• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 269)
  • 1 / 3
    Działka Tokary Nowe Tokary ul. Wspólna

    Tokary » ul. Wspólna

    • 480 400 zł cena
    • 1 201 m2 powierzchnia
    • 400 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    DZIAŁKA 1201m2Tokary ul. WspólnaDZIAŁKA:Działka 1201m2 w kształcie rombu.Wjazd od strony wschodniej, dzięki czemu ogród możemy umieścić w najbardziej korzystnym miejscu od strony z...

  • Działka Gdańsk Olszynka ul. Modra

    Gdańsk » Olszynka » ul. Modra

    • 1 220 000 zł cena
    • 5 419 m2 powierzchnia
    • 226 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki rolnej położonej w Gdańsku w dzielnicy Olszynka.Działka płaska o powierzchni 0,5419 ha.Nr działki 112/12 kształt ściętego pro...

  • Działka Gdańsk Orunia ul. Wschodnia

    Gdańsk » Orunia-Św Wojciech-Lipce » ul. Wschodnia

    • 15 000 zł cena
    • 2 635 m2 powierzchnia
    • 6 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    LOKALIZACJA:Nieruchomość położona w dzielnicy Gdańsk Orunia, około 4-5 km od Centrum Gdańska. Blisko obwodnicy południowej Gdańska oraz drogi krajowej 7 (około 4,5 km do najbliższe...

  • Działka Chwaszczyno ul. Dookoła Świata

    Chwaszczyno » ul. Dookoła Świata

    • 1 499 000 zł cena
    • 900 m2 powierzchnia
    • 1 666 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Jedyna działka na osiedlu z widokiem na Jezioro Wysockie!Osiedle "Białe Żagle" leży w otulinie Trójmiejskiego Parku Narodowego w bezpośrednim sąsiedztwie lasów i jeziora Wysockiego...

  • 1 / 4
    Działka Przezmark ul.

    Przezmark

    • 89 000 zł cena
    • 348 m2 powierzchnia
    • 256 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Tylko u nas!Na sprzedaż działka rekreacyjna nad jeziorem w miejscowości Przezmark.LOKALIZACJA: Wieś w Polsce położona w województwie pomorskim, w powiecie sztumskim, w gminie Stary...

  • 1 / 4
    Działka Wiślinka ul.

    Wiślinka

    • 8 316 000 zł cena
    • 92 400 m2 powierzchnia
    • 90 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Działki PRODUKCYJNE o łącznej powierzchni ok 92 400m2 w Wiślince.  objęte Miejscowym planem zagospodarowania PRODUKCYJNYM Dojazd do działek drogą asfaltowa.Media: Prąd przy działce...

  • 1 / 2
    Działka Nadolice Wielkie

    Nadolice Wielkie

    • 3 900 000 zł cena
    • 13 000 m2 powierzchnia
    • 300 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana z dopuszczeniem usług nie uciążliwych pow 13000 m2 Woda miejska, prąd . Dojazd drogą asfaltową, cena plus WAT Zapraszam ---DON--- Waldemar Zołoteńki kom [...

  • Rudna Mała, Rzeszów - 24 ar - Droga asfaltowa z 2 stron

    Rudna Mała

    • 618 000 zł cena
    • 2 472 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Zapraszam do zakupu !!! Działki nr ewid. 5100 w Głogowie Małopolskim (obręb Rudna Mała), O powierzchni 24,7 ary Wymiary: szerokość 45,5m x długość min 52,5m/max 58,5m. Działka...

  • Dzialki budowlane
    Dzialki budowlane

    Parchowo

    • 96 000 zł cena
    • 1 600 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam dzialki budowlane w Parchowie przy ul.Kościerska. Działki od 1500 do 2500 m2,cena 65zł za m2

  • 1 / 4
    Działka ROD na sprzedaż

    Poznań

    • 40 000 zł cena
    • 400 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Dzień dobry , zapraszam na działkę ROD im Tysiąclecia Państwa Polskiego na Ławicy. Nasadzenia : winogrono, leszczyna, tuje, sosny, jabłoń. Lasek Mareliński obok. Pusta i gotowa...

