• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Starawieś

(1)
  • Sprzedam działki budowlane Stara Wieś / Węgrów
    1 / 3
    Sprzedam działki budowlane Stara Wieś / Węgrów

    Starawieś

    • 95 000 zł cena
    • 1 900 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działki budowlane o pow.1900-2900 m2 w miejscowości Stara Wieś koło Węgrowa (mazowieckie). Na małym osiedlu znajduje się 10 działek , trzy już sprzedane, domy w trakcie bu...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • SPRZEDAM BEZPOŚREDNIO zabudowane siedlisko + działka budowlana +...

    Wólka Paplińska

    • 650 000 zł cena
    • 90 000 m2 powierzchnia
    • 8 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    SPRZEDAM BEZPOŚREDNIO zabudowane siedlisko + działka budowlana + działki rolne. Liwiec. Wólka Paplińska gm. Łochów pow. węgrowski, woj. mazowieckie Cena 650 tys do negocjacji Ko...

  • SPRZEDAM BEZPOŚREDNIO działkę częściowo budowlaną wraz z działkam...

    Wólka Paplińska

    • 250 000 zł cena
    • 61 000 m2 powierzchnia
    • 5 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    SPRZEDAM BEZPOŚREDNIO działkę częściowo budowlaną wraz z działkami rolnymi i leśnymi. Lokalizacja : Wólka Paplińska gm. Łochów pow. węgrowski, woj. mazowieckie Cena 250 tys do ne...

  • SPRZEDAM BEZPOŚREDNIO zabudowane siedlisko +działki rolne i leśne...

    Wólka Paplińska

    • 450 000 zł cena
    • 31 000 m2 powierzchnia
    • 15 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    SPRZEDAM BEZPOŚREDNIO zabudowane siedlisko +działki rolne i leśne nad rzeką Liwiec. Wólka Paplińska gm. Łochów pow. węgrowski, woj. mazowieckie Cena 450 tys do negocjacji Kont...

  • Sprzedam działkę

    Węgrów

    • 450 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Działka rolno-budowlana z wydanymi warunkami zabudowy. Położona na ulicy Gołębiewskiego,woda w drodze,słup elektryczny na granicy,w przyszlości ma być zakładany gaz. Dojazd drogą u...

  • Dom wolnostojący
    1 / 15
    Dom wolnostojący

    Węgrów

    • 997 000 zł cena
    • 178 m2 powierzchnia
    • 5 602 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Paplin

    • 3 900 000 zł cena
    • 1 020 m2 powierzchnia
    • 3 824 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RE/MAX Capital
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Korytnica

    • 415 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 3 773 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Bezpośrednio
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Zuzułka

    • 949 000 zł cena
    • 210 m2 powierzchnia
    • 4 520 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Prestige Real Estate
    Biuro nieruchomości

  • Posiadam 7 działek budowlanych w Węgrowie ul. Miedzianka.
    1 / 10
    Posiadam 7 działek budowlanych w Węgrowie ul. Miedzianka.

    Węgrów

    • 135 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 113 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Posiadam 7 działek budowlanych w Węgrowie ul. Miedzianka. Średni wymiar 11arów (1100m2) Dostęp do sieci wodociągowej możliwy z drogi 572 lub 571/20. Przyłącze prądu możliwe do real...

  • Działka budowlana

    Węgrów

    • 190 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 127 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną, więcej informacji udzielę telefonicznie.

  • Wynajem lokali pod działalność
    Wynajem lokali pod działalność

    Węgrów

    • 5 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 39 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Wynajmę lokale pod działalność gospodarczą. Dostępne 01.08.2025r.Mozliwość podziału. Lokale posiadają oddzielne liczniki pomiaru mediów.

  • Wynajmę mieszkanie Wieniawskiego Węgrów
    1 / 8
    Wynajmę mieszkanie Wieniawskiego Węgrów

    Węgrów

    • 2 300 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 36 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Wynajmę mieszkanie pow, 64m2 w Węgrowie ul. Wieniawskiego 1. Mieszkanie trzy pokojowe z oddzielną kuchnią. Kuchnia umeblowana, łazienka wyposażona. Pokoje nie umeblowane, w jednym...

  • Działki pod budowę domu – Węgrów / Nowiny
    1 / 7
    Działki pod budowę domu – Węgrów / Nowiny

    Węgrów

    • 140 800 zł cena
    • 1 280 m2 powierzchnia
    • 110 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Kupujący nie płaci prowizji! Działki pod budowę domu – Węgrów / Nowiny Dla działek trwa procedura uzyskiwania warunków zabudowy! Spokojna okolica, duże powierzchnie i szybki do...

  • Dom jednorodzinny zabudowa szeregowa na sprzedaż
    1 / 15
    Dom jednorodzinny zabudowa szeregowa na sprzedaż

    Węgrów

    • 949 000 zł cena
    • 123 m2 powierzchnia
    • 7 716 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej – Węgrów, ul. Wincentego Witosa 5 Na sprzedaż nowoczesny, bardzo dobrze wykończony dom w zabudowie szeregowej (segment środkowy) o powierz...

  • Wynajem lokalu pod działalność
    Wynajem lokalu pod działalność

    Węgrów

    • 5 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 39 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Wynajmę lokale po gabinetach lekarskich, pomieszczenia spełniają wymagania do prowadzenia tej działalności. Lokal dostępny od 01.08.2025 r. Centrum miasta 07-100 Węgrów ul. Rynek M...

  • Dom 142,4 m2 w Węgrowie
    1 / 14
    Dom 142,4 m2 w Węgrowie

    Węgrów

    • 898 900 zł cena
    • 142 m2 powierzchnia
    • 6 331 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom bliźniak położony w malowniczym Węgrowie. Nieruchomość znajduje się w cichej i spokojnej okolicy domów jednorodzinnych. Informacja o nieruchomości: Dom z wygodnym...

  • Dom wolnostojący , duża działka , Węgrów
    1 / 14
    Dom wolnostojący , duża działka , Węgrów

    Węgrów

    • 1 198 900 zł cena
    • 178 m2 powierzchnia
    • 6 736 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom o powierzchni 178,91 m2 z zagospodarowaną działką 1500 m2 w spokojnej części Węgrowa. Dom w pełni wyposażony i umeblowany, wykończony z dbałością o jakość i szcze...

  • 1 / 4
    Działka Węgrów ul. Gościniec Niepodległości

    Węgrów » ul. Gościniec Niepodległości

    • 2 232 100 zł cena
    • 22 321 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Oferujemy do sprzedaży działkę o powierzchni 2,23 ha położoną w Węgrowie przy ul. Gościniec Niepodległości dzielnica Ruszczyzna. Działka częściowo zabudowana : budynek par...