• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 269)
  • Działka budowlana Hoszów gm. Ustrzyki Dolne
    1 / 12
    Działka budowlana Hoszów gm. Ustrzyki Dolne

    Hoszów

    • 310 000 zł cena
    • 4 800 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Wyjątkowa działka budowlana bez sąsiedztwa, położona wśród lasów - idealna dla osób ceniących absolutną prywatność. Prezentujemy atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 48 arów...

  • Działka z widokiem na jezioro.
    1 / 5
    Działka z widokiem na jezioro.

    Kałduny

    • 220 000 zł cena
    • 3 700 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Twoje miejsce na ziemi z widokiem na jezioro! Na sprzedaż wyjątkowa działka położona w malowniczej wsi Julin, w gminie Iława, na terenie urokliwego Pojezierza Iławskiego. To ideal...

  • Działka Bóbrka gm. Chorkówka
    1 / 6
    Działka Bóbrka gm. Chorkówka

    Bóbrka

    • 1 049 000 zł cena
    • 14 964 m2 powierzchnia
    • 71 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość inwestycyjna obejmująca dwie działki ewidencyjne nr 965/3 oraz 965/4 o łącznej powierzchni 1 ha 49 arów 64 m. To propozycja dla inwestorów poszuk...

  • Działka Rzuchów gm. Kornowac
    1 / 14
    Działka Rzuchów gm. Kornowac

    Rzuchów

    • 650 000 zł cena
    • 4 811 m2 powierzchnia
    • 136 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka usługowo-mieszkaniowa w Rzuchowie - gmina Kornowac Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 4811 m² w Rzuchowie, położona przy drodze asfaltowej. Teren jest płaski,...

  • Działka 1402 m2 Narew, las, MPZP gm. Różan.
    1 / 5
    Działka 1402 m2 Narew, las, MPZP gm. Różan.

    Chełsty

    • 100 000 zł cena
    • 1 402 m2 powierzchnia
    • 72 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną lub rekreacyjną. Na sprzedaż działka położona w miejscowości Chełsty, gmina Różan, powiat makowski. Odległość od Warszawy wynosi ok...

  • Działka budowlana Ostrzeszewo gm. Purda
    1 / 2
    Działka budowlana Ostrzeszewo gm. Purda

    Ostrzeszewo

    • 299 900 zł cena
    • 1 180 m2 powierzchnia
    • 255 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1180 m, położona w miejscowości Ostrzeszewo. Nieruchomość znajduje się na spokojnym osiedlu domów jednorodzinnych, co zapewni...

  • Działka inwestycyjna, Bełchatów, 4 435 m2
    1 / 2
    Działka inwestycyjna, Bełchatów, 4 435 m2

    Bełchatów

    • 1 050 000 zł cena
    • 4 435 m2 powierzchnia
    • 237 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna o łącznej powierzchni 4 435 m², składająca się z dwóch działek o powierzchni 3 755 m² oraz 680 m², położona w bardzo dobrej lokalizacji...

  • Działka rekreacyjna Lesko Hoczew
    1 / 8
    Działka rekreacyjna Lesko Hoczew

    Lesko

    • 80 000 zł cena
    • 1 669 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Na sprzedaż oferujemy atrakcyjną działkę rekreacyjną o powierzchni 16,67 ara, położoną bezpośrednio nad rzeką Hoczewka, w miejscowości Hoczew, gmina Lesko. Nieruchomość usytuowa...

  • Działka budowlana Zagórz Zahutyń
    1 / 8
    Działka budowlana Zagórz Zahutyń

    Zagórz

    • 125 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 84 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 15 arów, położona w malowniczej miejscowości Zahutyń, zaledwie kilka minut od Sanoka. Nieruchomość objęta jest miejscowym pla...

  • Działka budowlana Oława/Jaczkowice
    Działka budowlana Oława/Jaczkowice

    Oława

    • 192 400 zł cena
    • 1 300 m2 powierzchnia
    • 148 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana objęta zapisami miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego pod zabudowę jednorodzinna. W rozwinięciu również szeregowa oraz do 4 lokali na budynek. Oława/...

