• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 269)
  • 1 / 4
    Działka Rozewie

    Rozewie

    • 540 000 zł cena
    • 1 080 m2 powierzchnia
    • 500 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Jastrzębia Góra/ Tupadły Kupujący nie płaci wynagrodzenia , Na sprzedaż atrakcyjna, działka budowlana o powierzchni 1080m2 w pobliżu Jastrzębiej Góry miejscowości Rozewie...

  • Działka Dobrzewino ul. Grabowa

    Dobrzewino » ul. Grabowa

    • 3 860 000 zł cena
    • 14 846 m2 powierzchnia
    • 261 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W NASZYM BIURZE!NIERUCHOMOŚĆ: Przedmiotem sprzedaży jest działka o powierzchni 14846 m2 przeznaczona pod budownictwo jednorodzinne w miejscowości Dobrzewino (...

  • Działka inwestycyjna Lelechów gm. Nowa Sól,
    1 / 5
    Działka inwestycyjna Lelechów gm. Nowa Sól,

    Lelechów

    • 280 000 zł cena
    • 815 m2 powierzchnia
    • 344 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Przedstawiamy Państwu ofertę zakupu atrakcyjnych działek budowlanych z bezpośrednim dostępem do linii brzegowej zlokalizowanych w miejscowości Lelechów, powiat nowosolski, gmina No...

  • Do sprzedania działka inwestycyjna we Wrocławiu

    Wrocław

    • 6 500 000 zł cena
    • 8 672 m2 powierzchnia
    • 750 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Nasze biuro oferuje do sprzedaży prawo użytkowania wieczystego dwóch działek we Wrocławiu ul. Szczecińska o łącznej powierzchni 8672m2 wraz z udziałami w drodze wspólnej. Nierucho...

  • Działka ŁAPY Łapy

    Łapy

    • 159 000 zł cena
    • 881 m2 powierzchnia
    • 181 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | Działka budowlana z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, pow. 881 m 2 , miejscowość Łapy, gmina Łapy, powiat białostocki, województwo podlaskie....

  • dizałka rolno-budowlana uzbrojona
    1 / 2
    dizałka rolno-budowlana uzbrojona

    Jarząbki

    • 150 000 zł cena
    • 17 900 m2 powierzchnia
    • 9 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę rolno-budowlana 17 ,900m2 nadającej się na każdą działalność. Zlokalizowana w pięknym miejscu z widokami blisko kościoła , szkoły .Dojazd do działki z dwóch stro...

  • Działka rekreacyjna na sprzedaż
    Działka rekreacyjna na sprzedaż

    Burlaki » ul. Akacjowa

    • 60 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    sprzedam działke letnisko o powierzchni 1000 metrów ,działka położona jest 500 metrów do narwi ,szerokość działki około dwudziestu metrów ,numer działki 368.

  • Działka Osiek ul.

    Osiek

    • 80 000 zł cena
    • 428 m2 powierzchnia
    • 187 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    DZIAŁKA PRZY JEZIORZE SŁONE, OZNACZONA JAKO ŁĄKI VI kategoriiDO DZIAŁKI PROWADZI DROGA POLNA CENA OKAZYJNALOKALIZACJAGmina Osiek to malownicza, turystyczna gmina położona w południ...

  • 1 / 4
    Działka Osiek ul.

    Osiek

    • 90 000 zł cena
    • 481 m2 powierzchnia
    • 188 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    DZIAŁKA W SERCU KOCIEWIA PRZY JEZIORZE SŁONE,OZNACZONA JAKO ŁĄKI VI kategorii, nr działki 583DO DZIAŁKI PROWADZI DROGA POLNA LOKALIZACJAGmina Osiek to malownicza, turystyczna gmina...

  • Działka nad Sanem -Sanok-Trepcza
    1 / 7
    Działka nad Sanem -Sanok-Trepcza

    Sanok

    • 156 000 zł cena
    • 5 862 m2 powierzchnia
    • 27 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Podkarpacie Sanok -Trepcza Prezentujemy na sprzedaż wyjątkową działkę rolną w bardzo malowniczym rejonie Podkarpacia jakim jest miasto Sanok . Działka o pow. 58,62 ara zlokalizowan...

  • 1 / 4
    Działka budowlana Zawada gm. Kamienica Polska

    Kamienica Polska

    • 82 000 zł cena
    • 770 m2 powierzchnia
    • 107 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sylwia Lula Magdalena Rataj
    Agent nieruchomości

  • Działka Łosienice ul.

    Łosienice

    • 90 000 zł cena
    • 2 100 m2 powierzchnia
    • 43 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • leśna

    DZIAŁKA 2 100 m2 Z MAŁYM STAWEMBEZPOŚREDNIO DO DZIAŁKI PROWADZI DROGA ASFALTOWADZIAŁKA ROLNO-LEŚNA GDZIE DOPUSZCZA SIĘ BUDOWĘ obiektów związanych z gospodarką leśnąLOKALIZACJADział...

  • Działka Raszówka rynek pierwotny ul.

    Raszówka

    • 5 128 000 zł cena
    • 256 400 m2 powierzchnia
    • 20 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Gotowa inwestycja wydobywcza: 3,8 mln ton złoża i strategiczna lokalizacja przy S3Na sprzedaż oferujemy strategiczny kompleks gruntów o łącznej powierzchni 25,64 ha, zlokalizowany...

  • Działka budowlana na sprzedaż
    Działka budowlana na sprzedaż

    Siestrzeń » ul. Działka

    • 399 000 zł cena
    • 2 327 m2 powierzchnia
    • 172 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania piękna działka budowlana położona w miejscowości Siestrzeń pod Grodziskiem Mazowieckim przy ulicy Winogronowej o powierzchni 2327m2 (35x65) Działka znajduje się w sąs...

  • Działka Cewice ul.

    Cewice

    • 1 499 000 zł cena
    • 39 700 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Duża działka rolna nr 225/2 o powierzchni 39 700 m2 (3,97 HA) w otulinie lasu w Obrębie : Bukowina, Gmina: CewiceW sąsiedztwie łąki i lasy, które gwarantują ciszę, spokój i relaks....

  • 1 / 3
    Działka Mieroszyno ul. Malownicza

    Mieroszyno » ul. Malownicza

    • 290 000 zł cena
    • 1 515 m2 powierzchnia
    • 192 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działki oddalone zaledwie 1,9 km od plaży w Chłapowie, a 2,3 km od plaży w Rozewiu .Lokalizacja: Mieroszyno, powiat pucki, województwo pomorskieDziałka o powierzchni 1.515 m2 w ksz...

  • Działka Gdańsk Kiełpino Górne ul. Otomińska

    Gdańsk » ul. Otomińska

    • 3 299 000 zł cena
    • 5 660 m2 powierzchnia
    • 583 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    LOKALIZACJA:Prestiżowa dzielnica Gdańska w otulinie lasu, która zachowała wiejski klimat. W pobliżu szkoła podstawowa, przychodnia lekarska, oraz sklepy. Bardzo dobrze skomunikowan...

  • 1 / 2
    Działka Łęczyce ul.

    Łęczyce

    • 1 037 500 zł cena
    • 32 500 m2 powierzchnia
    • 32 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Duża działka rolna nr 113 o powierzchni 32 500 m2 (3,25 HA) w otulinie lasu w Obrębie : Chrzanowo, Gmina: ŁęczyceW sąsiedztwie łąki i lasy, które gwarantują ciszę, spokój i relaks....

  • Działka Dębogórze ul. Pomorska

    Dębogórze » ul. Pomorska

    • 2 999 000 zł cena
    • 10 044 m2 powierzchnia
    • 299 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    LOKALIZACJA:Na sprzedaż 2 działki położone obok siebie na pograniczu Kosakowa i Dębogórza (Obręb Dębogórze). Przyszły wjazd na nie prowadzi od drogi asfaltowej - ulicy Pomorskiej....

  • Działka Gdańsk Rębiechowo ul.

    Gdańsk

    • 5 839 000 zł cena
    • 9 782 m2 powierzchnia
    • 597 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    INDUSTRIAL GROUND AIRPORT IS BEHIND THE FENCEDZIAŁKA INWESTYCYJNA PRZY LOTNISKU LOKALIZACJA:Unikalna okazja do nabycia fenomenalnego gruntu inwestycyjnego. Działka sąsiadująca z gd...