• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 274)
  • Działka Chłapowo ul. Górnicza

    Chłapowo » ul. Górnicza

    • 79 000 zł cena
    • 298 m2 powierzchnia
    • 266 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    [i] Chłapowo / Władysławowo [/i] [i]Kupujący nie płaci wynagrodzenia.[/i] [i]Do sprzedaży działki rolne w Chłapowie przy ul Górniczej o powierzchni 300m2 ,[/i] [i]oraz 1 x 5...

  • Działka Sławoszyno ul. Księżycowa

    Sławoszyno » ul. Księżycowa

    • 149 000 zł cena
    • 500 m2 powierzchnia
    • 298 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    [i] SŁAWOSZYNO / Karwia [/i] [i] Kupujący nie płaci wynagrodzenia [/i] [i] Cena do małej negocjacji. [/i] [i] Do sprzedaży - trzy działki budowlane w Sławoszynie k/ K...

  • 1 / 4
    Działka Gnieżdżewo

    Gnieżdżewo

    • 249 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 249 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    [i] GNIEŻDŻEWO K/ Pucka [/i] [i] kupujący nie płaci wynagrodzenia [/i] [i] cena do negocjacji [/i] [i] Sprzedam działkę budowlaną o powierzchni 1000m2 w Gnieżdżewie z pr...

  • Działka Łódź Łódź-Widzew, Widzew

    Łódź » Widzew

    • 2 000 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 667 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    [i] ŁÓDŹ / Widzew [/i] [i]Oferta: dla Inwestora OKAZJA [/i] CENA ZA CAŁOŚĆ = PROJEKT 1 i 2 = 2 mln netto, czyli w sumie 6163 m2 powierzchni , Projekt 2 to: 31...

  • 1 / 3
    Działka Łebcz ul. Pucka

    Łebcz » ul. Pucka

    • 599 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    [i] Łebcz gm.Puck [/i] [i] Działka pod inwestycję . Kupujący nie płaci wynagrodzenia . Oferuje do sprzedaży działkę budowlaną w Łebczu gm.Puck z warunkami zabudowy [/...

  • Działka Mierzyno

    Mierzyno

    • 1 500 000 zł cena
    • 76 000 m2 powierzchnia
    • 20 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    MIERZYNO powiat Wejherowski 12 km do morza . Na sprzedaż stawy rybne ,siedlisko , Kupujący nie płaci wynagrodzenia, cena 19,73 zł/m2 cena do rozsądnej negocja...

  • 1 / 2
    Działka w Choroszczy ul. Kolonia Gaj

    Choroszcz

    • 270 000 zł cena
    • 1 350 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka przy ulicy Kolonia Gaj, zapraszam do kontaktu.

  • 1 / 3
    Do sprzedania działka rolno-budowlana

    Wysocice

    • 245 000 zł cena
    • 14 750 m2 powierzchnia
    • 17 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Działka budowlano-rolna o łącznej powierzchni 14750 m2, położona w Wysocicach. Stan prawny uregulowany, urządzona księga wieczysta. Działki bez obciążeń. Zabudowa luźna. W są...

  • Działka SANKA ul. Sanka

    Sanka

    • 350 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 175 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    20 arowa z POZWOLENIEM NA BUDOWĘ DOMU O NOWOCZESNEJ BRYLE i powierzchni 300 m kw INDYWIDUALNY PROJEKT dopasowany do parametrów działki . Dojazd asfaltowy , w pobliżu las. [i]...

  • Działka rolno-budowlana w Gosławicach
    1 / 6
    Działka rolno-budowlana w Gosławicach

    Konin

    • 437 000 zł cena
    • 7 283 m2 powierzchnia
    • 61 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż nieruchomość w cichej i spokojnej okolicy. Dużym atutem nieruchomości jest możliwość jej przekształcenia na działkę budowlaną. Dodatkowo pełen komfort zapewnia brak b...

  • Perze gm. Słupca- działka inwestycyjna/ komercyjna - 1,1444
    1 / 7
    Perze gm. Słupca- działka inwestycyjna/ komercyjna - 1,1444

    Cienin-Perze

    • 199 000 zł cena
    • 11 444 m2 powierzchnia
    • 18 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Perze gm. Słupca- działka inwestycyjna/ komercyjna - 1,1444 Lokalizacja - Perze gm. Słupca Cena - 199 000 PLN Powierzchnia - 11444 m2 Cena za m2 - 17,39 zł Charakterystyka prz...

