• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 269)
  • Działka budowlana Charzyno gm. Siemyśl
    1 / 5
    Działka budowlana Charzyno gm. Siemyśl

    Charzyno

    • 230 000 zł cena
    • 1 003 m2 powierzchnia
    • 230 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka z wydanymi warunkami zabudowy pod budowę domu jednorodzinnego lub dwóch. Zaledwie 8 km od Kołobrzegu - w bliskiej komunikacji z Autostradą S6. W sąsiedztwie lasu, ok...

  • Działka budowlana Żdżary gm. Goleniów
    1 / 3
    Działka budowlana Żdżary gm. Goleniów

    Żdżary

    • 95 000 zł cena
    • 1 118 m2 powierzchnia
    • 85 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka na sprzedaż: Żdżary, Gmina Goleniów, Powiat Goleniowski. Identyfikator działki: 320402_5.0013.81/37 Województwo: zachodniopomorskie Powiat: goleniowski Gmina: Goleniów Obr...

  • Działka Cierchy gm. Mniów
    1 / 9
    Działka Cierchy gm. Mniów

    Cierchy

    • 166 500 zł cena
    • 2 953 m2 powierzchnia
    • 57 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o powierzchni 2953 m2, zlokalizowana w Cierchach, w gm. Mniów. Dla działki w 2008r. została wydana decyzja o warunkach zabudowy na budowę budynku mieszk...

  • Działka rolna Dobra gm. Dobra (Szczecińska)
    1 / 4
    Działka rolna Dobra gm. Dobra (Szczecińska)

    Dobra

    • 899 800 zł cena
    • 4 090 m2 powierzchnia
    • 220 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą działki na sprzedaż o metrażu 4090m znajdującej się tuż obok Szczecina - w Dobrej. Działka z dużym potencjałem inwestycyjnym! Działka usytuow...

  • Działka Łączna Jaśle
    1 / 7
    Działka Łączna Jaśle

    Łączna

    • 250 000 zł cena
    • 1 589 m2 powierzchnia
    • 158 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o pow. 1589 m2 zlokalizowana w miejscowości Jaśle, w gm. Łączna. Działka jest objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego - oznaczona symb...

  • Działka Marynin gm. Grodzisk Mazowiecki
    1 / 3
    Działka Marynin gm. Grodzisk Mazowiecki

    Marynin

    • 640 000 zł cena
    • 2 100 m2 powierzchnia
    • 305 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o powierzchni 2100 m2 , zlokalizowana w miejscowości Marynin - w gminie Grodzisk Mazowiecki. Cicha i spokojna okolica, w pobliżu szkoły, przystanki autobusowe...

  • Działka Morawica, Korneckiego
    1 / 3
    Działka Morawica, Korneckiego

    Morawica

    • 138 000 zł cena
    • 8 500 m2 powierzchnia
    • 17 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o powierzchni 8500 m2 zlokalizowana w Morawicy przy ul. KS. Stanisława Korneckiego. Dojazd do działki drogą asfaltową. Wymiary ok. 22,5mx350m. Działka częścio...

  • Działka Staszów
    1 / 6
    Działka Staszów

    Staszów

    • 615 000 zł cena
    • 3 937 m2 powierzchnia
    • 157 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o pow. 3937m2 zlokalizowana w Staszowie. Grunt w kształcie zbliżonym do prostokąta o wymiarach ok. 38x73x3x30x41x99 , płaski, niezagospodarowany. Media: p...

  • Działka Oblęgorek gm. Strawczyn, Gimnazjalna
    1 / 9
    Działka Oblęgorek gm. Strawczyn, Gimnazjalna

    Oblęgorek

    • 170 000 zł cena
    • 1 306 m2 powierzchnia
    • 131 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o powierzchni 1306 m2 , zlokalizowana w Oblęgorku , przy ul. Gimnazjalnej, gm. Strawczyn . Działka objęta jest Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestr...

  • Działka Warszawa Ursus
    1 / 4
    Działka Warszawa Ursus

    Warszawa

    • 650 000 zł cena
    • 524 m2 powierzchnia
    • 1 241 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o pow. 524 m2 , zlokalizowana w Ursusie. Cicha i spokojna okolica. Dobry dojazd do centrum. W promieniu 500 m przystanek autobusowy, stacja PKP 1,5 km....

