• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Roztoka

(1)
  • REZERWACJA - Dom na działce 20arów- Roztoka
    1 / 16
    REZERWACJA - Dom na działce 20arów- Roztoka

    Roztoka

    • 499 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 2 495 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom z potencjałem + duża działka 20 arów – Roztoka, pow. tarnowski | Dom w stanie bardzo dobrym w cenie mieszkania | 499000 zł. Ten dom w Roztoce (powiat tarnowski) to...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Łukowica | Zawada - działka budowlana 28 ar

    Łukowica

    • 82 000 zł cena
    • 2 800 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana o powierzchni 28 ar w miejscowości Łukowica (przysiółek "Zawada"). Teren płaski o szerokich wymiarach - idealne miejsce pod budowę domu...

  • 1 / 4
    Łukowica | Zawada - działka budowlana 28 ar

    Łukowica

    • 82 000 zł cena
    • 2 800 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Sprzedam Stary Dom

    Łukowica

    • 160 000 zł cena
    • 3 300 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam Stary Dom na działce 0,3 hektara w lukowicy tel. [tel]

  • Sprzedam działkę budowlaną 18ar, Łukowica

    Łukowica

    • 260 000 zł cena
    • 1 800 m2 powierzchnia
    • 145 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Witam, posiadam na sprzedaż działkę o numerze 1222/1, która znajduje w centralnej części Łukowicy. Jest ona w trakcie podziału przez geodetę na dwie części 26 ar i 18 ar. Działka o...

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Siekierczyna

    • 350 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 2 917 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Tarnów
    Biuro nieruchomości

  • Przestronna działka budowlana w Młyńczyskach

    Młyńczyska

    • 330 000 zł cena
    • 4 600 m2 powierzchnia
    • 72 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Niniejsza oferta dotyczy przestronnej działki budowlanej o powierzchni 4600 m2, położonej w miejscowości Młyńczyska w powiecie limanowskim. Działka graniczy bezpośrednio z gminną d...

  • Sprzedam dom w górach, z dużą widokową działką.
    1 / 12
    Sprzedam dom w górach, z dużą widokową działką.

    Siekierczyna

    • 950 000 zł cena
    • 238 m2 powierzchnia
    • 3 992 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Chcesz zamieszkać w pięknie położonej, spokojnej, górzystej miejscowości? Zamieszkać na stałe, lub mieć fantastyczne miejsce do spędzania weekendów i urlopów? Pragniesz mieć z okie...

  • Działka Siekierczyna gm. Limanowa
    Działka Siekierczyna gm. Limanowa

    Siekierczyna

    • 199 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 133 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną (warunki zabudowy w trakcie uzyskiwania), położoną w miejscowości Siekierczyna, w gminie Limanowa. Działka o powierzchni...

  • Działka budowlana Łukowica
    Działka budowlana Łukowica

    Łukowica

    • 274 000 zł cena
    • 2 050 m2 powierzchnia
    • 134 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | Uzbrojona działka budowlana 20 a - Łukowica k. Limanowej Marzysz o własnym domu wśród malowniczych krajobrazów, w otoczeniu sadów i górskiej ciszy? Ta oferta jes...