  • Mniszki gm. Skulsk - działka na sprzedaż 0,679 ha
    1 / 11
    Mniszki gm. Skulsk - działka na sprzedaż 0,679 ha

    Mniszki

    • 340 000 zł cena
    • 6 791 m2 powierzchnia
    • 51 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Polecamy Państwu ofertę sprzedaży działki rolnej (nr 167/15) położonej w miejscowości Mniszki, gm. Skulsk. Działka oddalona jest od jeziora Skulska Wieś o około 400 m. Kształt dzia...

  • Kolonia Golina gm. Golina- działka rolna o pow. 4,8400 ha
    1 / 9
    Kolonia Golina gm. Golina- działka rolna o pow. 4,8400 ha

    Golina-Kolonia

    • 480 000 zł cena
    • 48 400 m2 powierzchnia
    • 10 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Lokalizacja - Golina-Kolonia Cena - 480 000 PLN Powierzchnia - 48400 m2 Cena za m - 29,92 zł Charakterystyka przeznaczenia - Studium: Ł, Ps Charakterystyka przeznaczenia - Nier...

  • Działka Częstoborowice ul.

    Częstoborowice

    • 220 000 zł cena
    • 25 000 m2 powierzchnia
    • 9 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Na sprzedaż staw hodowlany o powierzchni 2,5 ha lustra wody w miejscowości Częstoborowice, gm. Rybczewice, woj. lubelskie.Operat wodno- prawny ważny do 2030 roku.W tym roku profesj...

  • Działka Częstoborowice ul.

    Częstoborowice

    • 430 000 zł cena
    • 46 200 m2 powierzchnia
    • 10 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Na sprzedaż staw hodowlany o powierzchni 4,62 ha lustra wody w miejscowości Częstoborowice, gm. Rybczewice,  woj. lubelskie.Operat wodno- prawny ważny do 2030 roku.W tym roku profe...

  • Sprzedam działkę rolną w Budach 2,91 ha gm. Bogoria
    1 / 3
    Sprzedam działkę rolną w Budach 2,91 ha gm. Bogoria

    Bogoria

    • 87 000 zł cena
    • 29 100 m2 powierzchnia
    • 3 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę rolną o powierzchni 29100 m2 w miejscowości Budy ,gm. Bogoria , powiat staszowski , nr. działki 128/1 . Bez pośredników od osoby prywatnej. Droga asfaltowa, dostęp...

  • Działka Brzoskwinia ul. Kamyk

    Brzoskwinia » ul. Kamyk

    • 810 000 zł cena
    • 9 000 m2 powierzchnia
    • 90 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    WIDOKOWA , 90 arowa z widokiem na Tatry , Babią Górę i Dolinki Krakowskie . W obecnym planie zagospodarowania Działka ROLNA w miejscowości Brzoskwinia gm.Zabierzów . Utwardzona...

  • Słoneczna 32 arowa działka w Lutczy pod Twój dom
    1 / 12
    Słoneczna 32 arowa działka w Lutczy pod Twój dom

    Lutcza

    • 84 000 zł cena
    • 3 200 m2 powierzchnia
    • 27 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    !!! SUPER CENA !!! Widokowa słoneczna 32 a działka w Lutczy na Podkarpaciu. Prezentujemy na sprzedaż 32 arowa działkę rolno-budowlaną R IV b (z możliwością uzyskania WZ pod budown...

  • Działka budowlana na Kaszubach - Lipnica
    1 / 8
    Działka budowlana na Kaszubach - Lipnica

    Lipnica

    • 350 000 zł cena
    • 2 734 m2 powierzchnia
    • 129 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną w Lipnicy przy ul. Polnej o powierzchni 2734 m. Działka przeznaczona jest pod budownictwo. Działka nr 391/18 Działka niezabudowana w kształcie zbliżonym...

  • 1 / 3
    Działka Kobylany ul. Jana Pawła II

    Kobylany » pl. Jana Pawła II

    • 430 000 zł cena
    • 5 600 m2 powierzchnia
    • 77 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Kobylany, działka 56 ar ,otoczona polami i przyrodą . Działka posiada wjazd z ulicy gminnej . Teren objęty miejscowym planem zagospodarowania. Przeznaczenie mieszkaniowo us...