• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 270)
  • Działka Gruszów Wielki

    Gruszów Wielki

    • 239 000 zł cena
    • 44 700 m2 powierzchnia
    • 6 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    KOMPLEKS LEŚNY Z GRUNTEM ROLNYM - BLISKO MIASTA - GRUSZÓW WIELKI GMINA DĄBROWA TARNOWSKA. Oferujemy do sprzedaży działkę rolno-leśną o powierzchni 4,47ha, w miejsco...

  • Działka Żelazówka

    Żelazówka

    • 73 000 zł cena
    • 3 128 m2 powierzchnia
    • 24 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    DZIAŁKA Z MOŻLIWOŚCIĄ ZABUDOWY W GMINIE DĄBROWA TARNOWSKA - ŻELAZÓWKA. Oferujemy do sprzedaży działkę z możliwością zabudowy jednorodzinnej o powierzchni 0,3128ha,...

  • Działka Dąbrowa Tarnowska ul. Grunwaldzka

    Dąbrowa Tarnowska » ul. Grunwaldzka

    • 129 000 zł cena
    • 3 202 m2 powierzchnia
    • 41 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    DZIAŁKA W SĄSIEDZTWIE ZABUDOWY MIESZKALNEJ - DĄBROWA TARNOWSKA , UL.GRUNWALDZKA - DOBRA LOKATA KAPITAŁU. Oferujemy do sprzedaży działkę rolną z możliwością przekwali...

  • Działka Podlesie

    Podlesie

    • 29 000 zł cena
    • 808 m2 powierzchnia
    • 36 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    DZIAŁKA BUDOWLANA W GMINIE CZARNA, POWIAT DĘBICKI - PODLESIE KOŁO STAREJ JASTRZĄBKI. Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 808m2, zlokalizowaną w...

  • Sprzedam działki
    1 / 7
    Sprzedam działki

    Napiórki Butne

    • 40 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Sprzedam działki rekreacyjne o różnej powierzchni. Działki znajdują się w miejscowości Napiórki Butne ok. 90 km. od Warszawy. Blisko media. Działki położone są obok lasów. W odleg...

  • 1 / 3
    Działka Mierzęcice

    Mierzęcice

    • 171 975 zł cena
    • 6 879 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Mierzęcice, działka rolno-budowlana o powierzchni 6879m2, szeroka od ulicy 11m. Działka prosta, płaska. Wjazd na działkę bezpośrednio z drogi asfaltowej gminnej w której znajdują...

  • Działka Jasionka

    Jasionka

    • 349 000 zł cena
    • 19 m2 powierzchnia
    • 18 369 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | DZIAŁKA z WZ na 4 bliźniaki -JASIONKA 18,61AR W ofercie biura posiadamy na sprzedaż działkę budowlaną w Jasionce o powierzchni 18,61 ara. Działka z połączenia trzech dział...

  • Działka JUCHNOWIEC KOŚCIELNY Szerenosy

    Juchnowiec Kościelny

    • 150 000 zł cena
    • 3 400 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    | ***DZIAŁKA O REGULARNYM KSZTAŁCIE Z UTWARDZONĄ DROGĄ DOJAZDOWĄ ORAZ PEŁNYM UZBROJENIEM W ULICY*** Oferuję Państwu do sprzedaży atrakcyjną działkę o powierz...

  • Działka na sprzedaż 0,74ha(100x74m)
    1 / 2
    Działka na sprzedaż 0,74ha(100x74m)

    Gostyń

    • 57 000 zł cena
    • 7 370 m2 powierzchnia
    • 8 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Dzień dobry :) Jestem właścicielem dwóch działek rolnych, położonych w Gostynii w powiecie Mikołowskim. To ogłoszenie, dotyczy działki mniejszej, o pow. 0,74ha(100x74m). Najbliżs...

  • 1 / 2
    Grunt budowlany przy trasie S8

    Ciemne

    • 3 850 000 zł cena
    • 7 000 m2 powierzchnia
    • 550 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Ciemne 05-250 Radzymin. Na sprzedaż grunt budowlany pod rozwojową inwestycję przy zjezdzie z ronda z trasy S8, dojazd do centrum Warszawy ok 20 min. W miejscowym planie zagospodaro...

