• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 269)
  • Działka Antonielów gm. Łopuszno
    1 / 5
    Działka Antonielów gm. Łopuszno

    Antonielów

    • 100 000 zł cena
    • 14 800 m2 powierzchnia
    • 7 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o powierzchni 14 800 m2 (1,48 ha) zlokalizowana w Antonielowie, w gm. Łopuszno. Działka z bezpośrednim dostępem do asfaltowej drogi publicznej. W sąsiedztwi...

  • Działka budowlana Stara Góra gm. Góra,
    1 / 4
    Działka budowlana Stara Góra gm. Góra,

    Stara Góra

    • 142 000 zł cena
    • 1 134 m2 powierzchnia
    • 126 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy do sprzedaży działki budowlane o powierzchni około 1134 m2 każda, zlokalizowane na zaciszu w miejscowości Stara Góra (56-200). Działki objęta Miejscowym Planem zagospoda...

  • Działka budowlana 1400m2 Surmaczówka z warunkami zabudowy
    Działka budowlana 1400m2 Surmaczówka z warunkami zabudowy

    Surmaczówka

    • 56 000 zł cena
    • 1 400 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Prezentujemy Państwu działki budowlane w sąsiedztwie jezior i lasów w bardzo atrakcyjnej miejscowości Surmaczówka. Wymiary około 28 m x 50 m - powierzchnia 14 arów. Do każdej dzia...

  • działka budowlana przy lesie w Murzynowie (lubuskie)
    1 / 3
    działka budowlana przy lesie w Murzynowie (lubuskie)

    Murzynowo

    • 149 000 zł cena
    • 10 200 m2 powierzchnia
    • 15 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam 1,02 ha z warunkami zabudowy. Inwestycja polegająca na budowie budynku mieszkalnego wraz z garażem oraz budynku gospodarczego. Bardzo ładne położenie działki - graniczy z...

  • DZIAŁKI BUDOWLANE W JACNI, GMINA ADAMÓW, POWIERZCHIA 0,25HA,
    1 / 12
    DZIAŁKI BUDOWLANE W JACNI, GMINA ADAMÓW, POWIERZCHIA 0,25HA,

    Jacnia

    • 180 000 zł cena
    • 2 500 m2 powierzchnia
    • 72 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zapraszamy do zakupu działek położonych w Jacni, gmina Adamów: Powierzchnia łączna działek: 0,2539 ha. Klasy bonitacyjne gruntów: RV, ŁII, ŁIV Nr-y ewidencyjne działek: 1523,...

  • Sprzedam 1000 m2 Piskórka BUDOWLANA www.piskorka.pl
    1 / 5
    Sprzedam 1000 m2 Piskórka BUDOWLANA www.piskorka.pl

    Piskórka

    • 299 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 299 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    ** BEZPOŚREDNIO OD WŁAŚCICIELA ** www.piskorka.pl ** Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 1000 m2 położonych w miejscowości Piskórka. Nieruchomość znajduje się w otulini...

  • Działka 5270 m² w Ładach, blisko Warszawy
    1 / 12
    Działka 5270 m² w Ładach, blisko Warszawy

    Łady

    • 3 689 000 zł cena
    • 5 270 m2 powierzchnia
    • 700 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Atrakcyjna działka budowlana 5270 m² w Ładach! Opis oferty: Miejscowość Łady, gmina Raszyn. Działka budowlana nr 157/9 o powierzchni 5270 m², szerokość ok. 25 m, długość 208,40 m...

  • Działka budowlana w sercu Buczkowic
    1 / 5
    Działka budowlana w sercu Buczkowic

    Buczkowice

    • 210 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 210 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    KORDIAN OCHOCKI Agent prowadzący [tel] Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana (oznaczona literą A) położona w Buczkowicach, tuż obok Szczyrku, w miejscu, gdzie codzienność łączy...

  • DZIAŁKA 1,12 HA KLĘCZANY GM. CHEŁMIEC
    1 / 2
    DZIAŁKA 1,12 HA KLĘCZANY GM. CHEŁMIEC

    Nowy Sącz

    • 550 000 zł cena
    • 11 200 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ! Działka na sprzedaż KLĘCZANY – 1,12 ha – z częścią budowlaną! Na sprzedaż działka o łącznej powierzchni 1,12 ha położona w Klęczanach – gmina Chełmiec, powi...

  • NA SPRZEDAŻ DZIAŁKA O POWIERZCHNI 1423M2 - CZERLEJNKO, GMINA KOST...

