• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 270)
  • Działka inwestycyjna 11,28 ha pod osiedle z MPZP
    Działka inwestycyjna 11,28 ha pod osiedle z MPZP

    Brochów

    • 5 527 445 zł cena
    • 112 805 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferuję na sprzedaż wyjątkowy teren inwestycyjny o powierzchni 11,2805 ha, położony w Gminie Brochów, w bezpośrednim sąsiedztwie Kampinoskiego Parku Narodowego. Doskonała lokalizac...

  • Działka siedliskowa Stramnica gm. Kołobrzeg, Kołobrzeska
    1 / 8
    Działka siedliskowa Stramnica gm. Kołobrzeg, Kołobrzeska

    Stramnica

    • 285 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 95 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Na sprzedaż działka siedliskowa w Stramnicy k. Kołobrzegu. Działka siedliskowa o powierzchni 3000m2, po sąsiedzku wybudowany bliźniak. Zgoda na studnie i własną przydomową o...

  • Działka 0,9ha z WZ pod Warszawą
    Działka 0,9ha z WZ pod Warszawą

    Budy Michałowskie

    • 900 000 zł cena
    • 8 960 m2 powierzchnia
    • 101 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Sprzedam działkę 0,9 ha rolna z wydanymi warunkami zabudowy jednorodzinnej, częściowo zadrzewiona, na uboczu, Budy Michałowskie gm. Jaktorów, 45km od Warszawy, nr działki 125/5. Ce...

  • Działka Brwinów
    1 / 5
    Działka Brwinów

    Brwinów

    • 31 800 000 zł cena
    • 127 200 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o pow. 127 200 m2 zlokalizowana w gminie Brwinów. Działka w kształcie trapezu, częściowo ogrodzona. Przybliżone wymiary: 225 x 630 x 290 x 470 . Dojazd d...

  • Działka Jędrzejów
    1 / 11
    Działka Jędrzejów

    Jędrzejów

    • 5 900 000 zł cena
    • 2 628 m2 powierzchnia
    • 2 246 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 2628 m 2 , zlokalizowana przy ulicy 11 Listopada w centrum Jędrzejowa. Wymiary działki to około 21 m (front) x 125 m. Dzia...

  • Działka Szałas gm. Zagnańsk
    1 / 11
    Działka Szałas gm. Zagnańsk

    Szałas

    • 898 000 zł cena
    • 10 346 m2 powierzchnia
    • 87 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż nieruchomość gruntowa składająca się z działek o łącznej pow. 10 346 m2 , zlokalizowana w miejscowości Szałas Komorniki, w gminie Zagnańsk . Nieruchomość w pierwszej...

  • Działka Micigózd gm. Piekoszów, Wrzosowa
    1 / 3
    Działka Micigózd gm. Piekoszów, Wrzosowa

    Micigózd

    • 90 000 zł cena
    • 1 020 m2 powierzchnia
    • 89 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o pow. 1020 m2 , zlokalizowana przy ul. Wrzosowej w miejscowości Micigózd, gm. Piekoszów. Dojazd do działki drogą asfaltową. Działka płaska, w pierwszej linii...

  • Działka budowlana Bardy gm. Dygowo
    1 / 15
    Działka budowlana Bardy gm. Dygowo

    Bardy

    • 1 812 000 zł cena
    • 60 400 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Malowniczo położona działka pod zabudowę osiedlem domów jednorodzinnych, ponad 6 hektarów z planem miejscowym. W podkołobrzeskiej miejscowości Bardy, bezpośrednio przy asfalt...

  • 100zl / m2 Sprzedam dzialki przemyslowe 1000 m2 do 20.000 m2
    1 / 5
    100zl / m2 Sprzedam dzialki przemyslowe 1000 m2 do 20.000 m2

    Legnica

    • 100 zł cena
    • 20 000 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Sprzedam uzbrojone działki przemysłowo-usługową Legnica Spokojna 15 od 1700 m2 do 20.000 m2, działki maja osobne księgi wieczyste, są własnościowe nie użytkowanie wieczyste , poda...

  • Działka Chęciny Ostrów
    1 / 4
    Działka Chęciny Ostrów

    Chęciny

    • 129 000 zł cena
    • 1 100 m2 powierzchnia
    • 118 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o pow. 1100 m2 , zlokalizowana w miejscowości Ostrów, gm. Chęciny. Dojazd do działki drogą asfaltową. Działka płaska w pierwszej linii względem drogi gminnej...

