• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 270)
  • Działka Karakule

    Karakule

    • 226 811 zł cena
    • 949 m2 powierzchnia
    • 239 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Bezpośrednio sprzedam bajkowo położone działki w miejscowości Karakule przy ul. Lwiej.Nieruchomość zlokalizowana jest między Karakulami a Sowlanami, najszybszy dojaz...

  • Henrykowo 0% Prowizji Brak PCC 2% 0 zł Notariusz

    Henrykowo

    • 247 000 zł cena
    • 1 267 m2 powierzchnia
    • 195 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż działki położone w miejscowości Henrykowo gmina Supraśl. Działki równe, suche położone w cichej, spokojnej okolicy. Media: Prąd, Woda (studnia), Szambo szczel...

  • Wólka 0% Prowizji Brak PCC 2% 0 zł Notariusz

    Juchnowiec Dolny

    • 89 100 zł cena
    • 810 m2 powierzchnia
    • 110 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż malowniczo położone działki w Miejscowości Wólka gmina Juchnowiec Kościelny.Odległość od Juchnowca Kościelnego 2 kmOdległość od centrum Białegostoku 16.7 kmDostępne med...

  • 1 / 3
    Działka Boguchwała

    Boguchwała

    • 490 000 zł cena
    • 3 300 m2 powierzchnia
    • 149 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | Działka inwestycyjna 33 ar Boguchwała objęta MPZP Wyłącznie w naszym biurze posiadamy ofertę sprzedaży dużej działki budowlanej w Boguchwale. Działka o łącznej powier...

  • 1 / 3
    Działka Kraczkowa

    Kraczkowa

    • 497 000 zł cena
    • 3 400 m2 powierzchnia
    • 147 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    | DZIAŁKA INWESTYCYJNO - BUDOWLANA 34 AR - KRACZKOWA W sprzedaży atrakcyjna działka budowlana w Centrum Kraczkowej - bezpośrednio przy drodze gminnej. Odległość od centrum...

  • 1 / 2
    Działka Wielopole Skrzyńskie

    Wielopole Skrzyńskie

    • 16 140 zł cena
    • 1 614 m2 powierzchnia
    • 10 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • leśna

    | DZIAŁKA W WIELOPOLU SKRZYŃSKIM 16,14 AR W SPRZEDAŻY DZIAŁKA W WIELOPOLU SKRZYŃSKIM O POWIERZCHNI 16,14 ARA. BEZ MEDIÓW, Z DOBRYM DOJAZDEM OZNACZENIE GRUNTU : RIVa...

  • Działka Niegowoniczki

    Niegowoniczki

    • 130 000 zł cena
    • 5 520 m2 powierzchnia
    • 24 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Przepiękny teren w miejscowości Niegowoniczki gmina Łazy. Powierzchnia 5520, wymiary 58x82x87x143. Media dostępne powyżej 100m od działki. Dojazd drogą utwardzoną, wjazd na działkę...

  • Działka Czarna

    Czarna

    • 486 000 zł cena
    • 5 400 m2 powierzchnia
    • 90 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    | DZIAŁKA POD ZABUDOWĘ WIELORODZINNA W CZARNEJ K. ŁAŃCUTA !!! Mam przyjemność zaprezentować Państwu piękną działkę, idealną pod zabudowę wielorodzinną zlokalizowaną w powiec...

  • 1 / 2
    Działka Stobierna

    Stobierna

    • 306 000 zł cena
    • 2 040 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | DZIAŁKA BUDOWLANA W STOBIERNEJ 20,4 AR !!! Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży atrakcyjnej działki budowlanej położonej w gminie Trzebownisko w miejscow...

  • Sprzedam działke budowlana o powierzhni 2014m2

    Opoczno

    • 350 000 zł cena
    • 2 014 m2 powierzchnia
    • 174 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działke budowlaną Opoczno Błonie 2.Dzialka połozona jest w atrakcyjnym i cichym miejscu.Blisko rzeczki,na jej terenie połozone sa 3 budynki wolnostojace .Prad,woda,szambo....

  • Na sprzedaż kompleks działek widokowych 1.72 Ha położonych w Besk...

