• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 269)
  • Działka Elgiszewo gm. Ciechocin
    1 / 7
    Działka Elgiszewo gm. Ciechocin

    Elgiszewo

    • 288 000 zł cena
    • 3 616 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż fantastycznie zlokalizowana działka dla osób ceniących bliskość natury, ciszę przerywaną śpiewem ptaków oraz szumem lasu i rzeki. Nieruchomość z linią brzegową rzek...

  • Działka Jeleniów gm. Nowa Słupia
    1 / 8
    Działka Jeleniów gm. Nowa Słupia

    Jeleniów

    • 239 000 zł cena
    • 5 700 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o powierzchni 5700 m2 , zlokalizowana w miejscowości Jeleniów, gm. Nowa Słupia. Działka płaska, o regularnym kształcie od frontu (zbliżonym do prostokąta)...

  • Działka inwestycyjna Jasło Sobniów,
    1 / 8
    Działka inwestycyjna Jasło Sobniów,

    Jasło

    • 630 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 10 000 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Na sprzedaż atrakcyjna działka położona w miejscowości Jasło ul. Faustyny Kowalskiej , zaledwie 3 km od centrum Jasła, w województwie podkarpackim. Nieruchomość znajduje się w spok...

  • Działka Lipie gm. Brody
    1 / 7
    Działka Lipie gm. Brody

    Lipie

    • 147 000 zł cena
    • 1 410 m2 powierzchnia
    • 105 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż nieruchomość gruntowa o powierzchni 1 410 m2, zlokalizowana w miejscowości Lipie, w gm. Brody, pow. starachowicki. Nieruchomość położona w pierwszej linii w stos...

  • Działka Imielno
    1 / 3
    Działka Imielno

    Imielno

    • 35 000 zł cena
    • 900 m2 powierzchnia
    • 39 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o powierzchni 900m2 zlokalizowana w Imielnie, gmina Imielno, powiat jędrzejowski. Działka o wymiarach ok. 25m (front) x 35m, płaska, niezagospodarowana. Działka...

  • Działka Bęczków gm. Górno
    1 / 11
    Działka Bęczków gm. Górno

    Bęczków

    • 254 000 zł cena
    • 14 452 m2 powierzchnia
    • 18 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż nieruchomość gruntowa o łącznej pow. 14452 m2 , zlokalizowana w miejscowości Bęczków, gmina Górno woj. świętokrzyskie. Malowniczy widok, cisza, szlaki turystyczne....

  • Działka inwestycyjna Kielce Uroczysko, Klonowa
    1 / 7
    Działka inwestycyjna Kielce Uroczysko, Klonowa

    Kielce

    • 3 300 000 zł cena
    • 5 272 m2 powierzchnia
    • 626 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Na sprzedaż działka o powierzchni 5272 m2 , zlokalizowana na osiedlu Uroczysko, przy ul. Klonowej . Działka jest nieogrodzona, niezagospodarowana, o przybliżonych wymiarach:...

  • Działka Daleszyce Marzysz
    1 / 14
    Działka Daleszyce Marzysz

    Daleszyce

    • 370 000 zł cena
    • 4 100 m2 powierzchnia
    • 91 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o pow. 4100 m2 , zlokalizowana w Marzyszu, w gm. Daleszyce. Dojazd do działki drogą asfaltową. Działka w pierwszej linii zabudowy, płaska, częściowo ogrodzona...

  • Działka inwestycyjna Busko-Zdrój Młyny
    1 / 5
    Działka inwestycyjna Busko-Zdrój Młyny

    Busko-Zdrój

    • 3 745 350 zł cena
    • 60 642 m2 powierzchnia
    • 62 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Na sprzedaż działka o pow. 60 642 m2 zlokalizowana w miejscowości Młyny gm. Busko-Zdrój tuż przy drodze krajowej nr 73 w kierunku Kielc i Tarnowa. Działka w kształcie prost...

  • Działka Ciekoty gm. Masłów
    1 / 7
    Działka Ciekoty gm. Masłów

    Ciekoty

    • 150 000 zł cena
    • 1 035 m2 powierzchnia
    • 145 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o powierzchni 1035 m2, zlokalizowana w Ciekotach gm.Masłów. Działka z bezpośrednim dostępem do drogi publicznej, Dojazd do działki utwardzoną droga gru...

