• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Młyńczyska

(1)
  • Przestronna działka budowlana w Młyńczyskach

    Młyńczyska

    • 330 000 zł cena
    • 4 600 m2 powierzchnia
    • 72 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Niniejsza oferta dotyczy przestronnej działki budowlanej o powierzchni 4600 m2, położonej w miejscowości Młyńczyska w powiecie limanowskim. Działka graniczy bezpośrednio z gminną d...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Łukowica | Zawada - działka budowlana 28 ar

    Łukowica

    • 82 000 zł cena
    • 2 800 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana o powierzchni 28 ar w miejscowości Łukowica (przysiółek "Zawada"). Teren płaski o szerokich wymiarach - idealne miejsce pod budowę domu...

  • 1 / 4
    Działka budowlana 36 ar przy lesie

    Zabrzeż

    • 329 000 zł cena
    • 3 600 m2 powierzchnia
    • 92 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana położona w miejscowości Zabrzeż - Wietrznice w gminie Łącko, niedaleko rzeki Dunajec, w pięknym górzystym terenie. Teren lekko nachylony o powierzchn...

  • 1 / 4
    Łukowica | Zawada - działka budowlana 28 ar

    Łukowica

    • 82 000 zł cena
    • 2 800 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• 1 / 3
    Działka budowlana 41 ar Zalesie | gmina Kamienica

    Kamienica

    • 128 000 zł cena
    • 4 100 m2 powierzchnia
    • 32 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana o powierzchni 41 ar położona w miejscowości Zalesie, gmina Kamienica. Działka lekko nachylona o nieregularnym kształcie. Bezpośredni d...

  • 1 / 3
    Widokowa działka 82ar Łącko

    Łącko

    • 99 000 zł cena
    • 8 200 m2 powierzchnia
    • 13 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • leśna

    Na sprzedaż działka o powierzchni 82 ar położona pod lasem na górze "Cebulówka" w miejscowości Łącko. Kształt zbliżony do kwadratu. Dojazd do działki bezpośrednio drogą gminną (asf...

  • Działka Wola Piskulina

    Wola Piskulina

    • 110 000 zł cena
    • 1 700 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedaży działka budowlana, w malowniczej, spokojnej wsi Wola Piskulina. Działka o powierzchni 17 ar, otoczona pasmami gór. Teren jest w trakcie przygotowywania tj. ści...

  • Sprzedam Stary Dom

    Łukowica

    • 160 000 zł cena
    • 3 300 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam Stary Dom na działce 0,3 hektara w lukowicy tel. [tel]

  • Sprzedam działkę budowlaną 18ar, Łukowica

    Łukowica

    • 260 000 zł cena
    • 1 800 m2 powierzchnia
    • 145 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Witam, posiadam na sprzedaż działkę o numerze 1222/1, która znajduje w centralnej części Łukowicy. Jest ona w trakcie podziału przez geodetę na dwie części 26 ar i 18 ar. Działka o...

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Limanowa

    • 889 000 zł cena
    • 194 m2 powierzchnia
    • 4 583 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    homfi
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 16
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Limanowa

    • 520 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 8 667 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    DANAX Nieruchomości od 1993
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 16
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Limanowa

    • 799 000 zł cena
    • 101 m2 powierzchnia
    • 7 911 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    DANAX Nieruchomości od 1993
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Siekierczyna

    • 350 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 2 917 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Tarnów
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 16
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Limanowa

    • 520 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 7 762 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    DANAX Nieruchomości od 1993
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 20
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Limanowa

    • 3 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    Arka
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 20
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Limanowa

    • 2 500 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 61 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    Arka
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Limanowa

    • 2 700 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 59 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje

    Arka
    Biuro nieruchomości

  • Sprzedam dom w górach, z basenem i boiskiem.
    1 / 16
    Sprzedam dom w górach, z basenem i boiskiem.

    Zabrzeż

    • 990 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 6 600 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Ten ukryty wśród drzew dom, położony w trójkącie pomiędzy Szczawnicą, Nowym Targiem, a Starym Sączem, w Dolinie Dunajca, zlokalizowany na 23-arowej działce, może już teraz stać się...

  • Sprzedam dom w górach, z dużą widokową działką.
    1 / 12
    Sprzedam dom w górach, z dużą widokową działką.

    Siekierczyna

    • 950 000 zł cena
    • 238 m2 powierzchnia
    • 3 992 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Chcesz zamieszkać w pięknie położonej, spokojnej, górzystej miejscowości? Zamieszkać na stałe, lub mieć fantastyczne miejsce do spędzania weekendów i urlopów? Pragniesz mieć z okie...

