• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 270)
  • Działka Skarbimierz

    Skarbimierz

    • 2 500 000 zł cena
    • 72 617 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    NOWA CENA! Gm. Skarbimierz, Pępice Oferta na wyłączność! działki: 714/35, 714/36, 714/37, 714/38 Działka usługowo-inwestycyjna o powierzchni 7,2617 ha położona...

  • Działka Wieliszew ul. Modlińska

    Wieliszew » ul. Modlińska

    • 4 300 000 zł cena
    • 7 355 m2 powierzchnia
    • 585 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Działka pod zabudowę wielorodzinną!Przedstawiamy wyjątkową okazję nabycia działki o powierzchni 7 355 m2, idealnej pod budownictwo wielorodzinne. Zlokalizowana w jednym z najbardzi...

  • Działka budowlana w Drezdenku ul. Słoneczna
    1 / 9
    Działka budowlana w Drezdenku ul. Słoneczna

    Drezdenko

    • 135 000 zł cena
    • 502 m2 powierzchnia
    • 269 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    SPRZEDAM DZIAŁKĘ W DREZDENKU O POW. 502 m2 Oferuję na sprzedaż działkę o nr ew. 1545 o pow. 502 m2 (5 arów) w Drezdenku. Działka znajduje się w ładnej okolicy, w cichym i spokojny...

  • Działka budowlana Władków gm. Grodzisk Mazowiecki
    1 / 5
    Działka budowlana Władków gm. Grodzisk Mazowiecki

    Władków

    • 1 230 000 zł cena
    • 4 100 m2 powierzchnia
    • 300 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka o powierzchni 4100m2 i wymiarach 57x71, doskonała pod budowę rezydencji lub dwóch domów jednorodzinnych. W drodze dojazdowej są media: prąd, woda oraz kanalizacja....

  • Działka Radwan

    Radwan

    • 38 000 zł cena
    • 1 310 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKI BUDOWLANE W SPOKOJNEJ OKOLICY - DO CENTRUM MIASTA SZCZUCIN OK.8KM. Oferujemy do sprzedaży cztery działki budowlane, świeżo po podziale geodezyjnym o powier...

  • Działka nad morzem Ustronie Morskie
    1 / 11
    Działka nad morzem Ustronie Morskie

    Warszawa

    • 291 650 zł cena
    • 3 070 m2 powierzchnia
    • 95 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Sprzedam działkę w Ustroniu Morskim przy ul. Ku Słońcu o pow. 3070m2. nr działki 531/2 ATRAKCYJNA LOKALIZACJA, cena do negocjacji. Dla terenu funkcjonalnego obowiązują następują...

  • Syndyk sprzeda udział w działce rolnej

    Komarowo

    • 1 281 zł cena
    • 20 400 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Ogłoszenie o sprzedaży Sylwester Zięciak – Syndyk masy upadłości Piotra Marszałkiewicza – osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej zaprasza do składania ofert na z...

  • 1 / 4
    Działka budowlano - rolnicza.

    Reda

    • 299 000 zł cena
    • 4 672 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Zapraszam do kupna 1/3 części udziału z nieruchomości gruntowej, w dynamicznie rozwijającej się części Redy - Moście Błota. Dojazd do działki z ul. Obwodowej przez ul. Rolniczą pły...

  • Działka Mościsko

    Mościsko

    • 300 000 zł cena
    • 2 481 m2 powierzchnia
    • 121 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy na sprzedaż działkę o powierzchni 0,2481 ha w miejscowości Mościsko. - prąd na działce - woda w drodze - wjazd z drogi asfaltowej - MPZP - teren płaski...

  • Działka Będzin Łagisza

    Będzin

    • 1 206 150 zł cena
    • 10 965 m2 powierzchnia
    • 110 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedaży teren o łącznej powierzchni 10965m2 położony przy ul. Dąbrowskiej w Będzinie Łagiszy. Szerokość 38m, w głąb 247m i 296m. Dla danego terenu nie ma planu zagospodarowa...

