• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 270)
  • Działki Budowlane. Iwowe gm. Borowie. Powiat Garwoliński.
    1 / 13
    Działki Budowlane. Iwowe gm. Borowie. Powiat Garwoliński.

    Iwowe

    • 67 000 zł cena
    • 1 075 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działki budowlane. Wydane WZ (Warunki Zabudowy). --- Iwowe gm. Borowie, Powiat Garwoliński, przy granicy gm. Latowicz, Powiat Mińsk Mazowiecki. --- Droga asfaltowa przez wieś...

  • Działka budowlana Koźlice gm. Gaworzyce,
    1 / 6
    Działka budowlana Koźlice gm. Gaworzyce,

    Koźlice

    • 102 672 zł cena
    • 1 656 m2 powierzchnia
    • 62 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Nietuzinkowa Działka Budowlana z Nieograniczonym Potencjałem Aranżacyjnym!  Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą, która spełni wszystkie Twoje marzenia o idealnym miejs...

  • Na sprzedaż działka 347/8,Nowe Miasto-Zielona Góra
    1 / 10
    Na sprzedaż działka 347/8,Nowe Miasto-Zielona Góra

    Zielona Góra

    • 144 000 zł cena
    • 1 371 m2 powierzchnia
    • 106 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    WYNAGRODZENIE BIURA POKRYWA WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚCI Na sprzedaż jedna z pięciu działek budowlanych (nr 347/8), z decyzją o warunkach zabudowy, położona w Jarogniewicach - najbard...

  • Teren pod usługi i produkcję – Racula, 1,61 ha
    1 / 16
    Teren pod usługi i produkcję – Racula, 1,61 ha

    Zielona Góra

    • 2 499 000 zł cena
    • 16 100 m2 powierzchnia
    • 156 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    WYNAGRODZENIE BIURA POKRYWA WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚCI Przedmiotem oferty jest działka inwestycyjna o powierzchni 1,61 ha, położona w Zielonej Górze - Raculi., blisko węzła Racula p...

  • Na sprzedaż działka budowlana 4200 m²
    1 / 16
    Na sprzedaż działka budowlana 4200 m²

    Witków

    • 60 000 zł cena
    • 4 200 m2 powierzchnia
    • 15 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    WYNAGRODZENIE BIURA POKRYWA WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚCI Na sprzedaż, prezentujemy Państwu, ofertę sprzedaży działki rolno-budowlanej o powierzchni 4200 m², zlokalizowanej w malownicz...

  • Działka rolna/przemysłowa, pow. 4.372 m², 256/11
    1 / 16
    Działka rolna/przemysłowa, pow. 4.372 m², 256/11

    Sława

    • 550 000 zł cena
    • 4 371 m2 powierzchnia
    • 126 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    WYNAGRODZENIE BIURA POKRYWA WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚCI Przedstawiamy wyjątkową ofertę sprzedaży działki inwestycyjnej zlokalizowanej w miejscowości Sława, ul. Kolonia, w województwi...

  • Na sprzedaż działka rolna z dużym potencjałem!
    1 / 9
    Na sprzedaż działka rolna z dużym potencjałem!

    Nowogród Bobrzański

    • 250 000 zł cena
    • 8 019 m2 powierzchnia
    • 32 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    WYNAGRODZENIE BIURA POKRYWA WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚCI Na sprzedaż oferujemy Państwu bardzo ciekawą działkę inwestycyjną, położoną w powiecie Zielona Góra, w Nowogrodzie Bobrzański...

  • Działka inwestycyjna pod magazyn lub halę, przy S3
    1 / 16
    Działka inwestycyjna pod magazyn lub halę, przy S3

    Zielona Góra

    • 479 700 zł cena
    • 2 537 m2 powierzchnia
    • 190 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    ❗ WYNAGRODZENIE BIURA POKRYWA WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚCI ❗ Rozwój biznesu w tym miejscu to Twoja inwestycja w przyszłość! Oferujemy na sprzedaż działkę o powierzchni 2537 m², nr 11...

  • Na sprzedaż działki rolne, łącznie 9.600 m²
    1 / 16
    Na sprzedaż działki rolne, łącznie 9.600 m²

    Piaski

    • 60 000 zł cena
    • 9 600 m2 powierzchnia
    • 7 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    WYNAGRODZENIE BIURA POKRYWA WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚCI Na sprzedaż przedstawiamy Państwu, dwie działki rolne, położone w miejscowości Piaski, gmina Świdnica, powiat zielonogórski, z...