  • Działka inwestycyjna Bratkówka gm. Wojaszówka,
    1 / 6
    Działka inwestycyjna Bratkówka gm. Wojaszówka,

    Bratkówka

    • 67 590 zł cena
    • 6 759 m2 powierzchnia
    • 10 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    DZIAŁKA WIDOKOWA Z WARUNKAMI ZABUDOWY - BRATKÓWKA, 67,59 AR Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną, widokową działkę położoną w miejscowości Bratkówka (gmina Wojaszówka, powiat krośnieńs...

  • Działka leśna Stary Żmigród gm. Nowy Żmigród,
    1 / 6
    Działka leśna Stary Żmigród gm. Nowy Żmigród,

    Stary Żmigród

    • 389 000 zł cena
    • 96 100 m2 powierzchnia
    • 5 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    >>Krótki opis nieruchomości Prezentujemy Państwu na sprzedaż las zlokalizowany w miejscowości Stary Żmigród (gmina Nowy Żmigród, powiat jasielski, województwo podkarpackie). Rzeczo...

  • Działka budowlana Kady gm. Grodzisk Mazowiecki
    Działka budowlana Kady gm. Grodzisk Mazowiecki

    Kady

    • 718 000 zł cena
    • 1 811 m2 powierzchnia
    • 397 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Kady atrakcyjna działka budowla o powierzchni 1811m2 - na sprzedaż. Działka 1811 m2 i wymiarach 17,5x105x17,5x113 w bardzo atrakcyjnej cenie na sprzedaż. Działka objęta Pla...

  • Działka rekreacyjna ROD
    1 / 15
    Działka rekreacyjna ROD

    Olsztyn

    • 45 000 zł cena
    • 336 m2 powierzchnia
    • 134 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Sprzedam rekreacyjną działkę ROD na Wójtowej Roli . Na działce znajduje się nowy drewniany domek z tarasem ,umeblowany , ocieplony na fundamentach ,pomieszczenie gospodarcze , w...

  • Działka budowlana Zagórz Zahutyń
    1 / 8
    Działka budowlana Zagórz Zahutyń

    Zagórz

    • 120 000 zł cena
    • 993 m2 powierzchnia
    • 121 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy na sprzedaż wyjątkową działkę o powierzchni 10 arów , idealną pod budowę domu jednorodzinnego , położoną w spokojnej i cenionej miejscowości Zahutyń (gmina Zagórz)....

  • Działka budowlana Oława/Jaczkowice
    Działka budowlana Oława/Jaczkowice

    Oława

    • 740 000 zł cena
    • 5 000 m2 powierzchnia
    • 148 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka pod zabudowę z linią brzegową jeziora
    1 / 5
    Działka pod zabudowę z linią brzegową jeziora

    Kałduny

    • 259 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 173 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Wyobraź sobie poranki nad wodą, gdzie ciszę przerywa jedynie śpiew ptaków i delikatne fale muskające brzeg Twojej własnej działki… Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w uro...

  • Działka Koziel gm. Raków
    1 / 2
    Działka Koziel gm. Raków

    Koziel

    • 86 000 zł cena
    • 800 m2 powierzchnia
    • 108 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o powierzchni 800 m2, zlokalizowana w miejscowości Koziel - gm. Raków. W Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego działka jest przeznaczona pod b...

  • Działka Pierzchnica
    1 / 4
    Działka Pierzchnica

    Pierzchnica

    • 222 740 zł cena
    • 3 182 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o powierzchni 3 182 m2, zlokalizowana w Pierzchnicy przy ul. Kościelnej. Działka położona w pierwszej linii od strony drogi z bezpośrednim dostępem do drogi...

  • Działka Snochowice gm. Łopuszno
    1 / 4
    Działka Snochowice gm. Łopuszno

    Snochowice

    • 145 000 zł cena
    • 13 600 m2 powierzchnia
    • 11 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o powierzchni 13 600 m2 , położona w Snochowicach gmina Łopuszno. Działka w pierwszej linii zabudowy, płaska, w kształcie prostokąta o przybliżonych wymiara...