• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 270)
  • Działki na sprzedaż nad jeziorem, Szkotowo
    1 / 4
    Działki na sprzedaż nad jeziorem, Szkotowo

    Szkotowo

    • 190 000 zł cena
    • 3 317 m2 powierzchnia
    • 58 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Kompleks Działek w Szkotowie (Gmina Kozłowo, powiat nidzicki, woj. warmińsko-mazurskie) Prezentujemy unikalną okazję zakupu gruntu w malowniczej miejscowości Szkotowo, na terenie...

  • Działka budowlana Sokołów Podlaski
    1 / 11
    Działka budowlana Sokołów Podlaski

    Sokołów Podlaski

    • 155 000 zł cena
    • 1 218 m2 powierzchnia
    • 128 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka w Sokołowie Podlaskim o powierzchni 1218 m2 o wymiarach ok 34x34 m Media: woda z wodociągu, prąd, kanalizacja. Częściowo ogrodzona, studnia na działce. Oferta wysłana...

  • Działka budowlana Kunów Wymysłów
    1 / 15
    Działka budowlana Kunów Wymysłów

    Kunów

    • 170 000 zł cena
    • 2 332 m2 powierzchnia
    • 73 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Agencj a HOMEserwis Nieruchomości oferuje sprzedaż działki nr 49/4 w idealnej lokalizacji tuż poza granicami Ostrowca. Działka 49/4 o powierzchni 2332 m2, w tym 1573 m2 to dzia...

  • Działka inwestycyjna mieszkaniowa + usługa
    1 / 16
    Działka inwestycyjna mieszkaniowa + usługa

    Jaworze

    • 400 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 400 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    SEBASTIAN WIŚNIOWSKI Agent prowadzący [tel] Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w Jaworzu przy ul. Bielskiej w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w okolicy...

  • OKAZYJNIE DZIAŁKA POD BUDOWĘ DOMU POD WARSZAWĄ
    1 / 4
    OKAZYJNIE DZIAŁKA POD BUDOWĘ DOMU POD WARSZAWĄ

    Krubki-Górki

    • 195 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 195 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania bezpośrednio: działka z pozwoleniem na budowę. Działka płaska, nieogrodzona, niezalesiona (pojedyncze samosiejki), regularnie prostokątna o wymiarach 21x51m. Grunty k...

  • Działka usługowa Białystok Krywlany,
    1 / 7
    Działka usługowa Białystok Krywlany,

    Białystok

    • 4 490 000 zł cena
    • 3 466 m2 powierzchnia
    • 1 296 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Polecam ofertę sprzeda...

  • Działka inwestycyjna mieszkaniowa + usługa Jaworze
    1 / 16
    Działka inwestycyjna mieszkaniowa + usługa Jaworze

    Jaworze

    • 820 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 410 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Atrakcyjne działki budowlane z warunkami zabudowy.
    1 / 7
    Atrakcyjne działki budowlane z warunkami zabudowy.

    Ciechocinek

    • 130 000 zł cena
    • 978 m2 powierzchnia
    • 133 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Mam zaszczyt zaoferować na sprzedaż 3 działki zlokalizowane przy granicy z Ciechocinkiem w drugiej linii ulicy Nieszawskiej w Ciechocinku . Ewidencyjnie działki położone są na Podo...

  • Działka inwestycyjna, S7, MPZP, media 7 352 m2
    1 / 15
    Działka inwestycyjna, S7, MPZP, media 7 352 m2

    Gronowo Górne

    • 550 000 zł cena
    • 7 352 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka usługowo-inwestycyjna o powierzchni 7 352 m2 położona w Gronowie Górnym, przy granicy Elbląga. Dogodna lokalizacja zapewnia szybki dojazd do drogi ekspresowej S7 oraz trasy...

  • Działka budowlana Pcim Pcim
    1 / 6
    Działka budowlana Pcim Pcim

    Pcim

    • 140 000 zł cena
    • 1 427 m2 powierzchnia
    • 99 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | Pcim - Przepiękna widokowa działka budowlana 14 arów Na sprzedaż przepiękna działka budowlana o powierzchni 16 arów, położona w miejscowości Pcim w spokojnej i wi...

