• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż Roztoka

(1)
  • REZERWACJA - Dom na działce 20arów- Roztoka
    1 / 16
    REZERWACJA - Dom na działce 20arów- Roztoka

    Roztoka

    • 499 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 2 495 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom z potencjałem + duża działka 20 arów – Roztoka, pow. tarnowski | Dom w stanie bardzo dobrym w cenie mieszkania | 499000 zł. Ten dom w Roztoce (powiat tarnowski) to...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Sprzedam Stary Dom

    Łukowica

    • 160 000 zł cena
    • 3 300 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam Stary Dom na działce 0,3 hektara w lukowicy tel. [tel]

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Limanowa

    • 889 000 zł cena
    • 194 m2 powierzchnia
    • 4 583 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    homfi
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Siekierczyna

    • 350 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 2 917 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Tarnów
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Limanowa

    • 520 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 2 889 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Arka
    Biuro nieruchomości

  • Sprzedam dom w górach, z dużą widokową działką.
    1 / 12
    Sprzedam dom w górach, z dużą widokową działką.

    Siekierczyna

    • 950 000 zł cena
    • 238 m2 powierzchnia
    • 3 992 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Chcesz zamieszkać w pięknie położonej, spokojnej, górzystej miejscowości? Zamieszkać na stałe, lub mieć fantastyczne miejsce do spędzania weekendów i urlopów? Pragniesz mieć z okie...

  • Dom Łącko
    1 / 15
    Dom Łącko

    Łącko

    • 330 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 3 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ!!! Do sprzedania dom jednorodzinny (do remontu) o pow. całkowitej ok. 110m2 wraz z zabudowaniami gospodarczymi, położony w okolicy miejscowości Zagorzyn w gmi...

  • Nowy piękny dom z widokiem na góry, sauna, kominek,bania
    1 / 16
    Nowy piękny dom z widokiem na góry, sauna, kominek,bania

    Męcina

    • 1 250 000 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 7 353 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    WYJĄTKOWY DOM W BESKIDZIE WYSPOWYM – MĘCINA – STREFA RELAKSU, SAUNA, BANIA RUSKA I WIDOK NA GÓRY! Cena: 1 250 000 zł LOKALIZACJA: Męcina, gmina Limanowa, serce Beskidu Wyspowego....

  • Dom Szczereż

    Szczereż

    • 749 000 zł cena
    • 210 m2 powierzchnia
    • 3 567 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż dom w miejscowości Szczereż gmina Łącko. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży trzykondygnacyjnego domu jednorodzinnego, z dużym, zadbanym ogrodem...

  • Dom Owieczka gm. Łukowica
    1 / 15
    Dom Owieczka gm. Łukowica

    Owieczka

    • 1 480 000 zł cena
    • 280 m2 powierzchnia
    • 5 286 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Do sprzedania dom jednorodzinny o pow. użytkowej 232m2 (pow. całkowita 280m2) położony na działce 97ar w Owieczce gm. Łukowica- około 15km od Nowego Sącza. Zgodnie z miejscowym pla...

  • Dom Limanowa
    1 / 15
    Dom Limanowa

    Limanowa

    • 420 000 zł cena
    • 310 m2 powierzchnia
    • 1 355 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    | Oferujemy państwu na sprzedaż dom jednorodzinny w stanie surowym zamkniętym posadowiony na 16-arowej, widokowej działce u podnóża lasu. Nieruchomość położona jest w rejonie mie...

  • Dom Limanowa
    1 / 15
    Dom Limanowa

    Limanowa

    • 1 320 000 zł cena
    • 262 m2 powierzchnia
    • 5 039 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    | Z przyjemnością przedstawiamy Państwu na sprzedaż kilkuletni, komfortowy dom jednorodzinny położony w Limanowej blisko centrum miasta. Nieruchomość znajduje się w spokojnej okol...

  • Komfortowy dom jednorodzinny blisko centrum!!
    1 / 14
    Komfortowy dom jednorodzinny blisko centrum!!

    Limanowa

    • 1 590 000 zł cena
    • 286 m2 powierzchnia
    • 5 560 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego domu jednorodzinnego, położonego zaledwie 6 minut spacerem od rynku- idealne miejsce dla osób ceniących spokój wygodę i szybki dost...

  • Dom Limanowa
    Dom Limanowa

    Limanowa

    • 475 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 8 637 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    | Na sprzedaż prezentujemy Państwu nowy, klimatyczny domek rekreacyjny położony na widokowej działce w miejscowości Sowliny . To idealna propozycja dla osób, które marzą o wła...