• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 270)
  • 1 / 3
    Działka Zakopane ul. Chłabówka

    Zakopane » ul. Chłabówka

    • 1 290 000 zł cena
    • 902 m2 powierzchnia
    • 1 431 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Biuro Nieruchomosci "Michalik" w Zakopanem ma przyjemność zaprezentować Państwu atrakcyjną działkę budowlaną o pow. 902m2 w Zakopanem ul. Chłabówka. MPZP - działka oznaczona sy...

  • Działka Rokitno Szlacheckie

    Rokitno Szlacheckie

    • 128 310 zł cena
    • 987 m2 powierzchnia
    • 130 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    0% PROWIZJI Działka pod zabudowę mieszkaniową o powierzchni 822m2 + 165m2 drogi we współwłasności, położona w Rokitnie Szlacheckim w pobliżu zabudowań mieszkaniowych. Wymiary 18,...

  • Działka Preczów

    Preczów

    • 520 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 434 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Preczów gmina Psary, duża działka pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną usytuowana przy drodze wewnętrznej we współwłasności na osiedlu domów jednorodzinnych nowych. Możliwość za...

  • Działka Preczów

    Preczów

    • 260 000 zł cena
    • 600 m2 powierzchnia
    • 434 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Preczów gmina Psary, działka pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną usytuowana przy drodze wewnętrznej we współwłasności na osiedlu domów jednorodzinnych nowych. Powierzchnia dzi...

  • Działka Dobranowice

    Dobranowice

    • 460 000 zł cena
    • 2 306 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Dobranowice, 8 km od Wieliczki ! - Na sprzedaż działka budowlana 23,06a Oferujemy piękną , kształtną działkę budowlaną o powierzchni 23,06 arów , położoną w malown...

  • Działka Golkowice

    Golkowice

    • 370 000 zł cena
    • 1 504 m2 powierzchnia
    • 247 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Golkowice Gmina Wieliczka. W ofercie działka budowlana o pow. 15,04a, Media : Woda na działce, Gaz ok 20m w drodze, Prąd ok 20m. Działka przy drodze gminnej asfaltowej. Te...

  • 1 / 3
    Przetarg - Międzywodzie

    Międzywodzie

    • 18 450 000 zł cena
    • 15 936 m2 powierzchnia
    • 1 158 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Burmistrz Dziwnowa OGŁASZA NA DZIEŃ 22 maja 2026 roku Do sprzedaży przeznaczono działki położone w Międzywodziu: · 6 działek (od nr 156/48 do 156/50 i od 156/52 do 15...

  • 1 / 3
    Działka Grębów Krawce

    Grębów

    • 130 000 zł cena
    • 4 723 m2 powierzchnia
    • 28 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka z wydanymi warunkami zabudowy na dom wolnostojący położoną w miejscowości Krawce. Działka jest o powierzchni 47,23 ar (30x160 m) to doskonała propozycja dla osób...

  • Działka Chorągwica

    Chorągwica

    • 540 000 zł cena
    • 2 703 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Atrakcyjna, duża Widokowa działka budowlana o pow. 27,03a. Polecamy, urokliwą działkę o pow. 27a, położoną w miejscowości Chorągwica, tylko 4 km od Wieliczki. Media: Prąd na...

  • Działka rekreacyjna na sprzedaż
    1 / 7
    Działka rekreacyjna na sprzedaż

    Dębica

    • 31 000 zł cena
    • 427 m2 powierzchnia
    • 73 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Na sprzedaż działka rekreacyjna w Dębicy przy ul. Spacerowej. Więcej informacji pod nr tel. [tel].

  • Działka inwestycyjna nad Jeziorem Zbąszyńskim!
    1 / 16
    Działka inwestycyjna nad Jeziorem Zbąszyńskim!

    Perzyny

    • 2 300 000 zł cena
    • 9 200 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    WYNAGRODZENIE BIURA POKRYWA WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚCI Na sprzedaż oferujemy atrakcyjną działkę nr 29/2 o powierzchni 9.200 m², położoną w miejscowości Perzyny, w gminie Zbąszyń, w...

