• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 270)
  • Działka IGNATKI Ignatki ul. Spokojna

    Ignatki » ul. Spokojna

    • 539 000 zł cena
    • 4 100 m2 powierzchnia
    • 132 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki o powierzchni 4100 m 2 i przybliżonych wymiarach 14 x 294 m, położonej w Ignatkach przy ul. Spokojnej 26, gmina Juchn...

  • 1 / 2
    Działka Pacyna

    Pacyna

    • 228 800 zł cena
    • 35 200 m2 powierzchnia
    • 7 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    | Grunty rolne w jednym kawałku !!! Do sprzedania grunty rolne w jednym kawałku o łącznej pow. 3,52 ha w dobrym położeniu, idealne do obrabiania . Ziemia kl. III a- V, zmelior...

  • Działka Rzeszów Zalesie

    Rzeszów » Zalesie

    • 814 500 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 30 167 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | W ofercie sprzedaży posiadamy działkę z widokiem Działka idealna pod inwestycję. Powierzchnia działki 26,58 ar Kształt regularny z możliwością usytuowania kilku bud...

  • Działka Krośniewice Morawce

    Krośniewice

    • 120 000 zł cena
    • 2 439 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | Zapraszam do zakupu działki o powierzchni 2439 m 2 położonej w miejscowości Morawce, gm. Krośniewice w powiecie kutnowskim, za cenę 50 zł/m 2 . Działka usytuowana...

  • Działka JUCHNOWIEC KOŚCIELNY Szerenosy

    Juchnowiec Kościelny

    • 160 000 zł cena
    • 3 952 m2 powierzchnia
    • 41 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    | Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki o powierzchni 0,3952 ha i przybliżonych wymiarach 38 x 104 m, położonej w obrębie Szerenosy, gm. Juchnowiec Kościelny - o...

  • Działka SZUDZIAŁOWO Harkawicze

    Szudziałowo

    • 80 000 zł cena
    • 1 400 m2 powierzchnia
    • 58 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | Działka z decyzją o warunkach zabudowy, pow. 1400 m 2 , miejscowość Harkawicze, gmina Szudziałowo, powiat sokólski, województwo podlaskie....

  • Działka Żychlin

    Żychlin

    • 219 700 zł cena
    • 33 800 m2 powierzchnia
    • 7 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    | W ofercie do sprzedaży w Żychlinie grunty rolne o pow. 3.38 ha w dobrym położeniu, idealne do obrabiania (długie). Ziemia kl. III a- IV, zmeliorowana. Cena do niewielkiej n...

  • 1 / 4
    Działka TUROŚŃ KOŚCIELNA Trypucie

    Turośń Kościelna

    • 170 000 zł cena
    • 1 899 m2 powierzchnia
    • 90 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży atrakcyjnej działki o powierzchni 0,1899 ha i przybliżonych wymiarach 26 m x 76 m, położonej w obrębie Trypucie, gm. Turośń Kośc...

  • Działka Rzeszów

    Rzeszów

    • 280 000 zł cena
    • 800 m2 powierzchnia
    • 350 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | DZIAŁKA BUDOWLANA 8 AR W RZESZOWIE Nie zwlekaj zadzwoń już teraz zostały ostatnie 3 działki w tej lokalizacji Oferujemy do sprzedaży Działkę Budowlaną o powierzchni 800...

  • 1 / 3
    Działka Mnich-Ośrodek

    Mnich-Ośrodek

    • 123 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 41 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    | Oferta zawiera zbycie działki o pow. 3 tys. m kw i przeznaczeniu rolno-budowlanym w m. Mnich-Ośrodek przy trasie Oporów - Kutno, z bezpośrednim zjazdem z drogi. W bliskiej o...

  • Działka Żory Rój

    Żory » Rój

    • 178 000 zł cena
    • 2 545 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    | Bardzo dobrze skomunikowana działka usługowa. Na sprzedaż działka usługowa o pow. 2545m 2 na skrzyżowaniu dwóch ulic w Żorach Roju. Działka ma kształt nierównomiern...

