• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Smolnik

(1)
  • Dom w Bieszczadach

    Smolnik

    • 265 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 1 893 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Mamy przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż , dom w Bieszczadach, usytuowany na działce o powierzchni 13 ar.Nieruchomość znajduje się w gminie Lutowiska w miejscowości Smolnik...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Działki ze stawem na wsi

    Leśna

    • 103 000 zł cena
    • 1 600 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Nieruchomości Grzywińscy oferują Państwu na sprzedaż trzy bardzo ładne działki zagrodowo-budowlane z możliwością zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej, mieszkaniowo-usługowej bądź...

  • Działka Leśna

    Leśna

    • 65 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Prześlicznie położona działka budowlana w gm. Leśna - Zacisze atrakcyjnie położona pow 25300m2 Aktualnie została podzielona na 18 działek budowlanych z przeznaczeniem pod zabudowę...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Leśna

    • 19 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 288 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    AMK Portal Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Leśna

    • 21 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 314 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    AMK Portal Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Leśna

    • 45 500 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 843 zł/m2 cena za metr

Leśna

    • 800 000 zł cena
    • 333 m2 powierzchnia
    • 2 403 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 1 piętro

     Chcesz jednocześnie mieszkać i zarabiać na najmie krótkoterminowym ! To ta oferta jest dla Ciebie ! Mieszkanie możliwie do podziału na dwa lokale mieszkalne. Jedno mieszkanie -p...