działka uzbrojona w prąd (skrzynk...

  • Działka zagrodowa 2687 m2 w Szczepanowicach. Zalew
    1 / 7
    Działka zagrodowa 2687 m2 w Szczepanowicach. Zalew

    Gorzkowice

    • 110 000 zł cena
    • 2 687 m2 powierzchnia
    • 41 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Na sprzedaż urokliwa działka o powierzchni 2687 m2 znajdująca się w miejscowości Szczepanowice, gm. Gorzkowice. Bliskość natury, możliwość zabudowy oraz sąsiedztwo zalewu sprawią,...

  • Działka budowlana Spytkowice
    1 / 4
    Działka budowlana Spytkowice

    Spytkowice

    • 99 000 zł cena
    • 943 m2 powierzchnia
    • 105 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana 9,43 ar | płaska | media | Spytkowice Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 9,43 ar, położona w miejscowości Spytkowice przy ul. Wiślanej. Najważniejsze...

  • Działka Mikołów Kąty
    1 / 10
    Działka Mikołów Kąty

    Mikołów

    • 485 000 zł cena
    • 782 m2 powierzchnia
    • 621 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Kontakt telefoniczny: [tel] Sprzedam urokliwą działkę na obrzeżach Mikołowa z widokiem na góry. Wymiary: 23,5 x 33,3 m. Teren objęty Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrze...

  • domek na dużej działce I gotowy biznes
    1 / 15
    domek na dużej działce I gotowy biznes

    Łąkie

    • 595 000 zł cena
    • 7 000 m2 powierzchnia
    • 85 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Oferujemy do sprzedaży działkę ( a w zasadzie dwie działki) o łącznej powierzchni 7000 mkw. wraz z nowoczesnym domkiem. Domek po jednym sezonie najmu, bardzo elegancko zaaranżowany...

  • Działka budowlana na Jurze Krakowsko – Częstochowskiej
    1 / 3
    Działka budowlana na Jurze Krakowsko – Częstochowskiej

    Włodowice

    • 95 000 zł cena
    • 846 m2 powierzchnia
    • 113 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana na Jurze Krakowsko – Częstochowskiej Mam do sprzedania działkę budowlaną we Włodowicach w samym centrum Jury Krakowsko-Częstochowskiej, działka o powierzchni: 84...

  • Piękna działka 3650m2 Brynica 9km od Kielc , WZ budowlana ,
    1 / 7
    Piękna działka 3650m2 Brynica 9km od Kielc , WZ budowlana ,

    Brynica

    • 227 000 zł cena
    • 3 650 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę o powierzchni 3650m2 położoną w miejscowości Brynica ul. Przyszkolna gm. Piekoszów 9km od granicy Kielc. Działka leży w drugiej linii zabudowy i jest w kształcie p...

  • Sprzedam działkę w Prudziszkach
    Sprzedam działkę w Prudziszkach

    Prudziszki

    • 155 000 zł cena
    • 1 531 m2 powierzchnia
    • 102 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę z pozwoleniem na budowę – Prudziszki, gmina Jeleniewo Na sprzedaż działka położona w miejscowości Prudziszki, gmina Jeleniewo, w spokojnej, zielonej okolicy, a jed...