• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 272)
  • Działka z zabudową jednorodzinną, linia 110 kV

    Słupno

    • 200 000 zł cena
    • 949 m2 powierzchnia
    • 211 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 949 m², położoną przy prywatnej drodze w spokojnej i zielonej okolicy. Teren objęty jest MPZP z przeznaczeniem pod zabudowę j...

  • 1029 m² działki budowlanej przy prywatnej drodze

    Słupno

    • 342 000 zł cena
    • 949 m2 powierzchnia
    • 361 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 1029 m², położoną przy prywatnej drodze w cichej i zielonej okolicy. Teren objęty jest MPZP, z przeznaczeniem pod zabudowę mi...

  • 1 / 4
    Działka budowlano-rekreacyjna | Kowalicha

    Kowalicha

    • 190 000 zł cena
    • 1 414 m2 powierzchnia
    • 135 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Na sprzedaż działka budowlana położona w miejscowości Kowalicha, objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego – z przeznaczeniem pod zabudowę letniskową. Informacje p...

  • Działka budowlana 2060 m² Łosie blisko Radzymina.

    Łosie

    • 399 000 zł cena
    • 2 060 m2 powierzchnia
    • 194 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 2060 m² położoną w miejscowości Łosie, gmina Radzymin, w otoczeniu innych działek budowlanych i rekreacyjnych. Nieruchomość z...

  • Cicha działka pod dom 30 min. od Warszawy

    Jarzębia Łąka

    • 300 000 zł cena
    • 1 334 m2 powierzchnia
    • 225 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Oferta biura nieruchomości - dostępna tylko u nas. Na sprzedaż oferujemy działkę o powierzchni 1334 m2 położoną w miejscowości Jarzębia Łąka gmina Tłuszcz. Działka znajduje się w...

  • Działka usługowa Radzymin blisko trasy S8

    Radzymin

    • 924 000 zł cena
    • 2 980 m2 powierzchnia
    • 311 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Oferta biura nieruchomości dostępna tylko u nas. Do sprzedania atrakcyjna działka usługowa w Radzyminie blisko trasy S8. Wymiary działki ok. 137 x 25 x 123 x 23 m. Przy działce w...

  • 1 / 3
    Działka budowlana blisko lasu, idealna inwestycja.

    Słupno

    • 420 000 zł cena
    • 1 300 m2 powierzchnia
    • 324 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną w spokojnej i zielonej okolicy, blisko lasu. Nieruchomość ma kształt prostokąta i stanowi idealne miejsce pod budowę domu jednorodzinnego lu...

  • 1 / 3
    Działka 1089 m² zabudowa wolnostojąca i bliźniacza

    Radzymin

    • 360 000 zł cena
    • 1 089 m2 powierzchnia
    • 331 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 1 089 m², położoną w Radzyminie, w spokojnej części miasta, z dobrym dojazdem do Warszawy. Nieruchomość objęta jest miejscowy...

  • 1 / 4
    Działka inwestycyjna 5,5 ha, produkcja i usługi.

    Radzymin

    • 19 950 000 zł cena
    • 55 416 m2 powierzchnia
    • 361 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy na sprzedaż działkę o powierzchni 55 416 m², z czego 14 390 m² stanowi teren 2P/U przeznaczony pod zabudowę produkcyjną, magazynową i usługową (w tym stację paliw). Dopus...

  • Działka pod Twój dom na łonie natury blisko W-wy

    Łąki

    • 373 000 zł cena
    • 1 267 m2 powierzchnia
    • 295 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferta biura nieruchomości, dostępna tylko w naszym biurze. Nie pobieramy prowizji od strony kupującej. Na sprzedaż oferujemy atrakcyjną działkę budowlaną położoną przy ul. Polig...

  • 1 / 4
    Działki z WZ 10 min. od centrum Ciechanowa

    Rutki-Begny

    • 79 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 79 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Oferta biura nieruchomości. Pobieramy prowizję od strony kupującej za doprowadzenie do transakcji. Na sprzedaż oferujemy 3 działki z warunkami zabudowy o powierzchni 1000 m2 każd...

  • 1 / 2
    Działka budowlana o pow. 1084 m2 na skraju lasu.

    Ruda

    • 350 000 zł cena
    • 1 084 m2 powierzchnia
    • 323 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1084 m², położona na skraju lasu – idealna propozycja dla osób ceniących ciszę, spokój oraz bliskość natury. Nieruchomość znajduje si...

  • 1 / 3
    Teren inwest. 3211 m² – zabudowa usługowa/przem.

    Marki

    • 3 730 000 zł cena
    • 3 211 m2 powierzchnia
    • 1 162 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Oferujemy do sprzedaży działkę inwestycyjną o powierzchni 3211 m², położoną w bezpośrednim sąsiedztwie centrum handlowego M1 oraz trasy Toruńskiej. Działka przylega do ulicy, a j...

  • Siedlisko pod lasem, 1,8 ha niedaleko Warszawy

    Chrzęsne

    • 1 299 999 zł cena
    • 18 410 m2 powierzchnia
    • 71 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Oferta biura nieruchomości, dostępna tylko u nas. Nie pobieramy prowizji od Strony Kupującej. Na sprzedaż oferujemy siedlisko położone w miejscowości Chrzęsne, gmina Tłuszcz, pow...

  • Działka Dobczyn

    Dobczyn

    • 35 000 zł cena
    • 7 900 m2 powierzchnia
    • 5 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka rolna bez możliwości zabudowy. Wymiary działki : szerokość przy rzece ok. 47 m, u góry ok. 62 m; długość lewy bok ok. 156 m, prawy ok. 205 m. Klasyfikacja gruntów: łąki tr...

  • Działka blisko Bugu, 40 minut od Warszawy

    Młynarze

    • 350 000 zł cena
    • 4 905 m2 powierzchnia
    • 72 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Oferta biura nieruchomości. Na sprzedaż oferujemy działkę o powierzchni 4905 m2 w miejscowości Młynarze, gmina Zabrodzie, powiat wyszkowski położoną ok. 700 m od rzeki Bug i 40 mi...

  • Duża, cicha działka w otulinie lasu - BEZ PROWIZJI

    Ludwinów

    • 299 999 zł cena
    • 3 566 m2 powierzchnia
    • 85 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    OFERTA DOSTĘPNA NA WYŁĄCZNOŚĆ TYLKO W NASZYM BIURZE. NIE POBIERAMY PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO. Na sprzedaż oferujemy działkę o powierzchni 3566 m2 położoną w miejscowości Ludwinów, g...

  • Działka budowlana o powierzchni 18 404 m².

    Ciemne

    • 7 150 000 zł cena
    • 18 404 m2 powierzchnia
    • 389 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 18 404 m², idealną pod zabudowę mieszkaniową i usługi. Szczegóły oferty: Powierzchnia działki: 18 404 m² Dojazd...

  • Działka 2,2 ha budowlano-rolna S8 25 km od Wawy

    Rasztów

    • 1 540 000 zł cena
    • 22 000 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Oferta biura nieruchomości, dostępna tylko u nas. Na sprzedaż oferujemy działkę budowlano - rolną o powierzchni 22 000 m2, z czego część budowlana ma powierzchnię około 4500 m2 po...

  • 1 / 4
    Działka budowlana 4827 m², dogodna lokalizacja

    Nowe Załubice

    • 725 000 zł cena
    • 4 827 m2 powierzchnia
    • 151 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 4827 m², położoną w atrakcyjnej lokalizacji, w pobliżu sklepów i szkoły, z dojazdem drogą gminną. Do Warszawy jest około 35 k...