• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 270)
  • Działka
    1 / 2
    Działka

    Jarszewo

    • 180 000 zł cena
    • 1 535 m2 powierzchnia
    • 118 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka w pobliżu Kamienia Pomorskiego ( Jarszewo ) na powstającym osiedlu domów jednorodzinnych. Czysta, nieprzemysłowa okolica. Do Kamienia Pomorskiego ok. 5, do morza (Dziwnów...

  • Działka Rolna (4900 m2) okolice Doliny Baryczy (Drągów)
    1 / 4
    Działka Rolna (4900 m2) okolice Doliny Baryczy (Drągów)

    Drągów

    • 89 900 zł cena
    • 4 900 m2 powierzchnia
    • 19 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    NOWA CENA!!! TYLKO U NAS SUPER OFERTA! Do sprzedania działka rolna nr 72 / 2. Lokalizacja: Zakrzów/Drągów, gmina Twardogóra. Przy działce media: prąd, woda, kanalizacja. Bezpo...

  • działka skierniewice widok

    Skierniewice

    • 2 120 000 zł cena
    • 8 843 m2 powierzchnia
    • 240 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Sprzedam działkę o pow. 8843m2,szer.24m, dojazd drogą wewnętrzną szer.6m (udział w drodze) od ul Starbacicha(media),działka częściowo zalesiona.

  • Działka Kiekrz ul. Kierska

    Kiekrz » ul. Kierska

    • 360 000 zł cena
    • 750 m2 powierzchnia
    • 480 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferta dotyczy sprzedaży działek w Kiekrzu, przy ulicy KierskiejTeren pod zabudowę jednorodzinną, usytuowany przy drodze asfaltowej, bardzo dobry dojazd do S11, okolica cicha i spo...

  • Działka Gaj ul. Zakopiańska

    Gaj » ul. Zakopiańska

    • 6 500 000 zł cena
    • 8 400 m2 powierzchnia
    • 774 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    13 km OD GRANICY KRAKOWA , WIDOKOWA 84arowa ( w Gaju gm Mogilany ) W planie zagospodarowania pod zabudowę MIESZKANIOWĄ I USŁUGI . Doskonały dojazd i dostęp do drogi publicznej...

  • Sprzedam działkę 716 m2 w Świerklaniec

    Świerklaniec

    • 170 000 zł cena
    • 716 m2 powierzchnia
    • 238 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o nr. 1529/3 obręb 0003 o powierzchni 716 m2. Działka przy ul. Sąsiedzkiej 5 w Świerklańcu, powiat tarnogórski, woj. Śląskie. Teren kształcie prostokąta o wy...

  • Działka Rybnik Ligota

    Rybnik » Ligota-Ligocka Kuźnia

    • 1 400 000 zł cena
    • 10 000 m2 powierzchnia
    • 140 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedaży działka budowlana 10 000 m2, zlokalizowana w Rybniku Ligocie. Działki znajdują się w spokojnym i cichym miejscu z dala od drogi głównej - Żorskiej. Dane technic...

  • Działkę budowlaną w Zielonczynie
    1 / 6
    Działkę budowlaną w Zielonczynie

    Bydgoszcz

    • 336 000 zł cena
    • 1 504 m2 powierzchnia
    • 224 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną w Zielonczynie przy ulicy spacerowej w malowniczo położonym miejscu, działkę wyposażoną w media: (woda,prąd, gaz), do działki prowadzi asfaltowa droga do...

  • Działka Świeszyno

    Świeszyno

    • 72 012 zł cena
    • 1 059 m2 powierzchnia
    • 68 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    JEŻELI: - marzysz o własnej działce w malowniczej okolicy, a zarazem blisko miasta - zastanawiasz się jak ochronić oszczędności przed inflacją - chcesz zainwestować w nieruchom...

  • Działka Joniny

    Joniny

    • 169 000 zł cena
    • 9 800 m2 powierzchnia
    • 18 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Na sprzedaż widokowa działka rolna w Joninach o powierzchni 9800m2 z możliwością podziału na 3 po ok. 3000 m2. Usytuowana na lekkim wzniesieniu, teren w całości płaski, do centru...