  • Dom Zabrzeż

    Zabrzeż

    • 425 000 zł cena
    • 169 m2 powierzchnia
    • 2 515 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż dom w miejscowości ZABRZEŻ Gmina Łącko, Małopolska Nowa niższa CENA: 425 000 zł (do negocjacji) Powierzchnia użytkowa: 169,9 m Powierzchnia działki: 7 ar D...

  • Okazja! Ostatnie 3 piękne działki budowlane
    1 / 8
    Okazja! Ostatnie 3 piękne działki budowlane

    Kamienica

    • 131 000 zł cena
    • 1 004 m2 powierzchnia
    • 131 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Uwaga! Ostatnie 3 wyjątkowe działki budowlane położone w malowniczej Kamienicy, w sercu gór. To teren o niezwykłych walorach widokowych – działki mają idealny, prostokątny kształt...

  • Dom Łącko
    1 / 15
    Dom Łącko

    Łącko

    • 330 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 3 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ!!! Do sprzedania dom jednorodzinny (do remontu) o pow. całkowitej ok. 110m2 wraz z zabudowaniami gospodarczymi, położony w okolicy miejscowości Zagorzyn w gmi...

  • Dom Szczereż

    Szczereż

    • 749 000 zł cena
    • 210 m2 powierzchnia
    • 3 567 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż dom w miejscowości Szczereż gmina Łącko. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży trzykondygnacyjnego domu jednorodzinnego, z dużym, zadbanym ogrodem...

  • Działka budowlana  gm. Podegrodzie
    Działka budowlana gm. Podegrodzie

    Długołęka-Świerkla

    • 180 000 zł cena
    • 900 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana 9 ar Podgrodzie! w bardzo dobrej lokalizacji- wszystko pod ręką. -Oferuję na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 9 arów, położoną w m...

  • Działka rolno-budowlana Kamienica
    1 / 6
    Działka rolno-budowlana Kamienica

    Kamienica

    • 264 000 zł cena
    • 2 400 m2 powierzchnia
    • 110 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Do sprzedania widokowa działka o pow. 24ar położona w miejscowości Kamienica w powiecie limanowskim. Działka w trakcie zmiany przeznaczenia terenu w miejscowym planie zagospodaro...

  • Działka budowlana Kamienica
    1 / 5
    Działka budowlana Kamienica

    Kamienica

    • 142 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 142 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania widokowa działka budowlana o pow. 10,00 ar położona w miejscowości Kamienica w powiecie limanowskim. Działka w trakcie wydzielania z większej działki- istnieje możli...

  • Dom Limanowa
    1 / 15
    Dom Limanowa

    Limanowa

    • 1 320 000 zł cena
    • 262 m2 powierzchnia
    • 5 039 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    | Z przyjemnością przedstawiamy Państwu na sprzedaż kilkuletni, komfortowy dom jednorodzinny położony w Limanowej blisko centrum miasta. Nieruchomość znajduje się w spokojnej okol...

  • Dom Zabrzeż ul. Zarzecze

    Zabrzeż » ul. Zarzecze

    • 499 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 9 980 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Wyjątkowe miejsce do wypoczynku dla poszukujących miejsca dla siebie i pod inwestycję miejscowość Zarzecze, gmina Łącko, województwo małopolskie To miejsce powstało z dbałością o...

  • Widokowe działki budowlane w Kamienicy
    1 / 4
    Widokowe działki budowlane w Kamienicy

    Kamienica

    • 89 760 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 90 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Miejsce, gdzie góry spotykają się z ciszą, a widoki zapierają dech każdego dnia, w malowniczej Kamienicy (powiat limanowski), czeka wyjątkowa przestrzeń — kompleks 14 widokowych dz...

  • Do sprzedania działka w Łącku 42 arowa
    1 / 5
    Do sprzedania działka w Łącku 42 arowa

    Łącko

    • 310 000 zł cena
    • 4 200 m2 powierzchnia
    • 74 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Do sprzedania działka rolno-budowlana w miejscowości Łącko powiat nowosądecki. Powierzchnia  42 ar w połowie z sadem owocowym.Dojazd drogą asfaltową. Działka nieogrodzona ,...

  • Wyjątkowa nieruchomość - spokój, cisza, przestrzeń
    Wyjątkowa nieruchomość - spokój, cisza, przestrzeń

    Kamienica

    • 1 590 000 zł cena
    • 271 m2 powierzchnia
    • 5 868 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    W samym sercu mazowieckiej natury, w miejscowości Kamienica, znajduje się wyjątkowy dom położony na malowniczej, ponad 2-hektarowej działce o wymiarach 110 x 182 metry. To szczegól...