  • Działka Piątek

    Piątek

    • 100 000 zł cena
    • 401 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    | Działka w Geometrycznym Środku Polski. Posiadamy w ofercie ładną działkę budowlaną o pow. 401 mkw w m. Piątek w bardzo dobrej lokalizacji przy ul. Łęczyckiej. Prąd, woda, k...

  • 1 / 2
    Działka wielopole skrzyńskie wielopole skrzyńskie

    Wielopole Skrzyńskie

    • 19 000 zł cena
    • 3 878 m2 powierzchnia
    • 5 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • leśna

    | DZIAŁKA ZADRZEWIONA WIELOPOLE SKRZYŃSKIE 37,90 ARA W SPRZEDAŻY DZIAŁKA O POWIERZCHNI 37,90 ARA ZALESIONA O OZNACZENIU GRUNTU RIVa,RIVb,RVI POSIADAMY RÓWNIEŻ INNE...

  • Działka Wielopole Skrzyńskie

    Wielopole Skrzyńskie

    • 11 580 zł cena
    • 12 m2 powierzchnia
    • 965 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • leśna

    | DZIAŁKA 11,58 ARA W WIELOPOLE SKRZYŃSKIE W SPRZEDAŻY DZIAŁKA W WIELOPOLU SKRZYŃSKIM O NIEREGULARNYM KSZTAŁCIE I POWIERZCHNI 11,58 ARA. DZIAŁKA Z OZNACZENIEM GRUNTU ŁV, BEZ...

  • Działka GRÓDEK WIEJKI ul. WIEJKI

    Gródek

    • 123 750 zł cena
    • 3 750 m2 powierzchnia
    • 33 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    | Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki o powierzchni ok. 3750 m 2 i przybliżonych wymiarach 37 m x 101 m, położonej w miejscowości Wiejki, gmina Gródek...

  • 1 / 3
    Działka Tarnowskie Góry

    Tarnowskie Góry

    • 253 800 zł cena
    • 645 m2 powierzchnia
    • 394 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | Zachęcamy do zakupu działki budowlanej o powierzchni 642 m2 położonej w Tarnowskich Górach- Rybnej. Nieruchomość w Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego...

  • Działka Kutno

    Kutno

    • 1 200 000 zł cena
    • 1 236 m2 powierzchnia
    • 971 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    | Zapraszamy deweloperów, dobra lokalizacja. Posiadamy w ofercie działkę pod zabudowę wielorodzinną z zagospodarowaniem terenu o pow. 1236 mkw w okolicach Osiedla &qu...

  • Sprzedam działkę leśną, Ogrodzieniec - Józefów
    1 / 4
    Sprzedam działkę leśną, Ogrodzieniec - Józefów

    Ogrodzieniec

    • 65 590 zł cena
    • 1 874 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka leśna, średni wiek lasu 80 lat, gatunek drzewa sosna, media w nowej drodze asfaltowej przylegającej do działki. W bliskim sąsiedztwie (około 100m-200m ) zabudowa mieszkani...

  • Sprzedam działkę inwestycyjną w miejscowości Wojska
    1 / 2
    Sprzedam działkę inwestycyjną w miejscowości Wojska

    Tarnowskie Góry

    • 426 800 zł cena
    • 4 268 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Sprzedam działkę inwestycyjną w miejscowości Wojska o powierzchni 4268 m2. Kształt działki prostokątny o wymiarach 77,6mx55m. Działka jest płaska położona w ładnej okol...

  • Działka Dąbrowica

    Dąbrowica

    • 49 000 zł cena
    • 2 871 m2 powierzchnia
    • 18 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKI BUDOWLANE NA PRZEDMIEŚCIACH SZCZUCINA - OK.3KM DO RYNKU. Działka o powierzchni 0,2323ha - SPRZEDANA. Oferujemy do sprzedaży trzy działki budowlane o...