• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Kawcze
  • Marcyporęba
  • Brzezia Łąka
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż Zawidów

(1)
  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 6
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Zawidów

    • 95 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 1 827 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    NIERUCHOMOŚCI-GOŁĘBIOWSCY
    Biuro nieruchomości

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Mieszkanie Bogatynia ul. Tadeusza Kościuszki

    Bogatynia » ul. Kościuszki

    • 990 000 zł cena
    • 340 m2 powierzchnia
    • 2 912 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Do sprzedania budynek dwupiętrowy wolnostojący, - dwa mieszkania plus lokal handlowy 100m/2 na parterze. - Wszystkie lokale wynajęte - stali najemcy. Przed budynkiem możliwość...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 10
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Sulików

    • 120 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 3 244 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    FHU Impet Krzysztof Kwiatkowski
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Zgorzelec

    • 579 000 zł cena
    • 78 m2 powierzchnia
    • 7 424 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Agencja Nieruchomości KRUPIŃSKI
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 12
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Zgorzelec

    • 245 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 6 806 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    FHU Impet Krzysztof Kwiatkowski
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 6 pokojowe
    1 / 14
    Mieszkanie 6 pokojowe

    Działoszyn

    • 320 000 zł cena
    • 164 m2 powierzchnia
    • 1 952 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 6 pokoje

    Kancelaria Obrotu Nieruchomościami OSCAR s.c.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 14
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Zgorzelec

    • 147 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 3 869 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Agencja Nieruchomości KRUPIŃSKI
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 16
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Zgorzelec

    • 459 000 zł cena
    • 79 m2 powierzchnia
    • 5 811 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Kancelaria Obrotu Nieruchomościami OSCAR s.c.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 8
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Zgorzelec

    • 335 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 7 791 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    NIERUCHOMOŚCI-GOŁĘBIOWSCY
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Zgorzelec

    • 300 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 6 383 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 7
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Zgorzelec

    • 2 500 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 53 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    Kancelaria Obrotu Nieruchomościami OSCAR s.c.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 11
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Zgorzelec

    • 399 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 6 650 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Kancelaria Obrotu Nieruchomościami OSCAR s.c.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 11
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Zgorzelec

    • 225 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 5 770 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Kancelaria Obrotu Nieruchomościami OSCAR s.c.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 17
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Zgorzelec

    • 620 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 9 254 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    FHU Impet Krzysztof Kwiatkowski
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Zgorzelec

    • 100 000 zł cena
    • 21 m2 powierzchnia
    • 4 762 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Leśna

    • 19 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 288 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    AMK Portal Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Leśna

    • 21 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 314 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    AMK Portal Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Leśna

    • 45 500 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 843 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    AMK Portal Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 5
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Lubań

    • 82 000 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 2 929 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    AMK Portal Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 11
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Lubań

    • 167 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 2 738 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    AMK Portal Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 16
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Zgorzelec

    • 340 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 6 800 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Agencja Nieruchomości KRUPIŃSKI
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 8
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Zgorzelec

    • 2 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 37 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    NIERUCHOMOŚCI-GOŁĘBIOWSCY
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 18
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Zgorzelec

    • 479 000 zł cena
    • 82 m2 powierzchnia
    • 5 842 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Agencja Nieruchomości KRUPIŃSKI
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Bogatynia ul. Tadeusza Kościuszki

    Bogatynia » ul. Kościuszki

    • 330 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 3 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Do sprzedania mieszkanie w budynku dwupiętrowy wolnostojącym. Przed budynkiem możliwość parkowania samochodów. Za budynkiem od strony południowej - bardzo słonecznej - podwór...

  • 55m2 Mieszkanie do wynajęcia Gorlitz Niemcy Zgorzelec 300 eu
    1 / 8
    55m2 Mieszkanie do wynajęcia Gorlitz Niemcy Zgorzelec 300 eu

    Zgorzelec

    • 1 300 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 24 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Do wynajęcia mieszkanie 55m2 w kamienicy w Goerlitz, niemieckiej części Zgorzelca przy ul. Sprembergerstrasse Znajduje się blisko centrum i dworca głównego. Jest nieumeblowane, w...

  • Mieszkanie super miejsce 95,05m, 4 pokoje, plus garaż i  2 pokoje 61,05 m okazja
    1 / 11
    Mieszkanie super miejsce 95,05m, 4 pokoje, plus garaż i 2 pokoje...

    Zgorzelec

    • 650 000 zł cena
    • 95 m2 powierzchnia
    • 6 843 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Sprzedam mieszkanie dwupoziomowe metraż 95,05 w Zgorzelcu przy ul.Wyspiańskiego w zabudowie szeregowej,bardzo atrakcyjna lokalizacja,w pobliżu szkoły,przedszkola i liczne punkty g...

  • Mieszkanie Sulików, Zgorzelecka
    Mieszkanie Sulików, Zgorzelecka

    Sulików

    • 219 000 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 2 882 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Zapraszam do zapoznania się z nieruchomością na ulicy Zgorzeleckiej w centrum Sulikowa. Mieszkanie idealne dla rodziny lub na wynajem. Powierzchnia mieszkania to 76,7m2. W najbliżs...

  • Mieszkanie Leśna
    Mieszkanie Leśna

    Leśna

    • 800 000 zł cena
    • 333 m2 powierzchnia
    • 2 403 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 1 piętro

     Chcesz jednocześnie mieszkać i zarabiać na najmie krótkoterminowym ! To ta oferta jest dla Ciebie ! Mieszkanie możliwie do podziału na dwa lokale mieszkalne. Jedno mieszkanie -p...

  • Przetarg - ul. Warszawska 4

    Lubań » ul. Warszawska

    • 130 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 2 204 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Lubań, dnia 24 kwietnia 2026 rokuGGNiR.6840.8.3.2024O G Ł O S Z E N I E Na podstawie art. 39 ust.2 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 r. o gospodarce nieruchomościami (Dz.U. z 2026 rok...

  • Mieszkanie Lubań, ul. Jarosława Dąbrowskiego

    Lubań » ul. Dąbrowskiego

    • 312 000 zł cena
    • 85 m2 powierzchnia
    • 3 671 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Lubań, dnia 05 maja 2026 rokuGGNiR.6840.8.6.2024O G Ł O S Z E N I E Na podstawie art. 39 ust.2 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 r. o gospodarce nieruchomościami (Dz.U. z 2026 roku, p...

  • Przetarg

    Lubań » ul. Graniczna

    • 269 000 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 3 540 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Lubań, dnia 23 kwietnia 2026 rokuGGNiR.6840.8.10.2022O G Ł O S Z E N I E Na podstawie art. 37 ust.1, art. 38 ust.1, ust.2, art. 40 ust.1 pkt 1), ust.3 ustawy z dnia 21 sierpnia 199...