działka na sprzedaż
20 lip 2021

Działka Mińsk Mazowiecki

woj. Mazowieckie pow. miński gm. miński
Dodane 4 lata temu, Wtorek, 20 lipiec 2021 16:30
14 400 000 zł 120 000 m2
14 400 000 zł 120 000 m2 120 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 120 000 m2
Cena za metr 120 zł/m2
ID oferty K18364897

Opis

Teren inwestycyjny położony na terenie Mińska Mazowieckiego o powierzchni ok 12 ha.

Nieruchomość składa sie z kilku działek

Pełne uzbrojenie terenu: prąd, woda, gaz, kanalizacja

Miejscowy plan zagospodarowania terenu P/U

Teren znajduje się 500 m od drogi krajowej 50, 5 km od autostrady A2 Warszawa-Siedlce, 12 km od drogi S17 Warszawa-Lublin. W pobliżu stacja kolejowa.

Kontakt:
Pokaż numer telefonu
[email]

LINK DO OFERTY:
[url] />
-----------------------------------------

Informujemy, że treść niniejszego ogłoszenia ma charakter jedynie informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu art.66 Kodeksu Cywilnego. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje dotyczące oferowanych nieruchomości były możliwie dokładne i aktualne. Posiadamy oferty z rynku pierwotnego. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego z naszymi agentami. (numery telefonów znajdziesz na naszej stronie w dziale "pracownicy").

Oferujemy profesjonalną i pełną obsługę w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami oraz z zakresu pośrednictwa kredytowego. Pracujemy dla Państwa od 1996r.

Oferta wysłana z programu IMO dla biur nieruchomości

Numer oferty: 81465
  • Data aktualizacji: 2024-12-23
  • ID ogłoszenia: K18364897
  • Źródło: Citymark
Chcesz mieć na oku podobne nieruchomości? Włącz powiadomienia i nie przegap okazji!
*Działki na sprzedaż Mińsk Mazowiecki, cena: od 12 240 000 do 16 560 000 zł, powierzchnia: od 102000 do 138000 m2
C
Citymark Biuro nieruchomości · 377 ogłoszeń