  • Sprzedam działkę na ROD im. Marii Konopnickiej (os. Dziesięciny /...

    Białystok

    • 36 900 zł cena
    • 390 m2 powierzchnia
    • 95 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Sprzedam działkę na ROD im. Marii Konopnickiej, która znajduje się między os. Białostoczek i Dziesięciny, wjazd i parking od strony ul. Generała Stanisława Maczka. Działka jest...

  • 1 / 4
    Działka Nowe Gnatowice rynek pierwotny ul.

    Nowe Gnatowice

    • 120 000 zł cena
    • 2 996 m2 powierzchnia
    • 41 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Polecam ofertę sprzedaży pięknie położonej działki o powierzchni około 3000 m2 w miejscowości Nowe Gnatowice (gmina Teresin) zlokalizowanej w sąsiedztwie istniejącej zabudowy miesz...

  • Działka Dąbrowa Tarnowska ul. Czernia

    Dąbrowa Tarnowska » ul. Czernia

    • 130 000 zł cena
    • 1 109 m2 powierzchnia
    • 118 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA BUDOWLANA W DĄBROWIE TARNOWSKIEJ. Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 0,1109ha zlokalizowaną w Dąbrowie Tarnowskiej, obręb Czernia. Okolic...

  • Działka Książenice gm. Grodzisk Mazowiecki
    1 / 5
    Działka Książenice gm. Grodzisk Mazowiecki

    Książenice

    • 2 800 000 zł cena
    • 22 393 m2 powierzchnia
    • 126 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Książenice piękna działka, w doskonałej lokalizacji, o powierzchni 22393 m2 - na sprzedaż. Działka o powierzchni 22.393 m2 z naturalnym stawem /ok.9000m2/. Dojazd do nieru...

  • Siedlisko na Mazurach
    1 / 16
    Siedlisko na Mazurach

    Świdry

    • 525 000 zł cena
    • 87 632 m2 powierzchnia
    • 6 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Atrakcyjna nieruchomość gruntowa z zabudowaniami mieszkalno-gospodarczymi o łącznej powierzchni 8,7632 ha, położona w miejscowości Dzięgiele Oleckie, gmina Olecko. Gospodarstwo odd...

  • Działki nad stawem pod zabudowę
    1 / 16
    Działki nad stawem pod zabudowę

    Bałamutowo

    • 120 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka ze wspólną częścią plaży nad oczkiem wodnym Atrakcyjne działki budowlane położone w ogrodzonym i zagospodarowanym kompleksie działek w okolicy miejscowości Bałamutowo, odd...

  • Działka Warszawa Praga Południe, Grochów

    Warszawa » Praga-Południe

    • 6 300 000 zł cena
    • 710 m2 powierzchnia
    • 8 874 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka zabudowana domem do wyburzenia lub rozbudowy znajduje się na terenie objętym planem zagospodarowania umożliwiającym budowę budynku wielorodzinnego z usługami LINK DO OFE...

  • 1 / 2
    Działka Kraków Podgórze, Swoszowice ul. Myślenicka

    Kraków » Swoszowice » ul. Myślenicka

    • 3 500 000 zł cena
    • 8 000 m2 powierzchnia
    • 438 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    80 arowa , PŁASKA, SZEROKA w pobliżu ul. Myślenickiej , przeznaczona w planie zagospodarowania pod zabudowę bliźniaczą usługową lub jednorodzinną wolnostojącą . Wszystkie media...

  • 1 / 2
    Działka w Widaczu

    Widacz

    • 48 000 zł cena
    • 1 700 m2 powierzchnia
    • 29 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Mam do sprzedania działkę ok 17A , w miejscowości Widacz, gm. Miejsce Piastowe, 8 KM od Krosna, 6km od Rymanowa. Działka posiada drogę dojazdową oraz możliwość podłączenia : wodoc...

  • Działka Sochaczew ul. Batalionów Chłopskich

    Sochaczew » ul. Batalionów Chłopskich

    • 105 900 zł cena
    • 1 059 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Oferuję do sprzedaży działkę w Sochaczewie - Rozlazłów , działka nr 91/25 dokładny link do lokalizacji poniżej. Z przedstawianej działki łatwo dojechać do najważniejszych miejsc w...