  • Działki pod zabudowe 0,65 arów
    1 / 3
    Działki pod zabudowe 0,65 arów

    Wielopole Skrzyńskie

    • 3 500 zł cena
    • 6 500 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Sprzedam 65 arów ziemi w całosci lub na działki w Wielopolu Skrzyńskim.Cena 3500 zł za ar.Uzbrojone woda i prad na działce.

  • Działka Zielonki-Wieś gm. Stare Babice
    1 / 4
    Działka Zielonki-Wieś gm. Stare Babice

    Zielonki-Wieś

    • 858 000 zł cena
    • 858 m2 powierzchnia
    • 1 000 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o powierzchni 858 m2 zlokalizowana w miejscowości Zielonki Wieś (gm. Stare Babice). W sąsiedztwie nowe domy jednorodzinne. Przystanek autobusowy w odległo...

  • Działka Jeleniów gm. Nowa Słupia
    1 / 6
    Działka Jeleniów gm. Nowa Słupia

    Jeleniów

    • 550 000 zł cena
    • 33 100 m2 powierzchnia
    • 17 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o powierzchni ok. 33 100 m2, zlokalizowana w Jeleniowie, gm. Nowa Słupia. Dojazd do działki drogą asfaltową. Przybliżone wymiary działki : ok. 75 m (front)...

  • Działka Magdalenka gm. Lesznowola
    1 / 4
    Działka Magdalenka gm. Lesznowola

    Magdalenka

    • 1 200 000 zł cena
    • 1 158 m2 powierzchnia
    • 1 037 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o pow. 1158 m2 zlokalizowana w miejscowości Magdalenka gm. Lesznowola. Działka ogrodzona. Zabudowana domem o pow. ok. 100m2; do gruntownego remontu lub wy...

  • Działka Busko-Zdrój Młyny
    1 / 4
    Działka Busko-Zdrój Młyny

    Busko-Zdrój

    • 85 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 57 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o powierzchni 1500m2 zlokalizowana w miejscowości Młyny, gm. Busko-Zdrój. Grunt o przybliżonych wymiarach ok. 28x56x20x14x8x41 , szerokość frontu ok. 28m....

  • Działka Stara Słupia gm. Nowa Słupia
    1 / 6
    Działka Stara Słupia gm. Nowa Słupia

    Stara Słupia

    • 240 000 zł cena
    • 11 760 m2 powierzchnia
    • 21 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o powierzchni ok. 11 760 m2 , zlokalizowana w miejscowości Stara Słupia gm. Nowa Słupia. Dojazd do działki drogą asfaltową. Działka przed podziałem geodezyjn...

  • Działka Koziel gm. Raków
    1 / 2
    Działka Koziel gm. Raków

    Koziel

    • 110 000 zł cena
    • 1 600 m2 powierzchnia
    • 69 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o powierzchni 1 600 m2, zlokalizowana w miejscowości Koziel - gm. Raków. Działka położona w pierwszej linii, z bezpośrednim dostępem do drogi publicznej, asf...

  • Działka budowlana Bobolin gm. Kołbaskowo, Czekoladowa
    Działka budowlana Bobolin gm. Kołbaskowo, Czekoladowa

    Bobolin

    • 275 000 zł cena
    • 1 100 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka w Bobolinie, gm. Kołbaskowo 1094 m. Osiedle zamknięte. Szukasz wyjątkowego miejsca w cichej okolicy, z dala od miejskiego zgiełku, ale z doskonałym dostępem do...

  • Działka rolna Stojkowo gm. Dygowo
    1 / 7
    Działka rolna Stojkowo gm. Dygowo

    Stojkowo

    • 141 950 zł cena
    • 2 839 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży działki o numerze 89/3 o powierzchni 2839 m2 w urokliwym Stojkowie. Ta malownicza nieruchomość położona jest w bliskim sąsi...

  • Działka Kielce Zagórze, Prosta
    Działka Kielce Zagórze, Prosta

    Kielce

    • 1 250 000 zł cena
    • 3 178 m2 powierzchnia
    • 394 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działka o pow. 3178 m2 zlokalizowana przy ul. Prostej w Kielcach , o wymiarach ok. 24m x 130m x 27m x 139m. Ogrodzona, częściowo zagospodarowana, zabudowana dome...