• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 274)
  • Baborów - działka z domem do rozbiórki za cenę 70.000,- zł.
    1 / 16
    Baborów - działka z domem do rozbiórki za cenę 70.000,- zł.

    Baborów

    • 70 000 zł cena
    • 400 m2 powierzchnia
    • 175 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedstawiamy Państwu działkę o powierzchni 400 mkw, z domem o powierzchni 65 mkw, murowanym z cegły, składającego się z 5 pięciu pomieszczeń - kiedyś były to 4 pokoje i kuchnia. B...

  • 1 / 3
    Działka Kraków Podgórze, Bieżanów ul. Potrzask

    Kraków » Podgórze » ul. Potrzask

    • 875 000 zł cena
    • 3 500 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    35 arowa w okolicy ul.Potrzask . Media w odległości do 100m. Brak planu zagospodarowania. , W studium tereny rolnicze . Teren płaski , nasłoneczniony . W pobliżu przystanek MP...

  • Sandomierz działka budowlana
    1 / 2
    Sandomierz działka budowlana

    Sandomierz

    • 170 000 zł cena
    • 1 388 m2 powierzchnia
    • 123 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę o powierzchni 1388 m2, o dobrej lokalizacji w Sandomierzu przy ulicy Flisaków w sąsiedztwie domków jednorodzinnych, dojazd drogą asfaltową, Wszystkie media na dzia...

  • 1 / 4
    Działka Kraków Podgórze, Swoszowice ul. Kąpielowa

    Kraków » Swoszowice » ul. Kąpielowa

    • 3 900 000 zł cena
    • 8 000 m2 powierzchnia
    • 488 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    PRAWIE 80 AROWA WRAZ Z PROJEKTEM OBIEKTU HOTELOWO LECZNICZEGO ok 4000 m kw CO JEST ZGODNE Z PRZEZNACZENIEM DZIAŁKI W PLANIE ZAGOSPODAROWANIA .Działka znajduje się w bezpośredn...

  • Działka Chłapowo

    Chłapowo

    • 399 000 zł cena
    • 1 006 m2 powierzchnia
    • 397 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    [i] Władysławowo / Chłapowo [/i] [i] Kupujący nie płaci wynagrodzenia. [/i] [i] Oferuję do sprzedaży działką budowlaną ogrodzoną w Chłapowie o powierzchni 1006m2 [/i] [i] w...

  • Działka Strzelno ul. Bursztynowa

    Strzelno » ul. Bursztynowa

    • 185 000 zł cena
    • 1 004 m2 powierzchnia
    • 185 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    [i] Strzelno / Łebcz [/i] [i]Kupujący nie płaci wynagrodzenia.[/i] [i]Do sprzedaży działki budowlane w Lebczu k/Jastrzębiej Góry w spokojnej okolicy o powierzchni od 1004...

  • Działka Chłapowo

    Chłapowo

    • 900 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 750 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    [i] Chłapowo / Władysławowo [/i] [i] działki nad morzem [/i] [i] Kupujący nie płaci wynagrodzenia . [/i] [i] Do sprzedaży 8 działek budowlano -rekreacyjnych w Chłapowie o p...

  • 1 / 4
    Działka Łebcz

    Łebcz

    • 339 000 zł cena
    • 1 662 m2 powierzchnia
    • 204 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    [i] Łebcz k/ Pucka [/i] [i] kupujący nie płaci wynagrodzenia [/i] [i] Do sprzedaży działka budowlano-usługowa w Łebczu [/i][i] przy ul Puckiej o powierzchni 1662m2. [/i][i]...

  • 1 / 4
    Działka Łebcz

    Łebcz

    • 139 000 zł cena
    • 2 992 m2 powierzchnia
    • 47 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    [i] Łebcz ,Dana , [/i] [i] Kupujący nie płaci wynagrodzenia. [/i] [i] cena do negocjacji. [/i] [i]Do sprzedaży działka rolna o powierzchni 2992m2 w Łebczu przy ulicy Młyń...

