• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 269)
  • Siedlisko warz z domkiem we wsi Tworki, gmina Wyszki.
    1 / 7
    Siedlisko warz z domkiem we wsi Tworki, gmina Wyszki.

    Tworki

    • 149 000 zł cena
    • 3 084 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Siedlisko zlokalizowane we wsi Tworki, gmina Wyszki. Malownicza miejscowość, niedaleka odległość do Bielska Podlaskiego, Białegostoku. Zgodnie z informacją z Urzędu Gminy, działk...

  • Działka budowlana Stajenczynki gm. Obrowo
    1 / 4
    Działka budowlana Stajenczynki gm. Obrowo

    Stajenczynki

    • 66 000 zł cena
    • 1 024 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka z wydanymi warunkami zabudowy jednorodzinnej, otoczenie działek niezabudowanych i lasu! Kupujący nie ponosi kosztów pośrednictwa biura nieruchomości. Działka położona...

  • Działka Kielce KSM, Sandomierska
    1 / 5
    Działka Kielce KSM, Sandomierska

    Kielce

    • 2 500 000 zł cena
    • 1 142 m2 powierzchnia
    • 2 190 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o powierzchni 1142 m2 zlokalizowana w Kielcach, przy ul. Sandomierskiej, w dzielnicy KSM. W bezpośrednim sąsiedztwie budynki wielorodzinne i handlowo-usługowe...

  • Działka budowlana Bilcza gm. Morawica, Bazaltowa
    1 / 9
    Działka budowlana Bilcza gm. Morawica, Bazaltowa

    Bilcza

    • 364 000 zł cena
    • 1 251 m2 powierzchnia
    • 291 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o pow. 1251 m2 , zlokalizowana w miejscowości Bilcza w gminie Morawica. Dobra lokalizacja w cichym spokojnym miejscu z wygodnym dojazdem drogą asfaltową. Wok...

  • Działka Suchedniów Stokowiec
    1 / 9
    Działka Suchedniów Stokowiec

    Suchedniów

    • 635 000 zł cena
    • 36 051 m2 powierzchnia
    • 18 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż nieruchomość gruntowa o łącznej o powierzchni 36 051 m2, zlokalizowana w Suchedniowie. Nieruchomość składa się z 10 przylegających do siebie działek. Położona w pi...

  • działka w sąsiedztwie lasu, z możliwością zabudowy
    1 / 4
    działka w sąsiedztwie lasu, z możliwością zabudowy

    Dąbrówka Wielka

    • 137 865 zł cena
    • 3 939 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Malownicza działka z możliwością zabudowy w bezpośrednim sąsiedztwie dużego kompleksu lasów należących do Skarbu Państwa. Miejsce wyjątkowo spokojne o dużych walorach przyrodniczo-...

  • Działka Ciechocin
    1 / 3
    Działka Ciechocin

    Ciechocin

    • 185 000 zł cena
    • 14 031 m2 powierzchnia
    • 14 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przepiękna działka rolno-leśno-budowlana z możliwością zabudowy. Jeśli marzysz o odpoczynku w ciszy, spokoju w otoczeniu natury ta oferta jest dla Ciebie. Działka...

  • Działka przemysłowa Chmielnik
    1 / 15
    Działka przemysłowa Chmielnik

    Chmielnik

    • 1 217 700 zł cena
    • 10 839 m2 powierzchnia
    • 113 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Do sprzedania działka o pow. 10 839 m 2 , zlokalizowana na terenach przemysłowych w Chmielniku. Teren utwardzony, ogrodzony, uzbrojony w wodę, prąd i kanalizację. Wymiary dział...

  • Działka z domem przy jeziorze Piaseczno
    1 / 14
    Działka z domem przy jeziorze Piaseczno

    Kaniwola

    • 349 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 1 164 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Opis Na sprzedaż działka z domem o łącznej powierzchni ponad 300 m2 zlokalizowana w miejscowości Rozpłucie II koło Piaseczna w gminie Ludwin na Pojezierzu Łęczyńsko-Włodawskim w p...

  • Działka Busko-Zdrój Owczary
    1 / 6
    Działka Busko-Zdrój Owczary

    Busko-Zdrój

    • 195 000 zł cena
    • 1 921 m2 powierzchnia
    • 102 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o pow. 1921m2 zlokalizowana w miejscowości Owczary tuż obok Buska-Zdroju. Grunt o przybliżonych wymiarach ok. 13x101x23x65x4x30, początkowa szerokość frontu 13m...