    Besko

    • 115 000 zł cena
    • 17 295 m2 powierzchnia
    • 7 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Piękne widokowe 3 działki stanowiące jedną całość o powierzchni 1.7195 ha położone są w Besku, powiat Sanocki na Podkarpaciu. Kompleks działek stanowi grunty ŁIV - RV o regul...

  • 1 / 2
    Działka Cholerzyn ul. Cholerzyn

    Cholerzyn

    • 720 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 360 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    20arowa Plan zagospodarowania przestrzennego dopuszcza zabudowę jednorodzinną wolnostojącą , bliźniaczą oraz zabudowę mieszkaniowo usługową . Wysokość budynków do do 11m. Media :...

  • Atrakcyjne działki budowlane - NOWA WIEŚ
    1 / 2
    Atrakcyjne działki budowlane - NOWA WIEŚ

    Grudziądz

    • 119 000 zł cena
    • 1 192 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Biuro Nieruchomości PROFIL oferuje do sprzedaży 10 działek budowlanych - w kształcie prostokąta - o powierzchni około 1.000m2 każda - położone w środkowej części obrębu - Nowa Wieś...

  • Sprzedam

    Półwiosek Stary

    • 1 800 000 zł cena
    • 4 200 m2 powierzchnia
    • 429 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Sprzedam działkę 42 ar z bezpośrednim dostępem do jeziora na której znajduje się dom ok 100 m kw i budynek gospodarczy Działka częściowo zalesiona

  • 1 / 3
    Działka rolno-budowlana, uzbrojona Bieszków Górny

    Bieszków Górny

    • 75 000 zł cena
    • 3 600 m2 powierzchnia
    • 21 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Witam, mamy do zaoferowania Państwu atrakcyjną działkę rolno – budowalną w miejscowości Bieszków Górny, gmina Mirów woj. Mazowieckie o powierzchni 36 a i 18 metrów szerokości. Us...

  • Działki budowlane Nowa Wieś koło Grudziądza
    1 / 3
    Działki budowlane Nowa Wieś koło Grudziądza

    Nowa Wieś

    • 124 400 zł cena
    • 1 144 m2 powierzchnia
    • 109 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    W ofercie posiadamy niezabudowane działki budowlane o powierzchni: 1. 1164m² (SPRZEDANA) 2. 2609 m² (SPRZEDANA) 3. 1191 m² (SPRZEDANA) 4. 1114 m² (SPRZEDANA) 5. 1192 m² 6. 1192 m²...

  • Działka pod zabudowę w okolicy Szczawina
    1 / 4
    Działka pod zabudowę w okolicy Szczawina

    Szczawin Kościelny

    • 48 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 32 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana o pow. 1500 m2 położona na malowniczym Pojezierzu Gostynińskim w gminie Szczawin Kościelny. Działka równe, płaskie, przy ścianie lasu, o bardzo dobrych wymiarach...

  • Sprzedaż działki budowlanej w Wełtyniu, Miasto i Gmina Gryfino

    Wełtyń

    • 206 811 zł cena
    • 2 089 m2 powierzchnia
    • 99 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferta sprzedaży dotyczy działki budowlanej o pow. 2089 m2 cena: 91zł/m2 (+media > woda-kanaliza, sieć elektryczna ). Lokalizacja: Wełtyń, Gm. Gryfino ~25 km od Szczecina, 2km...

  • 1 / 3
    Działka Kraków Podgórze, Opatkowice ul. Petrażyckiego

    Kraków » Podgórze » ul. Petrażyckiego

    • 2 250 000 zł cena
    • 4 600 m2 powierzchnia
    • 490 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    46 arowa pod zabudowę jednorodzinną , wolnostojącą , bliźniaczą lub szeregową .objęta miejscowym planem zagospodarowania Szeroka , płaska z wjazdem na drogę gminną . Media peł...

  • Działka 800m2 Krzyszkowo ul.Okrężna obok Rokietnica blisko Poznan...

    Krzyszkowo

    • 220 000 zł cena
    • 800 m2 powierzchnia
    • 275 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną o pow. 800m2 położoną w Krzyszkowie przy ul. Okrężnej. Działka w linii zabudowy jednorodzinnej numer 236/2 W ulicy Okrężnej sieć wodociągowa, gaz...