  • Działka Kielce Pietraszki
    1 / 9
    Działka Kielce Pietraszki

    Kielce

    • 175 810 zł cena
    • 6 233 m2 powierzchnia
    • 29 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż kompleks 4 działek o całkowitej pow. 6233 m2 zlokalizowany przy ul. Siedmiu Źródeł w Kielcach. Działki o wymiarach (w przybliżeniu): - działka 1: 12m x 44m x...

  • Działka Chmielnik
    1 / 10
    Działka Chmielnik

    Chmielnik

    • 13 530 000 zł cena
    • 14 360 m2 powierzchnia
    • 943 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż zabudowana działka o pow. 14360m2 zlokalizowana w Chmielniku. W skład zabudowań wchodzą: - Magazyn garażowo - magazynowy - o pow. 124,37 m2; - Magazyn rezerwowy...

  • Działka Duchnice gm. Ożarów Mazowiecki
    1 / 4
    Działka Duchnice gm. Ożarów Mazowiecki

    Duchnice

    • 18 963 750 zł cena
    • 29 175 m2 powierzchnia
    • 650 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o pow. 29 175 m2 zlokalizowana w Duchnicach, gm. Ożarów Mazowiecki; dobrze skomunikowana z wjazdem na węzeł S8 Konotopa, Pruszków. Przybliżone wymiary...

  • Działka Płochocin gm. Ożarów Mazowiecki, Poznańska
    1 / 3
    Działka Płochocin gm. Ożarów Mazowiecki, Poznańska

    Płochocin

    • 8 677 200 zł cena
    • 14 462 m2 powierzchnia
    • 600 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o pow. 14 462 m2 zlokalizowana w Płochocinie przy ul. Poznańskiej. Dobry dojazd do trasy S8, A2. Działka w kształcie prostokąta. Przybliżone wymiary: 5...

  • Działka Kielce Niewachlów Pierwszy, Łódzka
    Działka Kielce Niewachlów Pierwszy, Łódzka

    Kielce

    • 2 999 000 zł cena
    • 2 006 m2 powierzchnia
    • 1 496 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Frontowa działka o powierzchni 2006 m2 (pozwolenie na budowę budynku wystawowo-handlowego o pow zabudowy 731m2, pow użytkowej 933m2) zlokalizowana w Kielcach przy ul. Łódzkiej (tra...

  • Działka Zachełmie gm. Zagnańsk
    Działka Zachełmie gm. Zagnańsk

    Zachełmie

    • 178 350 zł cena
    • 3 567 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o powierzchni 3567 m2 , zlokalizowana w miejscowości Zachełmie, gm. Zagnańsk. Działka nieogrodzona w kształcie trapezu o wymiarach ok 27 x 120 x 27 x 150 ....

  • Działka inwestycyjna Goleniów, Dworcowa
    1 / 8
    Działka inwestycyjna Goleniów, Dworcowa

    Goleniów

    • 2 511 000 zł cena
    • 8 400 m2 powierzchnia
    • 299 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Na sprzedaż wyjątkowa działka inwestycyjna w sercu Goleniowa! Lokalizacja: Działka położona jest w strategicznym punkcie miasta, przy zbiegu dwóch głównych ulic: Jana Kasprowicza...

  • Działka Chęciny Łukowa
    1 / 7
    Działka Chęciny Łukowa

    Chęciny

    • 100 980 zł cena
    • 5 940 m2 powierzchnia
    • 17 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o pow. 5940 m2 , zlokalizowana w miejscowości Łukowa, gm. Chęciny. Działka położona w pierwszej linii, dojazd drogą gminną asfaltową oraz z tyłu działki drog...

  • Działka usługowa Ruda Strawczyńska gm. Strawczyn
    1 / 4
    Działka usługowa Ruda Strawczyńska gm. Strawczyn

    Ruda Strawczyńska

    • 100 000 zł cena
    • 1 579 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Na sprzedaż działka o pow. 1579 m2, w miejscowości Ruda Strawczyńska w gminie Strawczyn. Działka przy drodze asfaltowej, w pierwszej linii zabudowy . Zielona okolica, w pobliżu...

  • Działka Piekoszów
    1 / 5
    Działka Piekoszów

    Piekoszów

    • 587 664 zł cena
    • 3 328 m2 powierzchnia
    • 177 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o pow. 3328 m2 , zlokalizowana w Piekoszowie. Działka w drugiej linii, płaska, w kształcie prostokąta.. Dojazd drogą asfaltową. Działka została wykarczowana....