  • Działka Jaworznia gm. Piekoszów
    1 / 3
    Działka Jaworznia gm. Piekoszów

    Jaworznia

    • 170 000 zł cena
    • 4 500 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o pow. 4500 m2 zlokalizowana w miejscowości Gniewce, gm. Piekoszów. Działka w kształcie trapezu, położona w pierwszej linii w stosunku do drogi, nieogrodzona,...

  • Działka Piekoszów, Kolejowa
    1 / 3
    Działka Piekoszów, Kolejowa

    Piekoszów

    • 140 000 zł cena
    • 1 012 m2 powierzchnia
    • 139 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o pow. 1012 m2 , zlokalizowana w Piekoszowie. Dojazd do działki drogą asfaltową, następnie bezpośrednio do działki drogą utwardzoną. Działka płaska, nieogrodzo...

  • Działka Mąchocice-Scholasteria gm. Masłów
    1 / 6
    Działka Mąchocice-Scholasteria gm. Masłów

    Mąchocice-Scholasteria

    • 960 000 zł cena
    • 6 400 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o pow. 6400m2, zlokalizowana w miejscowości Mąchocice - Scholasteria, w gminie Masłów. Działka przy głównej drodze krajowej (nr. 745 Kielce - Ciekoty), pochyła,...

  • Działka budowlana Kielce Dąbrowa
    1 / 4
    Działka budowlana Kielce Dąbrowa

    Kielce

    • 199 000 zł cena
    • 478 m2 powierzchnia
    • 417 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o pow. 478 m2 zlokalizowana w Kielcach, na nowoprojektowanym osiedlu Dąbrowa, w pobliżu ul. Warszawskiej. Działka niezabudowana, o kształcie zbliżonym do p...

  • Działka Chmielnik Minostowice
    1 / 14
    Działka Chmielnik Minostowice

    Chmielnik

    • 180 000 zł cena
    • 7 100 m2 powierzchnia
    • 26 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o pow. 7100 m2, zlokalizowana w miejscowości Minostowice , gmina Chmielnik . Działka niezabudowana, o kształcie prostokąta, o wymiarach (w przybliżeniu): 28...

  • Działka Jędrzejów Borki
    1 / 9
    Działka Jędrzejów Borki

    Jędrzejów

    • 40 000 zł cena
    • 774 m2 powierzchnia
    • 52 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o pow. 774 m2 zlokalizowana w miejscowości Borki, gm. Jędrzejów. Działka w piątej linii od drogi gminnej, w kształcie prostokąta o przybliżonych wymiarach ok. 2...

  • Działka Promnik gm. Strawczyn
    1 / 15
    Działka Promnik gm. Strawczyn

    Promnik

    • 300 000 zł cena
    • 2 300 m2 powierzchnia
    • 131 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o powierzchni 2300 m2, zlokalizowana w Promniku, gm. Strawczyn. Dojazd do działki drogą asfaltową, następnie bezpośrednio do nieruchomości drogą gminną utwar...

  • Działka Kielce Piaski
    1 / 6
    Działka Kielce Piaski

    Kielce

    • 1 190 000 zł cena
    • 3 130 m2 powierzchnia
    • 381 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o powierzchni 3 130 , zlokalizowana w Kielcach w dzielnicy Piaski. Nieruchomość w kształcie zbliżonym do prostokąta o wymiarach ok. 130 m szer. x 23 m gł. Dzia...

  • Działka Zagrody gm. Sitkówka-Nowiny
    1 / 8
    Działka Zagrody gm. Sitkówka-Nowiny

    Zagrody

    • 2 504 132 zł cena
    • 9 254 m2 powierzchnia
    • 271 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż nieruchomość gruntowa składająca się z dwóch działek o łącznej powierzchni 9254 m2 zlokalizowana w miejscowości Zagrody, gm. Nowiny, na terenie przemysłowym. Grunt o...

  • Działka Siodła gm. Zagnańsk
    1 / 5
    Działka Siodła gm. Zagnańsk

    Siodła

    • 162 000 zł cena
    • 900 m2 powierzchnia
    • 180 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o pow. 900 m2, zlokalizowana w miejscowości Siodła, gmina Zagnańsk. Działka położona w trzeciej linii od drogi, z dojazdem drogą wewnętrzną, na terenie objętym...