• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 270)
  • 4,49 ha Kołbaskowo pod usługi, magazyny, składy

    Kołbaskowo

    • 8 985 000 zł cena
    • 44 900 m2 powierzchnia
    • 201 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Przedstawiam bardzo atrakcyjny teren inwestycyjny o powierzchni 44.900 m2 położony w obrębie ewidencyjnym Kołbaskowo przy drodze krajowej nr 13 w bliskiej odległości od przejścia g...

  • Działka budowlana Joachimów 8 km od Siedlec

    Joachimów

    • 190 000 zł cena
    • 1 408 m2 powierzchnia
    • 135 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną num.80/10 w Joachimowie. Działka wym. 24x59 pow.1408m, jest równa, sucha, ogrodzona siatką leśną,dojazd drogą asfaltową. Media: prąd, woda. Dojazd:Si...

  • 1 / 3
    Działka Łańcut

    Łańcut

    • 275 000 zł cena
    • 1 312 m2 powierzchnia
    • 210 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | DZIAŁKA BUDOWLANA/ WIDOKOWA W ŁAŃCUCIE OKAZJA !! OKAZKA !! OKAZJA !! Oferujemy do sprzedaży Działkę Bu...

  • Atrakcyjne działki budowlane w Białym Borze
    1 / 2
    Atrakcyjne działki budowlane w Białym Borze

    Biały Bór

    • 90 200 zł cena
    • 902 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferta na wyłączność ! NOWA, NIŻSZA CENA! W ofercie posiadamy atrakcyjnie położone działki budowlane w miejscowości Biały Bór koło Grudziądza o powierzchni 1171, 998, 1002, 902m²....

  • Działka Kraków Podgórze, Bieżanów ul. Pronia

    Kraków » Podgórze » ul. Pronia

    • 330 000 zł cena
    • 2 200 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    DZIAŁKA STARY BIEŻANÓW składająca się z dwóch działek po 12arów. W planie zagospodarowania przestrzennego działki mają przeznaczenie rolne. Działki mają bezpośredni dostęp do uli...

  • Działki budowlane w cenie 140 zł./m2 - Złotoryja
    1 / 4
    Działki budowlane w cenie 140 zł./m2 - Złotoryja

    Złotoryja

    • 140 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 140 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    PROMOCYJNA CENA NA PIERWSZĄ DZIAŁKĘ. EMIX Biuro Nieruchomości posiada w ofercie sprzedaży 9 działek przeznaczonych pod zabudowę jednorodzinną. Działki posiadają powierzchnię około...

  • Działka rekreacyjna ROD z murowanym domkiem

    Sosnowiec

    • 98 000 zł cena
    • 294 m2 powierzchnia
    • 334 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Sprzedam działkę rekreacyjno-wypoczynkową znajdującą się na terenie ROD KBO Zagłębie w Sosnowcu przy ulicy Społecznej 8 (na granicy Sosnowca i Czeladzi). Powierzchnia działki to 29...

  • 1 / 4
    Sprzedam działkę 4800 m2 Mordy.

    Mordy

    • 179 000 zł cena
    • 4 800 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    - działka 4800 m2 przeznaczona pod usługi i mieszkalnictwo - w kształcie prostokąta 20 m x 240 m - ogrodzona siatką z bramą metalową - budynek gospodarzy z cegły sylikon...

  • Piękna działka z możliwością zabudowy w Gostyninie
    1 / 10
    Piękna działka z możliwością zabudowy w Gostyninie

    Gostynin

    • 155 000 zł cena
    • 1 589 m2 powierzchnia
    • 98 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Tel. [tel] Na sprzedaż piękna działka z możliwością zabudowy o pow. 3177 m/2. Działka położona w nowopowstającym osiedlu domów jednorodzinnych w pobliżu lasu. Miejsce idealnie nad...

  • Sprzedam
    1 / 3
    Sprzedam

    Ostrowiec Świętokrzyski

    • 101 010 zł cena
    • 5 200 m2 powierzchnia
    • 20 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę około 5 km od centrum Ostrowca Świętokrzyskiego Jędrzejowice 171 w gm. Bodzechów. Działka rolna z możliwością przekształcenia . Szerokość około 29 metrów . Około 2...