  • Działka rekreacyjna z murowaną altanką Tarnobrzeg – Kamionka II.

    Tarnobrzeg

    • 43 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 144 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Sprzedam działkę rekreacyjną z murowaną altanką w Tarnobrzegu Ogród "Kamionka II". Powierzchnia działki: 3a o wym. 10 m x 30 m. Murowany domek w bardzo dobrym stanie o wymiarach...

  • 1 / 2
    Działka Połczyno

    Połczyno

    • 277 800 zł cena
    • 926 m2 powierzchnia
    • 300 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    [i]Połczyno Bis / Puck[/i] [i]Kupujący nie płaci wynagrodzenia [/i] [i]Sprzedam działkę budowlaną w Połczynie Bis [/i] [i]o powierzchni 926m2 , Symbol MN ,[/i] [i] Połcz...

  • 1 / 3
    Działka Kąty Rybackie ul. Leśna

    Kąty Rybackie » ul. Leśna

    • 348 150 zł cena
    • 633 m2 powierzchnia
    • 550 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedaży działka o pow. 633 na osiedlu domów jednorodzinnych i zabudowy pensjonatowej oraz turystycznej.Działka idealna pod domek letniskowy lub dom wolnostojącyŚwietny dojazd....

  • 1 / 3
    Działka Kąty Rybackie ul. Leśna

    Kąty Rybackie » ul. Leśna

    • 365 200 zł cena
    • 664 m2 powierzchnia
    • 550 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedaży działka o pow. 664 m2 na osiedlu domów jednorodzinnych i zabudowy pensjonatowej oraz turystycznej.Działka idealna pod domek letniskowy lub dom wolnostojącyŚwietny doja...

  • 1 / 3
    Działka Kąty Rybackie ul. Leśna

    Kąty Rybackie » ul. Leśna

    • 349 800 zł cena
    • 636 m2 powierzchnia
    • 550 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedaży działka o pow. 636 m2 na osiedlu domów jednorodzinnych i zabudowy pensjonatowej oraz turystycznej.Działka idealna pod domek letniskowy lub dom wolnostojącyŚwietny doja...

  • Działka budowlana na osiedlu domków jednorodzinnych Juszkowo.

    Juszkowo

    • 280 000 zł cena
    • 700 m2 powierzchnia
    • 400 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Bezpośrednio od właściciela! Sprzedam działkę budowlaną o pow. 700 m² w Juszkowie na osiedlu domków jednorodzinnych przy ul. Łąkowej. Nieruchomość zlokalizowana jest jako czwarta...

  • Ogródek Działkowy o pow. 391m kw. na terenie ROD Radość w Katowic...

    Katowice

    • 45 000 zł cena
    • 391 m2 powierzchnia
    • 116 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Działka do zagospodarowania, o powierzchni 391 m kw., prostokąt o bokach około 22 x 17 metrów, położona w bardzo urokliwym miejscu na terenie Rodzinnych Ogródków Działkowych RADOŚĆ...

  • Karakule ul.Lwia Działka Budowlana

    Karakule » ul. Lwia

    • 207 831 zł cena
    • 949 m2 powierzchnia
    • 219 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż malowniczo położone działki w miejscowości Karakule ul. Lwia między Sowlanami, a Karakulami. Wydane warunki zabudowy na budowę domu jednorodzinnego do 15% pow. zabudowy...

  • Sprzedam działkę nad rzeką

    Bocheniec

    • 32 000 zł cena
    • 705 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę rolną, z dostępem do rzeki Wiernej, o powierzchni 705 m2 i wymiarach ok. 8-10 m szerokości i ok. 75 m długości, położoną w miejscowości Bocheniec-Nowa Wieś. Dział...

  • Sprzedam 2 działki w lesie

    Bocheniec

    • 120 000 zł cena
    • 7 687 m2 powierzchnia
    • 16 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • leśna

    Sprzedam 2 działki: leśną o powierzchni 5964 m2 (o wymiarach ok. 26 m x 212-225 m, częściowo porośniętą sosnami a częściowo lasem liściastym, niektóre drzewa przewrócone), oraz rol...