  • 11 HA KLONOWO DOLNE gmina Przywidz
    1 / 17
    11 HA KLONOWO DOLNE gmina Przywidz

    Klonowo Dolne

    • 5 546 800 zł cena
    • 110 936 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedmiotem sprzedaży są grunty o powierzchni powyżej 11 ha w miejscowości Klonowo Dolne Gmina Przywidz. Klonowo Dolne – wieś w Polsce położona w województwie pomorskim, w powiec...

  • Działki do sprzedania 9.3a i 10a- Wysoka Głogowska

    Wysoka Głogowska

    • 259 840 zł cena
    • 928 m2 powierzchnia
    • 280 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DO SPRZEDANIA DZIAŁKI 9.3a i 10a POD NOWE BUDOWNICTWO- WYSOKA GŁOGOWSKA.Działki po podziale w kształcie prostokąta wymiarach: długość: 38m x szerokość: 25m, posiadają wydane Warunk...

  • Działka Gdańsk Oliwa ul. Polanki

    Gdańsk » Oliwa » ul. Polanki

    • 3 980 000 zł cena
    • 1 179 m2 powierzchnia
    • 3 376 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    LOKALIZACJA:Nieruchomość położona jest w sercu Gdańska Oliwy - jednej z najbardziej prestiżowych i cenionych dzielnic Gdańsk. To miejsce, które łączy elegancję historycznej zabudow...

  • Piękna działka Tłumy gm.Mszczonów

    Tłumy

    • 170 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 114 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka w prawie kwadracie o powierzchni 1500 m2 w miejscowości Tłumy gmina Mszczonów.Działka położone w cichej, malowniczej okolicy, wśród lasów i kilku domów jednorodzinnych.Doja...

  • Atrakcyjnie zlokalizowana działka budowlana

    Lublin » Sławinek » ul. Wodna

    • 445 000 zł cena
    • 1 162 m2 powierzchnia
    • 383 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana w atrakcyjnej lokalizacji, Lublin w dzielnicy Sławin - 1162 m2Atrakcyjnie zlokalizowana działka z przeznaczeniem pod zabudowę. Otoczona jest innymi działkami budo...

  • Działka Serock ul. Franciszka Marii Lanciego

    Serock » ul. Lanciego

    • 159 200 zł cena
    • 800 m2 powierzchnia
    • 199 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    BEZPOŚREDNIO Serock ul. Franciszka Marii Lanciego Kontakt: [tel] Na sprzedaż jedna z 14 działek nr.73/35 73/50 powierzchnia 800m2.Teren objęty MPZP MN15 Istnieje możliwość...

  • Działka Bojano ul.

    Bojano

    • 350 000 zł cena
    • 1 023 m2 powierzchnia
    • 343 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    0% prowizji dla kupującego!DZIAŁKA BUDOWLANA 1023 m² W BOJANIE OBJĘTA MPZPLOKALIZACJA:Nieruchomość położona w miejscowości Bojano, bardzo blisko Gdyni. Klimatyczna wieś kaszubska p...

  • Działka Lichnowy ul. Jesionowa

    Lichnowy » ul. Jesionowa

    • 125 000 zł cena
    • 1 607 m2 powierzchnia
    • 78 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Tylko u nas!Na sprzedaż 3 działki w miejscowości Lichnowy. Działki posiadają wydane WARUNKI ZABUDOWY.LOKALIZACJA: Lichnowy - wieś w Polsce, położona w województwie pomorskim, w pow...

  • 1 / 2
    Budy Mszczonowskie działka 2000m2 od mkwadrat.eu

    Budy Mszczonowskie

    • 300 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka o powierzchni 2.000m2 zlokalizowana w miejscowości Budy Mszczonowskie gmina Radziejowice.Cicha spokojna okolica, przepiękny krajobraz. Media - woda w drodze przy działce, p...

  • Siedlisko 7150m2 k/Modlina woj. mazowieckie
    1 / 13
    Siedlisko 7150m2 k/Modlina woj. mazowieckie

    Wymysły

    • 2 400 000 zł cena
    • 7 150 m2 powierzchnia
    • 336 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Siedlisko, nieruchomość gruntowa o pow. 7150m2 zabudowana obiektem przeznaczonym na działalność gospodarczą z zapleczem komunikacyjnym, domem mieszkalnym i naturalną strefą wypoczy...