  • Działka w Radomsku blisko centrum

    Radomsko

    • 150 000 zł cena
    • 1 216 m2 powierzchnia
    • 124 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Sprzedam dobrze skomunikowaną działkę budowlaną blisko centrum Radomska. Działka położona jest na tyłach Osiedla Brzeziny, w rejonie ul. Konwaliowej (oznaczona na pierwszym zdjęciu...

  • 1 / 2
    Działka Kraków Podgórze, Bieżanów ul. Zolla

    Kraków » Podgórze » ul. Zolla

    • 750 000 zł cena
    • 700 m2 powierzchnia
    • 1 072 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    7 arowa BIEŻANÓW!!! w studium planu zagospodarowania przeznaczenie działki pod budownictwo jednorodzinne, plan w trakcie procedowania, od 2024r. Kształt prostokątny. Wjazd na dzi...

  • Ziemia rolna Działka
    Ziemia rolna Działka

    Sławatycze

    • 60 000 zł cena
    • 5 000 m2 powierzchnia
    • 12 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Witam .Posiadam do sprzedania działkę rolna 0, 50 ara którą można przekształcić na budowlaną i postawić Mieszkanie . Działka znajduje się przy głównej drodze DK63 zjazd bezpośr...

  • Działka budowlana 1400m2 Surmaczówka z warunkami zabudowy, 3 x 14...

    Surmaczówka

    • 56 000 zł cena
    • 1 400 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Prezentujemy Państwu działki budowlane w sąsiedztwie jezior i lasów w bardzo atrakcyjnej miejscowości Surmaczówka. Wymiary około 28 m x 50 m - powierzchnia 14 arów. Do każdej d...

  • Lipienice Dolne k Szydłowca działki budowlane 1051m2, 1081m2
    1 / 4
    Lipienice Dolne k Szydłowca działki budowlane 1051m2, 1081m2

    Lipienice

    • 72 000 zł cena
    • 1 081 m2 powierzchnia
    • 67 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    W związku z wejściem w życie Planów Ogólnych Zagospodarowania Przestrzennego większość gruntów straci możliwość zabudowy. Wpłynie to na znaczne podwyżki cen działek budowlanych. Z...

  • Działka budowlana 1400m2 Surmaczówka z warunkami zabudowy
    Działka budowlana 1400m2 Surmaczówka z warunkami zabudowy

    Przeworsk

    • 56 000 zł cena
    • 1 400 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Prezentujemy Państwu działki budowlane w sąsiedztwie jezior i lasów w bardzo atrakcyjnej miejscowości Surmaczówka. Wymiary około 28 m x 50 m - powierzchnia 14 arów. Do każdej dzia...

  • Działka w miejscowości Popów

    Popów

    • 175 000 zł cena
    • 37 010 m2 powierzchnia
    • 5 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Mamy przyjemność zaprezentować Państwu działkę położoną wśród zabudowy, rolno-budowlaną w Popowie, w powiecie Kłobuck Teren płaski. Droga utwardzona. media woda i prąd w d...

  • 1 / 3
    Działka Bychawa ul.

    Bychawa

    • 198 000 zł cena
    • 2 400 m2 powierzchnia
    • 83 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 24ar w Bychawie.Dojazd drogą asfaltową.Media: prąd, woda, gaz.Działka znajduję się w cichej i spokojnej okolicy przy niewielki...

  • 1 / 3
    Szczecin-Police Działka inwestycyjno-przemysłowa

    Police

    • 330 000 zł cena
    • 1 840 m2 powierzchnia
    • 180 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Szczecin Police -Działka inwestycyjno-przemysłowa 1840m przy ul. Usługowej .Działka posiada wydane warunki zabudowy -tereny produkcyjno - usługowe, przeznaczona na funkcje gospoda...

  • 1 / 2
    CHOSZCZNO Działka ROLNA 1 HA sprzedaż

    Choszczno

    • 330 000 zł cena
    • 10 000 m2 powierzchnia
    • 33 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    CHOSZCZNO Działka ROLNA 1 HA ( 3000M - IIIb , 7000m- IVa) na sprzedaż,  usytuowana na obrzeżach miasta (KOPLIN), w obniżce ceny 330 tysKształt prostokąta, dojazd z dwóch stron...