• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż pod Szczawnicą

(37)
  • Dom Niedzica gm. Łapsze Niżne, al. 3 Maja
    Dom Niedzica gm. Łapsze Niżne, al. 3 Maja

    Niedzica

    • 1 300 000 zł cena
    • 146 m2 powierzchnia
    • 8 905 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Wyjątkowy dom na sprzedaż w Niedzicy - komfort, widoki i gotowa inwestycja na malowniczym Spiszu Oferujemy na sprzedaż niezwykle atrakcyjny, komfortowo wykończony dom położony...

  • Wyjątkowa nieruchomość - spokój, cisza, przestrzeń
    Wyjątkowa nieruchomość - spokój, cisza, przestrzeń

    Kamienica

    • 1 590 000 zł cena
    • 271 m2 powierzchnia
    • 5 868 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    W samym sercu mazowieckiej natury, w miejscowości Kamienica, znajduje się wyjątkowy dom położony na malowniczej, ponad 2-hektarowej działce o wymiarach 110 x 182 metry. To szczegól...

  • Dom Zabrzeż ul. Zarzecze

    Zabrzeż » ul. Zarzecze

    • 499 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 9 980 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Wyjątkowe miejsce do wypoczynku dla poszukujących miejsca dla siebie i pod inwestycję miejscowość Zarzecze, gmina Łącko, województwo małopolskie To miejsce powstało z dbałością o...

  • Dom do sprzedania
    1 / 3
    Dom do sprzedania

    Moszczenica Wyżna

    • 430 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 2 150 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Mam do sprzedania dom w gminie Stary Sacz , dom wymaga modernizacji. Ocieplenia, zmiany ogrzewania. , wykonczenua drugiego Pietro I poddasza. Zainteresowanych proszę o kontakt

  • Stylowy dom w Krościenku n/Dunajcem
    1 / 10
    Stylowy dom w Krościenku n/Dunajcem

    Krościenko nad Dunajcem

    • 349 900 zł cena
    • 133 m2 powierzchnia
    • 2 631 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom do remontu z widokiem na góry, DOM Z WIDOKIEM NA PIENINY | POTENCJAŁ INWESTYCYJNY | BLISKO LASU Krościenko nad Dunajcem, ul. Jarek 3 Powierzchnia domu: 133 m² Powierzchnia dzi...

  • APARTAMENTY „PANORAMA PIENIN”
    1 / 16
    APARTAMENTY „PANORAMA PIENIN”

    Grywałd

    • 999 000 zł cena
    • 171 m2 powierzchnia
    • 5 843 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    APARTAMENTY „PANORAMA PIENIN” 4 LOKALE | 171,9 m² PU GRYWAŁD | UL. ZAGLINIK INWESTYCJA W STANIE SUROWYM ZAMKNIĘTYM Na sprzedaż realizowana inwestycja w miejscowości Grywałd, gmina...

  • Dom Owieczka gm. Łukowica
    1 / 15
    Dom Owieczka gm. Łukowica

    Owieczka

    • 1 480 000 zł cena
    • 280 m2 powierzchnia
    • 5 286 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Do sprzedania dom jednorodzinny o pow. użytkowej 232m2 (pow. całkowita 280m2) położony na działce 97ar w Owieczce gm. Łukowica- około 15km od Nowego Sącza. Zgodnie z miejscowym pla...

  • Dom Stary Sącz os. Północ
    1 / 11
    Dom Stary Sącz os. Północ

    Stary Sącz

    • 675 000 zł cena
    • 230 m2 powierzchnia
    • 2 935 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż przestronny dom 230 m w Starym Sączu os. Północ Do sprzedania trzykondygnacyjny dom o powierzchni ok. 230 m, położony na działce o powierzchni 5,58 arów, w spokojnej i...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom  gm. Stary Sącz
    1 / 4
    Dom gm. Stary Sącz

    Gołkowice Dolne

    • 660 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 6 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nowy dom w stanie deweloperskim Stary Sącz Na sprzedaż przestronny dom o powierzchni 110 m zlokalizowany w malowniczej części Starego Sącza, w otoczeniu gór i pięknych widoków. -...