  • Piękna działka w Pionkach
    1 / 4
    Piękna działka w Pionkach

    Pionki

    • 299 000 zł cena
    • 2 519 m2 powierzchnia
    • 119 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka na skraju miasta pośród luźnej zabudowy jednorodzinnej. Po drugiej stronie ulicy jest puszcza. MPZP. Na dwa domy ew. działalność gosp. Dopuszcza się budownictwo wielolokalo...

  • Na sprzedaż działka z trzema budynkami
    1 / 15
    Na sprzedaż działka z trzema budynkami

    Bojadła

    • 240 000 zł cena
    • 1 615 m2 powierzchnia
    • 149 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    WYNAGRODZENIE BIURA POKRYWA WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚCI Oferujemy na sprzedaż działkę (nr 155/19) o powierzchni 1.615 m², położoną w miejscowości Bojadła (woj. lubuskie, pow. zielono...

  • Działka inwestycyjna z WZ, 3.745 m²
    1 / 16
    Działka inwestycyjna z WZ, 3.745 m²

    Żubrów

    • 430 000 zł cena
    • 3 745 m2 powierzchnia
    • 115 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    WYNAGRODZENIE BIURA POKRYWA WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚCI Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 3.745 m², o charakterze gospodarczym, doskonała pod działalność inwestycyjną, m...

  • Sprzedam działkę budowlaną w Boleścinie
    1 / 2
    Sprzedam działkę budowlaną w Boleścinie

    Boleścin

    • 272 080 zł cena
    • 1 520 m2 powierzchnia
    • 179 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Witam, sprzedam działkę budowlaną w miejscowości Boleścin 58-100. Działka z WZ i MPZP jako domy mieszkalne jednorodzinne Powierzchnia około 1520 m2 Wyznaczona droga dojazdowa z udz...

  • Brzóza, gm. Głowaczów, ul. Kościelna
    Brzóza, gm. Głowaczów, ul. Kościelna

    Brzóza

    • 200 000 zł cena
    • 6 900 m2 powierzchnia
    • 29 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę rolno- budowlaną o powierzchni 6900 m2 w Brzózie na ul. Kościelnej w kształcie prostokąta o wymiarach: - długość ok. 170 m - szerokość ok. 41 m Możliwość zabudowy...

  • Odstąpienie działkę ROD
    1 / 4
    Odstąpienie działkę ROD

    Zielona Góra

    • 13 000 zł cena
    • 360 m2 powierzchnia
    • 37 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Sprzedam działkę na ROD Zastał II (Jędrzychów) działka ma mała altankę drewnianą ,palenisko, kilka drzewek ,ławeczki, wędzarnia i troche sprzętu. Działka ma ok. 360m2 powierzchni...

  • Działka mieszkaniowo-usługowa 970 m², MPZP
    1 / 16
    Działka mieszkaniowo-usługowa 970 m², MPZP

    Zielona Góra

    • 485 000 zł cena
    • 970 m2 powierzchnia
    • 500 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    WYNAGRODZENIE BIURA POKRYWA WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚCI. Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana nr 855 o powierzchni 970 m² , położona w Zielonej Górze przy ul. Giżyckiej (okolice...

  • Nieruchomość inwestycyjna 99.100 m² ! - Ostrzyce
    1 / 16
    Nieruchomość inwestycyjna 99.100 m² ! - Ostrzyce

    Ostrzyce

    • 995 000 zł cena
    • 99 100 m2 powierzchnia
    • 11 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    WYNAGRODZENIE BIURA POKRYWA WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚCI Na sprzedaż prezentujemy nieruchomość gruntową o pow. 99.100 m² (9.91 ha), zabudowaną budynkiem parterowym magazynowo-produkc...

  • Działka na Mazurach w Probarku
    1 / 7
    Działka na Mazurach w Probarku

    Probark

    • 49 000 zł cena
    • 3 001 m2 powierzchnia
    • 17 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Oferuję do sprzedaży atrakcyjną działkę nr 58/16 położoną w małej, turystycznej miejscowości w otulinie Mazurskiego Parku Krajobrazowego ,nieopodal jeziora Probarskiego. Działka z...