  • Na sprzedaż 2 działki z potencjałem inwestycyjnym
    1 / 16
    Na sprzedaż 2 działki z potencjałem inwestycyjnym

    Torzym

    • 1 225 000 zł cena
    • 40 780 m2 powierzchnia
    • 31 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    WYNAGRODZENIE BIURA POKRYWA WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚCI. Na sprzedaż dwie działki rolne, z dużym potencjałem inwestycyjnym - aż 40.780 m² terenu do zagospodarowania. Działki położone...

  • Działka inwestycyjna w Sławie, 2115 m² , nr 256/10
    Działka inwestycyjna w Sławie, 2115 m² , nr 256/10

    Sława

    • 265 000 zł cena
    • 2 115 m2 powierzchnia
    • 126 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    WYNAGRODZENIE BIURA POKRYWA WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚCI Z przyjemnością przedstawiamy ofertę sprzedaży atrakcyjnej działki rolnej, z przeznaczeniem przemysłowym, położonej w miejsco...

  • Działka przemysłowa Sobin gm. Polkowice, Brylantowa
    Działka przemysłowa Sobin gm. Polkowice, Brylantowa

    Sobin

    • 2 579 000 zł cena
    • 54 800 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Potencjał Skali: 5,48 ha pod Przemysł i Fotowoltaikę w Sobinie k. Polkowic Przedstawiamy jedną z najbardziej perspektywicznych ofert gruntowych w regionie - strategicznie położoną...

  • Działki Budowlane - MPZP. Łąki gm. Górzno. Pow. Garwoliński
    1 / 9
    Działki Budowlane - MPZP. Łąki gm. Górzno. Pow. Garwoliński

    Łąki

    • 86 000 zł cena
    • 1 726 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działki budowlane (jest MPZP - miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego pozwalający na zabudowę jednorodzinną). --- Łąki gm. Górzno. Powiat Garwoliński. --- Prąd, woda....

  • Malownicza działka / Gryżyński Park Krajobrazowy
    1 / 16
    Malownicza działka / Gryżyński Park Krajobrazowy

    Gryżyna

    • 128 800 zł cena
    • 2 576 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    WYNAGRODZENIE BIURA POKRYWA WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚCI Na sprzedaż prezentujemy Państwu malowniczo położoną działkę, w ukrytej przed światem miejscowości Gryżyna, w województwie lub...

  • Duża działka w sercu Gubina przy granicy PL/DE!
    1 / 16
    Duża działka w sercu Gubina przy granicy PL/DE!

    Gubin

    • 890 000 zł cena
    • 7 967 m2 powierzchnia
    • 112 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    ❗ WYNAGRODZENIE BIURA POKRYWA WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚCI ❗ Na sprzedaż, oferujemy Państwu atrakcyjną nieruchomość inwestycyjną, o powierzchni 7967 m², położoną w samym sercu Gubina,...

  • Na sprzedaż działka przy drodze nr 27 z MPZG!
    1 / 16
    Na sprzedaż działka przy drodze nr 27 z MPZG!

    Słone

    • 590 000 zł cena
    • 4 062 m2 powierzchnia
    • 146 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    WYNAGRODZENIE BIURA POKRYWA WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚCI. Oferujemy na sprzedaż działkę, która może być Twoją inwestycyjną perełką lub miejscem, gdzie spełnisz marzenie o własnej dzia...

  • Rusiec super działka, media, dobra cena

    Rusiec

    • 690 000 zł cena
    • 1 634 m2 powierzchnia
    • 423 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana położona w spokojnej, zielonej okolicy pod Warszawą. Nieruchomość znajduje się w sąsiedztwie pięknego lasu, co gwarantuje ciszę, świeże powi...

  • 1 / 2
    Działka Osinów dolny

    Osinów Dolny

    • 159 000 zł cena
    • 1 791 m2 powierzchnia
    • 89 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana w m. Osinów Dolny. Działka posiada Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego - Oznaczona symbolem 4MN - Tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzi...

  • Działka Gruszków

    Gruszków

    • 550 000 zł cena
    • 17 800 m2 powierzchnia
    • 31 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż piękna i urokliwa działka, niezabudowana położona w malowniczej miejscowości Gruszków, obręb Gruszków, gmina Mysłakowice. Działka znajduję się w otulinie Rudawskiego P...

  • działka leśna z prawem zabudowy

    Żółwin

    • 880 000 zł cena
    • 9 213 m2 powierzchnia
    • 96 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka budowlano - leśna usytuowana w Żółwinie.Dla tego terenu jest plan miejscowy z przeznaczeniem pod zabudowę jednorodzinną.Działka z wjazdem od drogi gminnej. Szerokość działk...