  • Dom Szczereż

    Szczereż

    • 749 000 zł cena
    • 210 m2 powierzchnia
    • 3 567 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż dom w miejscowości Szczereż gmina Łącko. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży trzykondygnacyjnego domu jednorodzinnego, z dużym, zadbanym ogrodem...

  • Dom Łącko
    1 / 15
    Dom Łącko

    Łącko

    • 330 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 3 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ!!! Do sprzedania dom jednorodzinny (do remontu) o pow. całkowitej ok. 110m2 wraz z zabudowaniami gospodarczymi, położony w okolicy miejscowości Zagorzyn w gmi...

  • Mieszkanie w Tylmanowej
    1 / 9
    Mieszkanie w Tylmanowej

    Tylmanowa

    • 1 700 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem
    • wolnostojący

    Do Wynajęcia Wielki Pokój wraz z kuchnią osobno Łazienka oraz Spiżarnia. Cena 1700 plus media. Mieszkanie będzie jak narazie na 4 lata do Wynajęcia od 01.09.2026-01.09.2030

  • Dom Tylmanowa

    Tylmanowa

    • 820 000 zł cena
    • 81 m2 powierzchnia
    • 10 124 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż dwa domy w górskiej miejscowości Tylmanowa - Gmina Ochotnica Dolna, Małopolska. Rzeka Dunajec - Beskid Sądecki - Gorce - Pieniny Cena dotyczy całości (dwa domy)...

  • Dom Zabrzeż

    Zabrzeż

    • 425 000 zł cena
    • 169 m2 powierzchnia
    • 2 515 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż dom w miejscowości ZABRZEŻ Gmina Łącko, Małopolska Nowa niższa CENA: 425 000 zł (do negocjacji) Powierzchnia użytkowa: 169,9 m Powierzchnia działki: 7 ar D...

  • Dom Naszacowice

    Naszacowice

    • 530 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 7 572 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Drewniany dom z bali w sąsiedztwie lasu, las przynależy do nieruchomości Drzewostan - klon, jawor, wierzba Dom z bali drewnianych Powierzchnia użytkowa domu 47,9 m parter Wiatr...

  • Bliźniak na 6,5 arowej działce! Stary Sącz, Skrudzina
    1 / 16
    Bliźniak na 6,5 arowej działce! Stary Sącz, Skrudzina

    Stary Sącz

    • 750 000 zł cena
    • 139 m2 powierzchnia
    • 5 396 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Na sprzedaż idealna oferta! Dom w zabudowie bliźniaczej - Skrudzina, gm. Stary Sącz Szukasz miejsca pełnego zieleni, ciszy i prywatności? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! W miej...

  • Dom Ochotnica Górna ul. os. Białówka

    Ochotnica Górna » os. Białówka

    • 950 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 5 938 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Wynagrodzenie biura pokrywa sprzedający, dzięki czemu kupujący nie ponosi żadnych opłat za pośrednictwo. Biuro Kukla Nieruchomości Nowa Generacja oferuje do sprzedaży nieruchom...

  • Dom Jaworki

    Jaworki

    • 1 390 000 zł cena
    • 103 m2 powierzchnia
    • 13 496 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż dom w Gminie Uzdrowisko Szczawnica w górach Pieniny. Dom z oryginalnych, sprowadzanych bali skandynawskich uznawanych za jedne z najlepszych na świecie. Wybudowany...

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Olszanka

    • 395 000 zł cena
    • 162 m2 powierzchnia
    • 2 439 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Barn-net Maciej Baran
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Frydman

    • 700 000 zł cena
    • 121 m2 powierzchnia
    • 5 786 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości