• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Dobrzechów
  • Warchlino
  • Tęgoborze
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Kamienica

(6)
  • Wyjątkowa nieruchomość - spokój, cisza, przestrzeń
    Wyjątkowa nieruchomość - spokój, cisza, przestrzeń

    Kamienica

    • 1 590 000 zł cena
    • 271 m2 powierzchnia
    • 5 868 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    W samym sercu mazowieckiej natury, w miejscowości Kamienica, znajduje się wyjątkowy dom położony na malowniczej, ponad 2-hektarowej działce o wymiarach 110 x 182 metry. To szczegól...

  • Widokowe działki budowlane w Kamienicy
    1 / 4
    Widokowe działki budowlane w Kamienicy

    Kamienica

    • 89 760 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 90 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Miejsce, gdzie góry spotykają się z ciszą, a widoki zapierają dech każdego dnia, w malowniczej Kamienicy (powiat limanowski), czeka wyjątkowa przestrzeń — kompleks 14 widokowych dz...

  • Działka rolno-budowlana Kamienica
    1 / 6
    Działka rolno-budowlana Kamienica

    Kamienica

    • 264 000 zł cena
    • 2 400 m2 powierzchnia
    • 110 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Do sprzedania widokowa działka o pow. 24ar położona w miejscowości Kamienica w powiecie limanowskim. Działka w trakcie zmiany przeznaczenia terenu w miejscowym planie zagospodaro...

  • Działka budowlana Kamienica
    1 / 5
    Działka budowlana Kamienica

    Kamienica

    • 142 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 142 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania widokowa działka budowlana o pow. 10,00 ar położona w miejscowości Kamienica w powiecie limanowskim. Działka w trakcie wydzielania z większej działki- istnieje możli...

  • Okazja! Ostatnie 3 piękne działki budowlane
    1 / 8
    Okazja! Ostatnie 3 piękne działki budowlane

    Kamienica

    • 131 000 zł cena
    • 1 004 m2 powierzchnia
    • 131 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Uwaga! Ostatnie 3 wyjątkowe działki budowlane położone w malowniczej Kamienicy, w sercu gór. To teren o niezwykłych walorach widokowych – działki mają idealny, prostokątny kształt...

  • 1 / 3
    Działka budowlana 41 ar Zalesie | gmina Kamienica

    Kamienica

    • 128 000 zł cena
    • 4 100 m2 powierzchnia
    • 32 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana o powierzchni 41 ar położona w miejscowości Zalesie, gmina Kamienica. Działka lekko nachylona o nieregularnym kształcie. Bezpośredni d...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • 1 / 4
    Działka budowlana 36 ar przy lesie

    Zabrzeż

    • 329 000 zł cena
    • 3 600 m2 powierzchnia
    • 92 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana położona w miejscowości Zabrzeż - Wietrznice w gminie Łącko, niedaleko rzeki Dunajec, w pięknym górzystym terenie. Teren lekko nachylony o powierzchn...

  • 1 / 3
    Widokowa działka 82ar Łącko

    Łącko

    • 99 000 zł cena
    • 8 200 m2 powierzchnia
    • 13 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • leśna

    Na sprzedaż działka o powierzchni 82 ar położona pod lasem na górze "Cebulówka" w miejscowości Łącko. Kształt zbliżony do kwadratu. Dojazd do działki bezpośrednio drogą gminną (asf...

  • Działka Wola Piskulina

    Wola Piskulina

    • 110 000 zł cena
    • 1 700 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedaży działka budowlana, w malowniczej, spokojnej wsi Wola Piskulina. Działka o powierzchni 17 ar, otoczona pasmami gór. Teren jest w trakcie przygotowywania tj. ści...

  • Przestronna działka budowlana w Młyńczyskach

    Młyńczyska

    • 330 000 zł cena
    • 4 600 m2 powierzchnia
    • 72 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Niniejsza oferta dotyczy przestronnej działki budowlanej o powierzchni 4600 m2, położonej w miejscowości Młyńczyska w powiecie limanowskim. Działka graniczy bezpośrednio z gminną d...

  • Sprzedam dom w górach, z basenem i boiskiem.
    1 / 16
    Sprzedam dom w górach, z basenem i boiskiem.

    Zabrzeż

    • 990 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 6 600 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Ten ukryty wśród drzew dom, położony w trójkącie pomiędzy Szczawnicą, Nowym Targiem, a Starym Sączem, w Dolinie Dunajca, zlokalizowany na 23-arowej działce, może już teraz stać się...

  • Wynajmę
    1 / 5
    Wynajmę

    Tylmanowa

    • 2 500 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 21 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Piękne okolice Tylmanowej Cześć Domu do wynajęcia dopiero od 01.09.2026 na max 4 lata Dom znajduje się na górze Piękne widoki blisko do Szczawnica Krościenko Lacko mieszkanie znaj...

  • Działka Tylmanowa

    Tylmanowa

    • 390 000 zł cena
    • 2 211 m2 powierzchnia
    • 177 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana 22 ary w Tylmanowej (Gmina Ochotnica Dolna) Cena: 390 000 zł. Oferuję piękną, widokową działkę budowlaną o powierzchni 0,2211 ha ( 22 ary ),...

  • Na sprzedaż działka z potencjałem - Tylmanowa
    1 / 12
    Na sprzedaż działka z potencjałem - Tylmanowa

    Tylmanowa

    • 230 000 zł cena
    • 2 277 m2 powierzchnia
    • 102 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż urokliwa działka rolna o powierzchni 2277 m² (nr działki 2239) położona w malowniczej miejscowości Tylmanowa, w bezpośrednim sąsiedztwie Popradzkiego Parku Krajobrazowe...

  • Dom Zabrzeż

    Zabrzeż

    • 425 000 zł cena
    • 169 m2 powierzchnia
    • 2 515 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż dom w miejscowości ZABRZEŻ Gmina Łącko, Małopolska Nowa niższa CENA: 425 000 zł (do negocjacji) Powierzchnia użytkowa: 169,9 m Powierzchnia działki: 7 ar D...

  • Dom Tylmanowa

    Tylmanowa

    • 820 000 zł cena
    • 81 m2 powierzchnia
    • 10 124 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż dwa domy w górskiej miejscowości Tylmanowa - Gmina Ochotnica Dolna, Małopolska. Rzeka Dunajec - Beskid Sądecki - Gorce - Pieniny Cena dotyczy całości (dwa domy)...

  • Mieszkanie w Tylmanowej
    1 / 9
    Mieszkanie w Tylmanowej

    Tylmanowa

    • 1 700 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem
    • wolnostojący

    Do Wynajęcia Wielki Pokój wraz z kuchnią osobno Łazienka oraz Spiżarnia. Cena 1700 plus media. Mieszkanie będzie jak narazie na 4 lata do Wynajęcia od 01.09.2026-01.09.2030

  • Dom Łącko
    1 / 15
    Dom Łącko

    Łącko

    • 330 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 3 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ!!! Do sprzedania dom jednorodzinny (do remontu) o pow. całkowitej ok. 110m2 wraz z zabudowaniami gospodarczymi, położony w okolicy miejscowości Zagorzyn w gmi...

  • Dom Zabrzeż ul. Zarzecze

    Zabrzeż » ul. Zarzecze

    • 499 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 9 980 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Wyjątkowe miejsce do wypoczynku dla poszukujących miejsca dla siebie i pod inwestycję miejscowość Zarzecze, gmina Łącko, województwo małopolskie To miejsce powstało z dbałością o...

  • Działka budowlana, Tylmanowa, os. Górki, 3185 m².

    Tylmanowa » ul. Osiedle

    • 439 000 zł cena
    • 3 185 m2 powierzchnia
    • 138 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 3185 m² (0,3185 ha), położona w malowniczej miejscowości Tylmanowa, na osiedlu Górki. Nieruchomość znajduje się w spokojnej,...

  • Działka Tylmanowa
    1 / 9
    Działka Tylmanowa

    Tylmanowa

    • 140 000 zł cena
    • 2 374 m2 powierzchnia
    • 59 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Powierzchnia: 2374 m² Wymiary: 46m × 51m Działki ewidencyjne: 3582, 3583, 3584 Przeznaczenie MPZP: terenów mieszkalnictwa jednorodzinnego i zagrodowego z usługami podstawowymi Nach...

  • Do sprzedania działka w Łącku 42 arowa
    1 / 5
    Do sprzedania działka w Łącku 42 arowa

    Łącko

    • 310 000 zł cena
    • 4 200 m2 powierzchnia
    • 74 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Do sprzedania działka rolno-budowlana w miejscowości Łącko powiat nowosądecki. Powierzchnia  42 ar w połowie z sadem owocowym.Dojazd drogą asfaltową. Działka nieogrodzona ,...