  • Działka Toporowice

    Toporowice

    • 294 100 zł cena
    • 11 764 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Do sprzedaży 3 działki rolne położone w miejscowości Toporowice o powierzchni łącznej 11764m2 (1,1764ha) w tym działka o powierzchni 8148m2 i szerokości 22m, działka o powierzchni...

  • Na sprzedaż rekreacyjno - inwestycyjna działka nad Jeziorem Rożno...

    Znamirowice

    • 299 000 zł cena
    • 2 095 m2 powierzchnia
    • 143 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Do naszego grona nieruchomości dołączyła atrakcyjna działka na sprzedaż zlokalizowana w Znamirowicach - gmina Łososina Dolna. Opis nieruchomości: - działka rekreacyjno - inwest...

  • Na sprzedaż atrakcyjna działka w Woli Marcinkowskiej

    Wola Marcinkowska

    • 129 000 zł cena
    • 6 200 m2 powierzchnia
    • 21 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedmiotem sprzedaży jest atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 62 ar, nasłoneczniona, zlokalizowana w miejscowości Wola Marcinkowska - gmina Chełmiec. Opis nieruchomości:...

  • Działka Białystok Jaroszówka ul. Władysława Raginisa

    Białystok » Jaroszówka-Wyżyny » ul. Raginisa

    • 2 500 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 2 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Zapraszam do zapoznania się z oferta wynajmu działki położonej w Białymstoku przy ulicy Raginisa.  Teren suchy i płaski. Nieruchomość zlokalizowana wzdłuż głównej drogi. Działka id...

  • Działka budowlana na sprzedaż Bogusza

    Bogusza

    • 109 000 zł cena
    • 900 m2 powierzchnia
    • 122 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedmiotem sprzedaży jest bardzo atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 9 ar w kształcie prostokąta, nasłoneczniona, zlokalizowana w miejscowości Bogusza - gmina Kamionka Wiel...

  • Działka Kraków Podgórze, Skotniki ul. Jana Karcza

    Kraków » Podgórze » ul. Karcza

    • 900 000 zł cena
    • 3 400 m2 powierzchnia
    • 265 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    [i] WIDOKOWA NA LEKKIM WZNIESIENIU 34AROWA. [/i]W planie zagospodarowania przestrzennego przeznaczona częściowo pod budownictwo jednorodzinne ( ok 5,5 ara ) . W sąsiedztwie domy i...

  • Działka na terenie otoczonym lasem - Nowe Kurowo
    1 / 7
    Działka na terenie otoczonym lasem - Nowe Kurowo

    Nowe Kurowo

    • 264 600 zł cena
    • 12 600 m2 powierzchnia
    • 21 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Przedstawiamy ofertę sprzedaży bardzo urokliwie położonej działki o powierzchni 12600 m2 (1,26 ha), zlokalizowanej w Nowym Kurowie (gm. Stare Kurowo). Brak miejscowego planu zago...

  • Działka rolno-budowlana
    1 / 4
    Działka rolno-budowlana

    Harklowa

    • 39 000 zł cena
    • 2 814 m2 powierzchnia
    • 14 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę rolno-budowlaną w miejscowości Harklowa, powiat Jasło, woj. podkarpackie, o powierzchni 0,28 h,i klasy gruntów R 4 a-0,1978 h R 4 b-0,0158 Ł 4-0,0678 h Na działc...

  • Zawoja, działka budowlana
    1 / 4
    Zawoja, działka budowlana

    Zawoja

    • 170 000 zł cena
    • 1 700 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną w Zawoi Wełczy w przysiółku Można o pow 17a położoną na wys 725m npm, dojazd drogą gminną. Działka leży w widłach dwóch potoków, jest częściowo zadrzewio...

  • Działka budowlana na sprzedaż
    Działka budowlana na sprzedaż

    Dąbrowa » ul. Leśna

    • 2 700 000 zł cena
    • 2 700 m2 powierzchnia
    • 1 000 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    WILSONS NIERUCHOMOŚCI KOMERCYJNE Przedmiotem sprzedaży jest działka o powierzchni ok 2.700 m2 w zielonej, willowej części Łomianek - Dąbrowie Leśnej. Działka o przeznaczeniu budowl...