• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż Szczawnica

(3)
  • Nieruchomość z działką dom wolnostojący Szczawnica Pieniny
    1 / 16
    Nieruchomość z działką dom wolnostojący Szczawnica Pieniny

    Szczawnica

    • 790 000 zł cena
    • 121 m2 powierzchnia
    • 6 529 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Sprzedam dom położony w ścisłym centrum Szczawnicy wraz z działką 11,27 ara usytuowaną przy ul. Języki. Nieruchomość położona jest przy drodze publicznej (drodze gminnej ułożonej...

  • Nieruchomość z działką dom wolnostojący Centrum Uzdrowiska Szczaw...

    Szczawnica

    • 790 000 zł cena
    • 121 m2 powierzchnia
    • 6 529 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam dom położony w ścisłym centrum Szczawnicy wraz z działką 11,27 ara usytuowaną przy ul. Języki. Nieruchomość położona jest przy drodze publicznej (drodze gminnej ułożone...

  • Pensjonat w Szczawnicy
    1 / 5
    Pensjonat w Szczawnicy

    Szczawnica

    • 2 700 000 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 12 273 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dobrze prosperujący pensjonat z pięknym widokiem w Szczawnicy. Doskonały punkt wypadowy do pieszych wędrówek po Pieninach i Beskidach. Z miasta można wyruszyć w trasę na Palenicę,...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Grywałd

    • 6 700 000 zł cena
    • 756 m2 powierzchnia
    • 8 863 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 17
    Dom wolnostojący

    Krościenko nad Dunajcem

    • 399 999 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 3 077 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Dom Krościenko nad Dunajcem ul. Jagiellońska

    Krościenko nad Dunajcem » ul. Jagiellońska

    • 1 195 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 6 639 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom w Krościenku nad Dunajcem w Pieninach. Ul. Jagiellońska, w bardzo bliskim sąsiedztwie rynku. Nowa niższa cena: 1 250 000 zł (do negocjacji). Powierzchnia użytkow...

  • Dom Jaworki

    Jaworki

    • 1 390 000 zł cena
    • 103 m2 powierzchnia
    • 13 496 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż dom w Gminie Uzdrowisko Szczawnica w górach Pieniny. Dom z oryginalnych, sprowadzanych bali skandynawskich uznawanych za jedne z najlepszych na świecie. Wybudowany...

  • APARTAMENTY „PANORAMA PIENIN”
    1 / 16
    APARTAMENTY „PANORAMA PIENIN”

    Grywałd

    • 999 000 zł cena
    • 171 m2 powierzchnia
    • 5 843 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    APARTAMENTY „PANORAMA PIENIN” 4 LOKALE | 171,9 m² PU GRYWAŁD | UL. ZAGLINIK INWESTYCJA W STANIE SUROWYM ZAMKNIĘTYM Na sprzedaż realizowana inwestycja w miejscowości Grywałd, gmina...

  • Stylowy dom w Krościenku n/Dunajcem
    1 / 10
    Stylowy dom w Krościenku n/Dunajcem

    Krościenko nad Dunajcem

    • 349 900 zł cena
    • 133 m2 powierzchnia
    • 2 631 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom do remontu z widokiem na góry, DOM Z WIDOKIEM NA PIENINY | POTENCJAŁ INWESTYCYJNY | BLISKO LASU Krościenko nad Dunajcem, ul. Jarek 3 Powierzchnia domu: 133 m² Powierzchnia dzi...