• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Rzakta
  • Nowa Dęba
  • Skrzynice Pierwsze
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Wiele

(7)
  • Działka rekreacyjna Wiele gm. Karsin
    1 / 13
    Działka rekreacyjna Wiele gm. Karsin

    Wiele

    • 426 470 zł cena
    • 3 808 m2 powierzchnia
    • 112 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą działki budowlanej lub rekreacyjnej w miejscowości Wiele, gmina Karsin, powiat Kościerski, województwo Pomorskie na słynnych Kaszubach...

  • Działki budowlane, cena za 1 parcele. 426 od 1 do 8
    1 / 2
    Działki budowlane, cena za 1 parcele. 426 od 1 do 8

    Wiele

    • 200 000 zł cena
    • 500 m2 powierzchnia
    • 400 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania wystawione jest 8 działek budowlanych z prawem budowy domków jednorodzinnych do 70 m² na obszarze Natura 2000, nad jeziorem Wiele miejscowości Wiele przy ulicy, Derdo...

  • Działki budowlane, cena za 1 parcele.
    1 / 15
    Działki budowlane, cena za 1 parcele.

    Wiele

    • 200 000 zł cena
    • 550 m2 powierzchnia
    • 364 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• sprzedaż działek w natura 2000, Wiele Pomorskie
    1 / 3
    sprzedaż działek w natura 2000, Wiele Pomorskie

    Wiele

    • 300 000 zł cena
    • 550 m2 powierzchnia
    • 546 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż 8 działek w obszarze Natura 2000, , w miejscowości Wiele powiat Karsin, każda działka to 500 m². To jest 80 km od Gdańska. Do każdej działki należy odcinek drogi wewną...

  • Nieruchomość budowlana 2800 m2 - Wiele (Kaszuby) nad jeziorem

    Wiele

    • 420 000 zł cena
    • 2 800 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam trzy działki położone w turystycznej wsi Wiele. Oferta dotyczy działek nr 51/3 (891m2) i 51/5 oraz 51/4 droga ( łącznie 1909 m2). Działka 51/3 posiada pozwolenie na budow...

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Wiele

    • 850 000 zł cena
    • 96 m2 powierzchnia
    • 8 855 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • 1 / 4
    Sprzedaż działek.

    Wiele

    • 200 000 zł cena
    • 550 m2 powierzchnia
    • 364 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na wynajem
    • budowlana

    Do sprzedania 8 działek Wiele 426 patrz geoportal

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Dom wolnostojący
    1 / 15
    Dom wolnostojący

    Karsin

    • 390 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 4 875 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Działka Dąbrówka ul. Sosnowa

    Dąbrówka » ul. Sosnowa

    • 4 400 000 zł cena
    • 11 009 m2 powierzchnia
    • 400 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Działka inwestycyjna!Obszar inwestycji: 11 009 m2Powierzchnia zabudowy: 4 952 m2Powierzchnia biologicznie czynna: 2 425 m2LOKALIZACJA: działka zlokalizowana jest w miejscowości Dąb...

  • Dom Borsk gm. Karsin
    1 / 5
    Dom Borsk gm. Karsin

    Borsk

    • 250 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 7 143 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Drewniany domek rekreacyjny Borsk | Jezioro Wdzydze | 250 000 zł Borsk, gmina Karsin | ok. 1 km od Jeziora Wdzydze Na sprzedaż drewniany domek rekreacyjny o powierzchni 35 m (7...

  • Dom w lesie na pięknej działce za Kościerzyną
    1 / 15
    Dom w lesie na pięknej działce za Kościerzyną

    Lamk

    • 1 299 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 12 990 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Zapraszam do Domu ze stawami w pięknych lasach za Kościerzyną na przestronnej działce ze stawami , 1,48 ha . W tak pięknym miejscu i nieruchomości z takim widokiem , wypoczynek o...

  • Działka rekreacyjna Borsk gm. Karsin
    Działka rekreacyjna Borsk gm. Karsin

    Borsk

    • 250 000 zł cena
    • 1 358 m2 powierzchnia
    • 185 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Oferuję na sprzedaż atrakcyjną działkę położoną w malowniczej miejscowości Borsk, na terenie Kaszub, w pobliżu lotniska i jeziora oraz lasu, w otoczeniu zabudowy letniskowej. Szcz...

  • Działka Łączyńska Huta ul.

    Huta

    • 3 999 000 zł cena
    • 16 300 m2 powierzchnia
    • 246 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    LINIA BRZEGOWA JEZIORA RADUŃSKIEGO DOLNEGO O DŁUGOŚCI OKOŁO 117 METRÓW   LOKALIZACJA:Wyjątkowa działka w Łączyńskiej Hucie, gmina Chmielno, położona nad malowniczym Jeziorem Radu...

  • Lokal Karsin ul. Lipowa

    Karsin » ul. Lipowa

    • 1 200 000 zł cena
    • 817 m2 powierzchnia
    • 1 469 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    HOT OFERTA! DOSTĘPNA TYLKO I WYŁĄCZNIE W BIURZE PEPPER HOUSE!Na sprzedaż funkcjonująca hala produkcyjna o powierzchni 817 m2 położona na działce 7900m2 co zapewnia dużą przestrzeń...

  • Dom Dąbrówka rynek pierwotny ul.

    Dąbrówka

    • 1 099 000 zł cena
    • 240 m2 powierzchnia
    • 4 580 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom bliźniak - inwestycja w Dąbrówce k. Luzina (pow. wejherowski)Podstawowe informacje-Typ zabudowy: dom bliźniak (dwa segmenty połączone garażem)-Powierzchnia całkowita: ok. 240 m...

  • Dom Dąbrówka rynek pierwotny ul.

    Dąbrówka

    • 1 099 000 zł cena
    • 240 m2 powierzchnia
    • 4 580 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak