• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 269)
  • Działka leśna 93 tys zł bezpośrednio od właściciela
    1 / 2
    Działka leśna 93 tys zł bezpośrednio od właściciela

    Wólka Terechowska

    • 93 000 zł cena
    • 23 245 m2 powierzchnia
    • 5 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Sprzedam prywatnie działkę leśną o powierzchni ok 2,3 ha (23 245 m²) Działka Nr 53 obręb wsi Wólka Terechowska, gmina Czeremcha 17-240 w powiecie hajnowskim, (woj. podlaskie) Drze...

  • DZIAŁKI ROLNE DZIAŁ | CZARNY DUNAJEC
    1 / 9
    DZIAŁKI ROLNE DZIAŁ | CZARNY DUNAJEC

    Dział

    • 119 000 zł cena
    • 13 393 m2 powierzchnia
    • 9 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    NA SPRZEDAŻ 10 DZIAŁEK ROLNYCH W MIEJSCOWOŚCI DZIAŁ, GM. CZARNY DUNAJEC ŁĄCZNA POWIERZCHNIA DZIAŁEK: 1,3393 ha (13393 m2) NR DZIAŁKI - POWIERZCHNIA - KLASOUŻYTEK - OZNACZENIE W...

  • Działka budowlana Stasi Las gm. Serock
    1 / 3
    Działka budowlana Stasi Las gm. Serock

    Stasi Las

    • 280 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 280 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż 6 działek budowlanych po ok. 1000 m2  w miejscowości Stasi Las. Nieruchomośc objeta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego , który przewiduje zabudowę...

  • Działki Dąbrówno wśród jezior i lasów
    1 / 12
    Działki Dąbrówno wśród jezior i lasów

    Dąbrówno

    • 1 000 000 zł cena
    • 8 000 m2 powierzchnia
    • 125 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Oferuję na sprzedaż pięknie położone działki w malowniczej miejscowości Dąbrówno, w województwie warmińsko‑mazurskim. To wyjątkowy teren otoczony jeziorami, lasami i czystą naturą...

  • Duża nieruchomość gruntowa w centrum Brudzowic
    1 / 3
    Duża nieruchomość gruntowa w centrum Brudzowic

    Brudzowice

    • 299 000 zł cena
    • 17 267 m2 powierzchnia
    • 18 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość gruntowa niezabudowana, składająca się z działek ew. nr: 591, 1193, 1402/2, 1510/2 o łącznej powierzchni wynoszącej 17.267 m2. Nieruchomość poło...

  • 50 ha ziemii z dostępem do jeziora. Mazury Garbate
    1 / 13
    50 ha ziemii z dostępem do jeziora. Mazury Garbate

    Wilkasy

    • 4 100 000 zł cena
    • 508 980 m2 powierzchnia
    • 9 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Sprzedam nieruchomość w Wilkasach k. Gołdapi – 50,898 ha pod zabudowę siedliskową Oferuję wyjątkową nieruchomość o powierzchni 50,898 ha położoną w malowniczym pasmie Wzgórz Szesk...

  • Działka budowlana Marcyporęba gm. Brzeźnica
    1 / 15
    Działka budowlana Marcyporęba gm. Brzeźnica

    Marcyporęba

    • 298 000 zł cena
    • 2 847 m2 powierzchnia
    • 105 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | Na sprzedaż działka w Marcyporębie - atrakcyjna lokalizacja, duży potencjał! Na sprzedaż działka położona w malowniczej miejscowości Marcyporęba, w gminie Brzeźnica. To idea...

  • Sprzedam las wraz z gruntem. Miejscowość Sławiny k.Garwolina
    1 / 2
    Sprzedam las wraz z gruntem. Miejscowość Sławiny k.Garwolina

    Sławiny

    • 95 000 zł cena
    • 6 000 m2 powierzchnia
    • 16 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Sprzedam las wraz z gruntem. Miejscowość Sławiny k. Garwolina. Las liściasto - iglasty, około 60-letni, powierzchnia 0,6 ha, kształt prostokąt, działka nr 302/2. Cena 95 tyś. do...

  • Działka Pierzchnica
    1 / 4
    Działka Pierzchnica

    Pierzchnica

    • 270 000 zł cena
    • 2 865 m2 powierzchnia
    • 95 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż nieruchomość gruntowa złożona z trzech przylegających do siebie działek o łącznej powierzchni 2865 m2, zlokalizowana w Pierzchnicy. Nieruchomość położona w pierwszej...

  • Działka Brynica gm. Piekoszów
    1 / 5
    Działka Brynica gm. Piekoszów

    Brynica

    • 115 000 zł cena
    • 924 m2 powierzchnia
    • 125 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o pow. 924 m2 , zlokalizowana w miejscowości Brynica, gm. Piekoszów, koło Kielc. Dojazd do działki drogą asfaltową. Działka płaska, narożna w pierwszej linii w...

  • Działka rolna Chęciny Skiby
    1 / 15
    Działka rolna Chęciny Skiby

    Chęciny

    • 1 000 000 zł cena
    • 61 600 m2 powierzchnia
    • 17 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaz dom z gospodarstwem rolnym o łącznej pow. 61 600 m2 (6,16 ha) zlokalizowany w Skibach, gm. Chęciny. W skład gospodarstwa wchodzą: 1. Dom trzykondygnacyjn...

  • Działka rolna Lesko Bezmiechowa Dolna
    1 / 10
    Działka rolna Lesko Bezmiechowa Dolna

    Lesko

    • 50 000 zł cena
    • 5 000 m2 powierzchnia
    • 10 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Oferujemy na sprzedaż urokliwą działkę rolną o powierzchni 50 arów, położoną w malowniczej miejscowości Bezmiechowa Dolna, w gminie Lesko. Działka posiada zapewnienie dostawy en...

  • Działka Mniów, Kamieniec
    1 / 8
    Działka Mniów, Kamieniec

    Mniów

    • 270 000 zł cena
    • 3 029 m2 powierzchnia
    • 90 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 3029 m2 , zlokalizowana w miejscowości Mniów, gmina Mniów. Działka w kształcie prostokąta, o szerokiej linii frontu ( ok. 45m ). D...

  • Działka Radomice gm. Morawica, Zagórze
    1 / 4
    Działka Radomice gm. Morawica, Zagórze

    Radomice

    • 169 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 57 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o powierzchni 3000 m2 zlokalizowana przy ul. Zagórze w Radomicach Drugich (gm. Morawica). Wymiary działki: ok. 26 m (front) x 115 m. Działka obj...

  • Działka Kielce Białogon
    1 / 3
    Działka Kielce Białogon

    Kielce

    • 538 720 zł cena
    • 3 367 m2 powierzchnia
    • 160 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o pow. 3367 m2 , zlokalizowana w Kielcach przy ul. Siedmiu Źródeł, w dzielnicy Białogon. Działka w pierwszej linii zabudowy, przy drodze asfaltowej i szutrowej...

  • Działka Jędrzejów
    1 / 5
    Działka Jędrzejów

    Jędrzejów

    • 3 135 000 zł cena
    • 17 418 m2 powierzchnia
    • 180 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o pow. 17 421 m2 położona w południowej części Jędrzejowa. W Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego tereny te są oznaczone symbolem: MN/U3...

  • Działka Zgórsko gm. Sitkówka-Nowiny, Salonowa
    1 / 7
    Działka Zgórsko gm. Sitkówka-Nowiny, Salonowa

    Zagrody

    • 210 000 zł cena
    • 1 106 m2 powierzchnia
    • 190 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    REZERWACJA Na sprzedaż działka o powierzchni 1106 m2, zlokalizowana przy ul. Salonowej w Zagrodach, gm. Nowiny. Działka płaska, z wieloletnimi nasadzeniami oraz drzewami owo...

  • Działka Skarżysko-Kamienna
    1 / 6
    Działka Skarżysko-Kamienna

    Skarżysko-Kamienna

    • 460 000 zł cena
    • 9 700 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o pow. 9 700 m2 , zlokalizowana w Skarżysku Kamiennej, w dzielnicy Skarżysko- Książęce. Działka położona w pierwszej linii, dojazd drogą gminną asfaltową. Przy...

  • Działka Brzeziny gm. Morawica
    1 / 5
    Działka Brzeziny gm. Morawica

    Brzeziny

    • 131 800 zł cena
    • 1 318 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o pow. 1318 m2 położona w Brzezinach w gm. Morawica. Działka w kształcie prostokąta, o wymiarach ok. 50 x 26 x 52 x 23 . Działka położona przy drodze gminn...

  • Działka Jaworznia gm. Piekoszów
    1 / 2
    Działka Jaworznia gm. Piekoszów

    Jaworznia

    • 120 000 zł cena
    • 4 100 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o pow. 4100 m2 zlokalizowana w miejscowości Gniewce, gm. Piekoszów. Na obszar ten wchodzi nowa zabudowa. Działka w kształcie prostokąta, położona w pierwszej li...