• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 269)
  • Wisła - Gościejów działka z widokiem
    1 / 16
    Wisła - Gościejów działka z widokiem

    Wisła

    • 690 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 460 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    MAŁGORZATA STRAWA Agent prowadzący [tel] Widokowa działka inwestycyjna 1500 m² w Wiśle Gościejów | Potok, las, pensjonaty Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna o powierzchn...

  • Działka budowlana ok.1400 m2 -Wałsnów gm. Orońsko
    1 / 11
    Działka budowlana ok.1400 m2 -Wałsnów gm. Orońsko

    Wałsnów

    • 95 420 zł cena
    • 1 468 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

     Działka budowlana ok. 1468 m² – Wałsnów, gmina Orońsko Idealne miejsce na Twój dom, ogród i rodzinne życie – zaledwie 15 minut od granicy Radomia ---  Spokój, przestrzeń i na...

  • Malownicze działki budowlane !
    1 / 2
    Malownicze działki budowlane !

    Międzyrzec Podlaski

    • 80 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działki budowlane na sprzedaż – Tuliłów, ul. Dalekie (gm. Międzyrzec Podlaski) Oferujemy 9 malowniczo położonych działek budowlanych w spokojnej i zielonej części Tuliłowa, w mie...

  • Działka budowlana Czarny Las gm. Grodzisk Mazowiecki,
    1 / 5
    Działka budowlana Czarny Las gm. Grodzisk Mazowiecki,

    Czarny Las

    • 375 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    1500 m² w Czarnym Lesie. Idealna działka pod dom + wybór innych Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1500 m², położona w miejscowości Czarny Las, w spokojnej i z...

  • 2 działki budowlane z MPZP, blisko Wyszkowa
    1 / 6
    2 działki budowlane z MPZP, blisko Wyszkowa

    Ślubów

    • 169 500 zł cena
    • 1 358 m2 powierzchnia
    • 125 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Nie pobieram wynagrodzenia od Kupującego! Na sprzedaż działka budowlana: o numerze ewidencyjnym 582, Ślubów k. Wyszkowa. Możliwość zakupienie również działki o numerze 580, 589 z...

  • Działka Tychy Wartogłowiec
    1 / 3
    Działka Tychy Wartogłowiec

    Tychy

    • 372 480 zł cena
    • 582 m2 powierzchnia
    • 640 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Tychy, Wartogłowiec, ul. LAWENDOWA. Działka mieszkaniowa z możliwościami usług o pow. 582 m2 udziałem w drodze dojazdowej. Aktualny Plan zagospodarowania Przestrzennego MN6. Istni...

  • Sprzedam działkę rolno budowlaną 3tys.m2
    Sprzedam działkę rolno budowlaną 3tys.m2

    Piróg

    • 80 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 27 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Witam. Sprzedam działkę rolno budowlaną o powierzchni 31 arów czyli 3.100 metrów2 w pięknej miejscowości nieopodal Białobrzegów Radomskich w gminie Stromiec. Działka ma dostęp do d...

  • Działka rolna Miedziana Góra Kostomłoty Drugie
    1 / 4
    Działka rolna Miedziana Góra Kostomłoty Drugie

    Miedziana Góra

    • 20 000 zł cena
    • 3 200 m2 powierzchnia
    • 7 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    TYLKO U NAS ! Biuro Nieruchomości Twoje M Oferuje na sprzedaż Niepowtarzalną nieruchomość gruntowa w miejscowości Kostomłoty Drugie...

  • Idealne miejsce pod kameralne osiedle z widokiem
    1 / 6
    Idealne miejsce pod kameralne osiedle z widokiem

    Skrzynka

    • 450 000 zł cena
    • 6 200 m2 powierzchnia
    • 73 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana z ogromnym potencjałem inwestycyjnym z pięknym widokiem w Skrzynce k/Dobczyc Przedstawiamy piękną działkę budowlaną o powierzchni 62 ary, i...

  • Działka budowlana 1428m2, piękny widok, Beskid Niski
    1 / 8
    Działka budowlana 1428m2, piękny widok, Beskid Niski

    Uście Gorlickie

    • 290 000 zł cena
    • 1 428 m2 powierzchnia
    • 204 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną w Uściu Gorlickim na os. Bielańskim z pięknym widokiem, 1428 M2. Działka uzbrojona: skrzynka elektryczna, wodociąg gminny (w trakcie podłączenia). Dział...