  • Sprzedam działkę wraz z budynkiem w Sierpcu
    1 / 3
    Sprzedam działkę wraz z budynkiem w Sierpcu

    Sierpc

    • 360 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 360 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę 10 arów wraz z budynkiem mieszkalno-usługowym w Sierpcu. Działka ogrodzona, niezależny wjazd od ulicy, budynek ocieplony, posiada wszystkie media, dostosowany do p...

  • Działka budowlana Kajetany gm. Nadarzyn
    1 / 4
    Działka budowlana Kajetany gm. Nadarzyn

    Kajetany

    • 499 000 zł cena
    • 1 328 m2 powierzchnia
    • 376 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o pow. 1328 m2 , zlokalizowana w miejscowości Kajetany , w gminie Nadarzyn. W pobliżu szkoła podstawowa, przystanki autobusowe. Dla terenu obowiązuje...

  • Działka Warszawa Wawer, Krawiecka
    1 / 2
    Działka Warszawa Wawer, Krawiecka

    Warszawa

    • 1 900 000 zł cena
    • 3 076 m2 powierzchnia
    • 618 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 3076 m², położona w prestiżowej części Anina, w dzielnicy Wawer, w otulinie Mazowieckiego Parku Krajobrazowego. Zielona okolica z zab...

  • Działka Warszawa Wawer
    1 / 4
    Działka Warszawa Wawer

    Warszawa

    • 3 068 000 zł cena
    • 3 068 m2 powierzchnia
    • 1 000 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o pow. 3068 m2 zlokalizowana w Aninie, w dzielnicy Wawer. Nieruchomość zlokalizowana w otulinie Mazowieckiego Parku Krajobrazowego, w willowej, pełnej zieleni...

  • Działka Snochowice gm. Łopuszno
    1 / 4
    Działka Snochowice gm. Łopuszno

    Snochowice

    • 55 000 zł cena
    • 11 100 m2 powierzchnia
    • 5 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o powierzchni 11 100 m2 , położona w Snochowicach w gminie Łopuszno. Działka płaska, częściowo zalesiona, w kształcie prostokąta o przybliżonych wymiarach:...

  • Działka budowlana Chwarstnica gm. Gryfino, Gryfińska
    1 / 3
    Działka budowlana Chwarstnica gm. Gryfino, Gryfińska

    Chwarstnica

    • 99 000 zł cena
    • 1 024 m2 powierzchnia
    • 97 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane w gminie Gryfino, obręb Chwarstnica. Lokalizacja ok 10 km od Gryfina, niedaleko jeziora w miejscowości Wirów. Powierzchnie działek ok 1...

  • Działka Kępa Kiełpińska gm. Łomianki
    1 / 2
    Działka Kępa Kiełpińska gm. Łomianki

    Kępa Kiełpińska

    • 695 000 zł cena
    • 1 576 m2 powierzchnia
    • 441 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o pow. 1576 m2 usytuowana w Łomiankach (Kępa Kiełpińska). W sąsiedztwie zabudowa jednorodzinna. W najbliższej okolicy Wisła z plażą, korty tenisowe, stadn...

  • Działka Reguły gm. Michałowice
    1 / 8
    Działka Reguły gm. Michałowice

    Reguły

    • 2 200 000 zł cena
    • 1 833 m2 powierzchnia
    • 1 201 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o pow. 1833 m2, zlokalizowana w Regułach. W sąsiedztwie zabudowa jednorodzinna. Przystanek autobusowy 800 m, stacja WKD 1,3 km. Dobry dojazd do Al. Jerozolims...

  • Działka Warszawa Białołęka
    1 / 4
    Działka Warszawa Białołęka

    Warszawa

    • 1 300 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 1 300 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o pow. 1000 m2 zlokalizowana w pobliżu ul. Ostródzkiej, na Białołęce - Brzeziny. Działka w kształcie trapezu o przybliżonych wymiarach: 21 x 40 x 30 x 38 ....

  • Działka Kielce Biesaki
    1 / 8
    Działka Kielce Biesaki

    Kielce

    • 199 000 zł cena
    • 575 m2 powierzchnia
    • 347 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o pow. 575 m2 zlokalizowana na os. Biesak w Kielcach. Działka w kształcie litery L, płaska. Działka w drugiej linii względem drogi, do działki bezpośrednio...