  • Sprzedam działkę rekreacyjną we Wrocławiu

    Wrocław

    • 20 000 zł cena
    • 500 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Odsprzedam wydzierżawiony i w pełni wykończony ogródek działkowy o pow 500m2 w dobrej lokalizacji przy ul.Wiaduktowej (Brochów) we Wrocławiu- ROD Energetyk. Działka typowo rekr...

  • Działka budowlana Kady gm. Grodzisk Mazowiecki
    1 / 5
    Działka budowlana Kady gm. Grodzisk Mazowiecki

    Kady

    • 3 200 000 zł cena
    • 9 300 m2 powierzchnia
    • 345 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Kady piękna działka inwestycyjna o powierzchni 9300 m2 - na sprzedaż. Działka 9300 m2 w kształcie prostokąta o wymiarach 50 x 196. Działka nie jest objęta MPZG, posiada war...

  • Działka na sprzedaż 1 611,00 m² nowość
    Działka na sprzedaż 1 611,00 m² nowość

    Charzykowy » ul. Poziomkowa

    • 620 000 zł cena
    • 1 611 m2 powierzchnia
    • 385 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Opis oferty Na sprzedaż działka w malowniczej miejscowości Charzykowy. Powierzchnia działki 1611m2 Działka położona jest około 300 m od linii jeziora. Wokół osiedle domków, które z...

  • Działka pod zabudowę zagrodową/letniskową, BEZPOŚREDNIO
    1 / 4
    Działka pod zabudowę zagrodową/letniskową, BEZPOŚREDNIO

    Baciuty

    • 155 000 zł cena
    • 3 036 m2 powierzchnia
    • 52 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Cena do każdej negocjacji. Działka rolna pod zabudowe zagrodową lub jako działeczka letniskowa (np.: z domkiem holenderskim) Dojazd drogą asfaltowa. Dobra lokalizacja 10km od grani...

  • Działka przy drodze S8 pow. 8931m2 Tyniec Mały Domasław Bielany W...

    Tyniec Mały

    • 317 500 zł cena
    • 8 931 m2 powierzchnia
    • 36 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Oferuję na sprzedaż nieruchomość położoną w Tyńcu Małym gm. Kobierzyce o pow. 8931 m 2 w atrakcyjnej lokalizacji, w pobliżu terenów przeznaczonych w MPZP pod tereny aktywności gosp...

  • Ziemia 3,23 ha Topolany urokliwe miejsce

    Topolany

    • 272 000 zł cena
    • 30 203 m2 powierzchnia
    • 10 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Witam do sprzedaży 3,23ha we wsi Topolany Gm. Michałowo cała działka w jednym kawałku na działce są z klasyfikowane jako ziemia orna ,zadrzewienia, łąki oraz w rogu przepływa rzecz...

  • 1 / 3
    Działka Wierzbna

    Wierzbna

    • 200 000 zł cena
    • 2 600 m2 powierzchnia
    • 77 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania bardzo atrakcyjna działka położona niedaleko Świdnicy we wsi Wierzbna. Działka idealna pod dom wolnostojący. Nachylenie działki płaskie, droga dojazdowa utwardzona...

  • Działka budowlana 2500m2 w Zaborówku pod 3 Bliżniaki 6lokali
    1 / 2
    Działka budowlana 2500m2 w Zaborówku pod 3 Bliżniaki 6lokali

    Zaborówek

    • 1 050 000 zł cena
    • 2 500 m2 powierzchnia
    • 420 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Witam ! Posiadam do sprzedania bardzo ładną działkę budowlaną o powierzchni 2500m2 istnieje możliwość podziału na dwie mniejsze. Działka ogrodzona z trzech stron i posiada własny u...

  • 1 / 2
    Działka Wielopole Skrzyńskie

    Wielopole Skrzyńskie

    • 11 660 zł cena
    • 1 166 m2 powierzchnia
    • 10 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    | DZIAŁKA/ ŁĄKA 11,63 ARA WIELOPOLE SKRZYŃSKIE. W ofercie naszego biura posiadamy działkę - łąkę o powierzchni 11,63 ara. Łąka z dobrym dojazdem, ze słupem energetycznym inne...

  • Działka Piątek

    Piątek

    • 65 000 zł cena
    • 4 991 m2 powierzchnia
    • 14 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    | Posiadamy w ofercie nietypową działkę rolną w m. Piątek tzw. "Kaczeniec" o pow. 4991 mkw kl ziemi II, IIIa, IVa. Działka przez sąsiadów została przekształcona w drogę...