  • Działka inwestycyjna  Wałsnów gm. Orońsko 180 ar
    1 / 10
    Działka inwestycyjna Wałsnów gm. Orońsko 180 ar

    Wałsnów

    • 446 710 zł cena
    • 8 122 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

     Działka inwestycyjna 8122m2 z podziałem na 5 działek i drogą wewnętrzną – Wałsnów, 20 min od granicy Radomia  Inwestuj z wizją – buduj tam, gdzie natura spotyka się z logistyk...

  • Działka budowlana Wierzbna gm. Żarów
    1 / 4
    Działka budowlana Wierzbna gm. Żarów

    Wierzbna

    • 203 580 zł cena
    • 1 044 m2 powierzchnia
    • 195 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana w Wierzbnej Działka o powierzchni ok.10 arów. Działka oddalona od drogi głównej, położona w malowniczym i spokojnym miejscu. Działka w kształcie prostokąta, t...

  • Działka budowlana Tychy Wilkowyje
    1 / 3
    Działka budowlana Tychy Wilkowyje

    Tychy

    • 264 330 zł cena
    • 801 m2 powierzchnia
    • 330 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Tychy Wilkowyje , do sprzedania działka o pow. 801 m2 Aktualny Plan Zagospodarowania przestrzennego: teren zabudowy usługowo-mieszkaniowej. Wszystkie media: Kanalizacja, prąd, g...

  • Działka rolna Zadwórze gm. Ustrzyki Dolne
    1 / 10
    Działka rolna Zadwórze gm. Ustrzyki Dolne

    Zadwórze

    • 460 000 zł cena
    • 26 273 m2 powierzchnia
    • 18 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Prezentujemy atrakcyjną nieruchomość gruntową o powierzchni 2,62 ha , o wymiarach około 51 m szerokości i 517 m długości , położoną w malowniczej miejscowości Zadwórze w gmin...

  • Działka budowlana Krążkowo gm. Złotniki Kujawskie
    1 / 2
    Działka budowlana Krążkowo gm. Złotniki Kujawskie

    Krążkowo

    • 48 000 zł cena
    • 964 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana w Krążkowie - idealna pod dom jednorodzinny! Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w spokojnej i malowniczej miejscowości Krążkowo, w gminie Złotnik...

  • Wyjątkowe 2 działki przy lesie  1008 m² | MPZP |
    1 / 11
    Wyjątkowe 2 działki przy lesie 1008 m² | MPZP |

    Kunów

    • 100 800 zł cena
    • 1 008 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż dwie atrakcyjne działki budowlane o numerach 79/20 oraz 79/21, położone w malowniczej i spokojnej okolicy, bezpośrednio przy lesie. To idealne miejsce dla osób marzącyc...

  • Działka przemysłowa Olsztyn -Towarowa
    1 / 2
    Działka przemysłowa Olsztyn -Towarowa

    Olsztyn

    • 2 000 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 1 334 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Działka o powierzchni 1500 m2 położona w przemysłowej części Olsztyna. Idealne miejsce do prowadzenia własnej działalności lub przejęcia gotowego, działającego biznesu. Możliwość...

  • Wyjątkowa Działka na Warmii – Nowa Wieś, gm. Purda
    1 / 9
    Wyjątkowa Działka na Warmii – Nowa Wieś, gm. Purda

    Nowa Wieś

    • 210 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

     Dom pod samym lasem? To możliwe! Działka w Nowej Wsi (gm. Purda)  Szukasz ciszy, której nie zakłóci żaden sąsiad? Mamy dla Ciebie wyjątkową ofertę! Kluczowe informacje o nieruc...

  • SPRZEDAM HALE MAGAZYNY
    1 / 2
    SPRZEDAM HALE MAGAZYNY

    Biała Podlaska

    • 1 360 000 zł cena
    • 4 516 m2 powierzchnia
    • 302 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Sprzedam nieruchomość w skład której wchodzi działka o pow 4516m2-Teren usługowy .budynek parterowy murowany magazynowoa-usługowy 615m2oraz hala magazyn o konstrukcji metalowej -18...

  • Działka inwestycyjna 1566 m² bliźniak Koszalin
    1 / 10
    Działka inwestycyjna 1566 m² bliźniak Koszalin

    Koszalin

    • 390 000 zł cena
    • 1 566 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Oferujemy wyjątkową nieruchomość deweloperską położoną w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Koszalina przy ul. Pszenicznej. To idealna propozycja dla dewelopera lub inwestora...