    Czerlejnko

    • 244 000 zł cena
    • 1 423 m2 powierzchnia
    • 172 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    NA SPRZEDAŻ DZIAŁKA O POWIERZCHNI 1423M2 - CZERLEJNKO, GMINA KOSTRZYN - BLISKO POZNANIA ! Nowe standardy reklamy: FILM: [url] WIRTUALNY SPACER: [url] WIĘCEJ ZDJĘĆ: [url] L...

  • Nieruchomość na sprzedaż

    Kamiennik

    • 351 000 zł cena
    • 23 417 m2 powierzchnia
    • 15 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Syndyk Masy Upadłości Eko Zielona Energia Sp. z o.o. w upadłości z siedzibą w Skarbimierzu – Osiedlu (KRS: 0000487001, NIP: 7471893857) informuje o sprzedaży z wolnej ręki, w formi...

  • Kwadratowa Działka 3000m2 ze Stanem 0 i Projektem

    Kaleń-Towarzystwo » ul. Śliwkowa

    • 469 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 157 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Kwadratowa Działka 3000 m² o wym. 52x58m z pozwoleniem na budowę i projektem domu – Kaleń Towarzystwo, gm. Żabia Wola Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 3000 m² położona...

  • Działka w centrum Szczyrku

    Szczyrk

    • 1 100 000 zł cena
    • 2 978 m2 powierzchnia
    • 370 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjna działka położona w malowniczej miejscowości Szczyrk przy ul. Orlej. Nieruchomość oferuje bezpośredni widok na skocznię narciarską oraz wyjątkowe walory krajo...

  • 84zł/m2. Janczewo działka budowlana, las, jezioro

    Janczewo » ul. Długa

    • 100 884 zł cena
    • 1 201 m2 powierzchnia
    • 84 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Janczewo działka budowlana niedaleko lasu i jeziora, 84 zł za m.kw.Na sprzedaż działki budowlane o powierzchniach od 1201 do 1769 m², położone przy końcu ul. Długiej w Janczewie.Pr...

  • TANIA Dz. bud., Łęgowo, woj. Lubuskie, 34128zł

    Łęgowo

    • 34 128 zł cena
    • 948 m2 powierzchnia
    • 36 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    TANIA Dz. bud., Łęgowo, woj. Lubuskie, od 34128zł, 36 zł/m.kw. OKAZJA INWESTYCYJNA!Powierzchnie od 948 do 1450 m.kw., działki w trakcie podziału geodezyjnego. Nieruchomość z warunk...

  • Urokliwa dz. bud. Janczewo. 1000 m.kw. Uzbrojenie

    Janczewo » ul. Długa

    • 95 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 95 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Urokliwa dz. bud. Janczewo. 1000 m.kw. Uzbrojenie1000 m², Janczewo, DRUGA LINIA ZABUDOWY, BRAK HAŁASU ULICY.Przedmiotem ogłoszenia jest działka budowlana powstająca w wyniku podzia...

  • Janczewo, OBOK LAS i JEZIORO. Duże działki budowl.

    Janczewo » ul. Długa

    • 148 596 zł cena
    • 1 769 m2 powierzchnia
    • 84 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    OBOK LAS i JEZIORO, Duże działki budowlane Janczewo.Na sprzedaż duże działki budowlane o powierzchniach od 1201 do 1769 m²Cena 84 zł za m.kw.Przeznaczenie w MPZP:Zabudowa mieszkani...

  • Tania działka budowl. obok lasu. Janczewo Kolonia

    Janczewo » ul. Długa

    • 99 000 zł cena
    • 1 201 m2 powierzchnia
    • 83 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    82zł m.kw. Tania działka budowl. obok lasu. Janczewo Kolonia. 99000złDojazd: utwardzona droga powiatowaMedia: w przylegającej do działek drodze powiatowej nr 1405fMPZPZabudowa mies...

  • Działka Piotrkowice ul. Tarczyńska

    Piotrkowice » ul. Tarczyńska

    • 198 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 165 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Bezpośrednio Kontakt [tel] Piotrkowice gmina Żabia Wola ulica Tarczyńska/Naturalna Na sprzedaż działka nr 193/13 o powierzchni 1200m2 z pozwoleniem na budowę i proj...

  • Działka Sękocin Nowy ul. Leśna

    Sękocin Nowy » ul. Leśna

    • 5 018 622 zł cena
    • 12 578 m2 powierzchnia
    • 399 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    BEZPOŚREDNIO Kontakt [tel] Sękocin Nowy ul. Leśna gmina Raszyn Na sprzedaż działki ( nr. 87/15 - 87/82 ) o łącznej powierzchni 12 578m2 z warunkami zabudowy i projek...