• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 270)
  • Działka Żarnowska ul. Jeziorna

    Żarnowska » ul. Jeziorna

    • 970 000 zł cena
    • 12 346 m2 powierzchnia
    • 79 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Na sprzedaż piękna działka 12.346 m2 7 km od morza Bałtyckiego !LOKALIZACJA:Działka położona w miejscowości Żarnowska oddalonej od Łeby o 3 km. Żarnowska to wioska turystyczno- let...

  • Działka Rąb Trzy Rzeki ul. Górna

    Rąb » ul. Górna

    • 1 069 000 zł cena
    • 6 596 m2 powierzchnia
    • 163 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    LOKALIZACJA:Rąb to wieś kaszubska położona w powiecie kartuskim, w gminie Przodkowo. Sprzedawana nieruchomość położona w części wsi nazywanej Trzy Rzeki. Okolice Trzech Rzek są mie...

  • Działka Pużyce ul.

    Pużyce

    • 330 000 zł cena
    • 3 671 m2 powierzchnia
    • 90 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA W MPZP sklasyfikowana jako - tereny zabudowy mieszkaniowo usługowej.L O K A L I Z A C J A :Oferowana działka położona jest w województwie pomorskim, powiecie wejherowskim,...

  • 1 / 4
    Działka Hopowo ul.

    Hopowo

    • 230 000 zł cena
    • 1 400 m2 powierzchnia
    • 165 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Na sprzedaż działka budowlana w Hopowie. Pięknie położona na osiedlu domków koło dużego lasu obfitującego w dary natury. Działka  płaska w kształcie kwadratu  z lekko ściętym jedny...

  • Działka Pierwoszyno ul. Ogrodników

    Pierwoszyno » ul. Ogrodników

    • 10 435 040 zł cena
    • 10 648 m2 powierzchnia
    • 980 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Teren usługowo-mieszkaniowy 800 metrów od plaży w Pierwoszynie (gm. Kosakowo) pod Gdynią! Super lokalizacja pod ekskluzywny projekt.Łączna powierzchnia prezentowanego terenu to 1,0...

  • Działka Niestępowo ul.

    Niestępowo

    • 3 780 000 zł cena
    • 10 800 m2 powierzchnia
    • 350 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Działki o łącznej powierzchni ok 1,08ha (10 800m2)  utwardzony przemysłowymi grubymi płytami betonowymi.Przy działce woda i prąd. Wcześniej nieruchomość funkcjonowała jako betoniar...

  • Działka Rąb Trzy Rzeki ul. Leśna

    Rąb » ul. Leśna

    • 1 675 000 zł cena
    • 11 750 m2 powierzchnia
    • 143 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Solniczki Idealna Działka Pod Rezydencję

    Solniczki » ul. Wiejska

    • 359 000 zł cena
    • 3 593 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam przepiękną działkę o powierzchni 3593m2 w urokliwym miejscu w Solniczkach, zaledwie 10 minut jazdy samochodem od centrum miasta. Ta działka to idealną okazją dla...

  • Działka Długołęka

    Długołęka

    • 6 400 000 zł cena
    • 20 000 m2 powierzchnia
    • 320 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Przepięknie położona działka z dopuszczeniem działalności nieuciążliwej o pow 20 000 m2 w kształcie prostokąta, nadająca się na podział na działki mniejsze. Media- prąd, wodociąg...

  • Działka Podzborów

    Podzborów

    • 10 346 000 zł cena
    • 73 900 m2 powierzchnia
    • 140 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Działka Inwestycyjna o powierzchni 7,39h(73900m2) położona przy drodze wojewódzkiej nr.470- Kalisz- Turek w miejscowości Podzborów.Wykonany utwardzony wjazd na działkę z drogi 470....

  • Działka Szymanów

    Szymanów

    • 950 000 zł cena
    • 6 000 m2 powierzchnia
    • 159 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Psary - Szymanów - bezpośrednio przy drodze asfaltowej w pobliżu trasy Wrocław - Poznań o pow 6000 mkw. Aktualnie przekształcona na przemysłową nadająca się pod hale, magazyny, hu...

  • Działka Mirków

    Mirków

    • 2 500 000 zł cena
    • 10 000 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    W Mirkowie w pobliżu Boscha dzialka usługowa z wyłączeniem aktywności przemysłowej uciążliwej pow 10000 m2 media: woda przy działce, prąd przy działce, gaz i kanalizacja w pobliż...

  • 1 / 2
    Działka Wrocław Wrocław-Psie Pole, Psie Pole

    Wrocław » Psie Pole

    • 4 400 000 zł cena
    • 11 000 m2 powierzchnia
    • 400 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    W bardzo dobrej lokalizacji z bardzo dobym dojazdem - połączenie - Wrocław - Warszawa / Poznań / Zgorzelec/ Kraków Niezabudowana działka w MPZP oznaczona PU. M jako teren przeznac...

  • 1 / 3
    Działka Węgliniec

    Węgliniec

    • 2 097 900 zł cena
    • 56 700 m2 powierzchnia
    • 37 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    OKAZJA NOWA DOBRA CENA !!! Pod Zgorzelcem bezpośrednio w sąsiedztwie strefy ekonomicznej, działających firm tuż przy autostradzie A4 i trasie 296 w kierunku na Szczecin do sprzed...

  • Działka Karwiany

    Karwiany

    • 3 250 000 zł cena
    • 13 000 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    W południowej części od Wrocławia ładnie położona działka z dojazdem drogą asfaltową pod zabudowę mieszkalną jednorodzinną, lub szeregową, wszystkie media miejskie. Należy doprowad...

  • 1 / 2
    Działka Nadolice Wielkie

    Nadolice Wielkie

    • 4 800 000 zł cena
    • 16 000 m2 powierzchnia
    • 300 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana o atrakcyjnym położeniu pod zabudowę jednorodzinną powierzchnia 16 000 m2 wszystkie media cena 300 zł za m2 plus WAT ---DON--- Waldemar Zołoteńki kom [tel]...

  • Działka Łozina

    Łozina

    • 720 000 zł cena
    • 9 000 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    W studium pod zabudowę domów jednorodzinnych Ładny kawałek gruntu o pow 9 000 m2 na terenie płaskim w pobliżu lasu z dobrym dojazdem na obwodnicę. W pobliżu prąd i woda miejska, ga...

  • Działka Wrocław Psie Pole

    Wrocław » Psie Pole

    • 2 476 800 zł cena
    • 6 192 m2 powierzchnia
    • 400 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    W rejonie Psiego Pola przy trasie wylotowej z Wrocławia na Warszawę doskonale skomunikowana. Dojazd do nieruchomości drogą asfaltową. działka przemysłowa o pow 6192m2 w sasiedztwie...

  • 1 / 2
    Działka Radwanice

    Radwanice

    • 2 080 000 zł cena
    • 8 000 m2 powierzchnia
    • 260 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Do sprzedaży w pierwszej linii zabudowy działka z przeznaczeniem usługowym nadająca się pod usługi motoryzacyjne, handel, inne usługi Powierzchnia 8 000 m2. Wszystkie media miejski...

  • Działka Dobroszów Oleśnicki

    Dobroszów Oleśnicki

    • 900 000 zł cena
    • 12 964 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    W gm Długołęka pięknie położony grunt jeszcze rolny z możliwością odrolnienia. W perspektywie nowe osiedle domów jednorodzinnych, oferta dobra dla dewelopera. DON DOLNOŚLĄSKI OB...