  • 1 / 2
    Działka Puck

    Puck

    • 210 000 zł cena
    • 420 m2 powierzchnia
    • 500 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    [i] PUCK Centrum Kupujący nie płaci wynagrodzenia . Oferuję do sprzedaży działkę budowlaną narożną z warunkami zabudowy szeregowej. Uzbrojenie przy działce, -założona skr...

  • 1 / 3
    Działka Karwieńskie Błoto Drugie

    Karwieńskie Błoto Drugie

    • 6 400 000 zł cena
    • 41 366 m2 powierzchnia
    • 155 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    [i] Karwieńskie Błota II Kupujący nie płaci wynagrodzenia Cena do małej negocjacji . Do sprzedaży działka rolna o przeznaczeniu rekreacyjnym o dużej powierzchni 41,366m2 ....

  • 1 / 3
    Działka Łebcz ul. Młyńska

    Łebcz » ul. Młyńska

    • 650 000 zł cena
    • 9 602 m2 powierzchnia
    • 68 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    [i] ŁEBCZ gm.Puck [/i] [i] Działka Inwestycyjna Do sprzedaży działka inwestycyjna o powierzchni 9602m2 położona przy ul.Młyńskiej . Odległość do Władysławowa 3 km. Uzbroje...

  • Działka Kosakowo ul. Pomorska

    Kosakowo » ul. Pomorska

    • 899 000 zł cena
    • 3 938 m2 powierzchnia
    • 229 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    [i] KOSAKOWO/ DĘBOGÓRZE oferta dla Inwestora, [/i] [i] Kupujący nie płaci wynagrodzenia . [/i] [i] cena do negocjacji . [/i] [i] Oferuję do sprzedaży działkę budowlaną...

  • 1 / 3
    Działka Karwieńskie Błoto Drugie

    Karwieńskie Błoto Drugie

    • 1 850 000 zł cena
    • 8 600 m2 powierzchnia
    • 216 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    [i] Karwieńskie Błota II Kupujący nie płaci wynagrodzenia. Wieś Karwieńskie Błoto II jest położona tuż przy wejściach na plażę. Główną zaletą miejscowości jest fakt, że...

  • 1 / 3
    Działka Łebcz

    Łebcz

    • 199 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 199 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    [i] Łebcz gm.Puck [/i] [i] Kupujący nie płaci wynagrodzenia. [/i] [i] Oferuję do sprzedaży działki budowlane o powierzchni 1000m2 w Łebczu na nowo powstającym osiedlu . [/i]...

  • D Z I A Ł K A B U D O W L A N A Lubliniec ok. 850 m.k.

    Lubliniec

    • 225 000 zł cena
    • 850 m2 powierzchnia
    • 265 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana o prostokątnym kształcie położona w Lublińcu na nowo powstającym osiedlu mieszkaniowym kilkunastu domków jednorodzinnych ok. 500 m od przejazdu kolejowego jadąc w...

  • Działka Perlino

    Perlino

    • 144 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    [i] PERLINO [/i] [i] Kupujący nie płaci wynagrodzenia . [/i] [i] Cena do małej negocjacji. [/i] [i] Do sprzedaży w malowniczej miejscowości w Perlinie dwie działki siedl...

  • Działka Krokowa

    Krokowa

    • 85 zł cena
    • 11 700 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • leśna

    [i] KROKOWA [/i] [i] Kupujący nie płaci wynagrodzenia [/i] [i] Do sprzedaży działka leśna z lasem stuletnim o powierzchni 11.700 ha.przy al. Św. Anny [/i] [i] (modrzew,buk,...

  • Działka Przyrów

    Przyrów

    • 599 000 zł cena
    • 43 000 m2 powierzchnia
    • 14 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    [i] CZĘSTOCHOWA --PYRZYCE [/i] [i] Kupujący nie płaci wynagrodzenia [/i] [i] Do sprzedaży duża działka obecnie status rolna [/i][i] w pobliżu węzła autostrady A1 o powierzc...

  • Działka Ustroń

    Ustroń

    • 1 990 000 zł cena
    • 25 000 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    [i] USTROŃ /Lipowiec [/i] [i] OKAZJA- Ustroń Lipowiec, Kupujący nie płaci wynagrodzenia cena do negocjacji. Do sprzedaży działka rolna, siedlisko, o powierzchni 25 0...