• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Mucharz
  • Kosmy-Pruszki
  • Wołcza Wielka
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż Wądoły

(1)
  • Na sprzedaż, budynek mieszkalny, Wądół, gmina Kołczygłowy

    Wądoły

    • 999 000 zł cena
    • 416 m2 powierzchnia
    • 2 402 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    WGN Nieruchomości
    Agent nieruchomości

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Malowniczo usytuowany komfortowy dom wolnostojacy !!
    1 / 13
    Malowniczo usytuowany komfortowy dom wolnostojacy !!

    Męcikał

    • 799 000 zł cena
    • 350 m2 powierzchnia
    • 2 283 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Oferujemy Państwu do sprzedaży przestronny, dom wolnostojący, usytuowany w malowniczej miejscowości Męcikał, gmina Brusy, powiat chojnicki, województwo pomorskie. Doskonały dla du...

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Rytel

    • 1 999 000 zł cena
    • 314 m2 powierzchnia
    • 6 367 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Barn-net Maciej Baran
    Biuro nieruchomości

  • Nad brzegiem rzeki Brdy..- Tu czas płynie wolniej..
    1 / 15
    Nad brzegiem rzeki Brdy..- Tu czas płynie wolniej..

    Rytel

    • 599 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 9 984 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Szukasz miejsca, gdzie czas płynie wolniej, a poranki budzą Cię szumem rzeki i śpiewem ptaków? Oto Twoja przystań – rustykalny dom letniskowy nad Brdą, z własnym pomostem i bezpośr...

  • Dom całoroczny nad jeziorem Bory Tucholskie

    Kruszka

    • 919 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 8 355 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferta dostępna wyłącznie w Kurlandt InvestSzukasz prywatnego miejsca nad wodą, gdzie faktycznie da się mieszkać cały rok, a nie tylko przyjechać na weekend? Ten dom w Kruszce to g...

  • Dom całoroczny nad jeziorem Bory Tucholskie

    Kruszka » ul. Śliwkowa

    • 919 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 8 355 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferta dostępna wyłącznie w Kurlandt InvestSzukasz prywatnego miejsca nad wodą, gdzie naprawdę można mieszkać przez cały rok, a nie tylko wpadać na weekend? Ta nieruchomość w miejs...

  • Dom Kłodawa ul. 3 Maja

    Kłodawa » ul. Maja

    • 629 000 zł cena
    • 89 m2 powierzchnia
    • 7 068 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPERHOUSE Dom bezczynszowy z roku 2020 roku w zabudowie bliźniaczej. Metraż to 68,76 metrów kwadratowych plus możliwość zaaranżowania poddasza ( okoł...

  • Dom Kłodawa ul. Sosnowa

    Kłodawa » ul. Sosnowa

    • 795 000 zł cena
    • 94 m2 powierzchnia
    • 8 458 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Świetnie utrzymany dom z trzema sypialniami. Wysoki standard. Atuty nieruchomości:- cicha i spokojna okolica- Garaż dwustanowiskowy- 3 pełnoprawne sypialnie- ogrzewanie podłogowe-...