• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 270)
  • 1 / 2
    Działka Kraków Krowodrza, Prądnik Biały ul. Władysława Łokietka

    Kraków » Prądnik Biały » ul. Władysława Łokietka

    • 1 200 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 1 000 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    12AROWA , BIAŁY PRĄDNIK zgodnie z planem zagospodarowania przeznaczona budownictwo jednorodzinne wolnostojące lub bliźniacze. W pobliżu ulic Łokietka i Jordanowskiej. W sąsiedztw...

  • Sprzedam łąkę w Mierzanowicach, gmina Wojciechowice
    1 / 2
    Sprzedam łąkę w Mierzanowicach, gmina Wojciechowice

    Mierzanowice

    • 17 000 zł cena
    • 5 520 m2 powierzchnia
    • 4 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Witam, sprzedam łąkę-użytki zielone kat.III o powierzchni ok. 55ar w Mierzanowicach, gmina Wojciechowice, pow.opatowski. Łąka bezzalewowa. Równa. Po więcej informacji zapraszam pod...

  • 1 / 4
    Zwartówko, gm. Choczewo, działka budowlana

    Zwartówko

    • 189 000 zł cena
    • 3 600 m2 powierzchnia
    • 53 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka z Warunkami Zabudowy: budynek mieszkalny jednorodzinny, max szerokość elewacji frontowej budynku - 15,5m, max wysokość elewacji frontowej budynku - 4m, max wysokość budynku...

  • Kębłowo, działka budowlana siedliskowa pod 2 budynki mieszkalne

    Kębłowo

    • 329 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 110 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Działka siedliskowa 3.000 m2 pod budowę 2 budynków mieszkalnych przy ul. Młyńskiej Wg Planu Zagospodarowania Przestrzennego: 1 Ilość kondygnacji, wysokość budynków: Max. 2 kond...

  • Działka Warszawa Śródmieście, Centrum

    Warszawa » Śródmieście

    • 7 500 000 zł cena
    • 1 600 m2 powierzchnia
    • 4 688 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy do sprzedaży atrakcyjną działkę położoną w ścisłym centrum Warszawy z przeznaczeniem pod zabudowę biurowo-usługową. Działka posiada wydane WZ wg których dopuszcza się...

  • Działka Kraków Krowodrza, Witkowice ul. Dożynkowa

    Kraków » Krowodrza » ul. Dożynkowa

    • 1 529 580 zł cena
    • 9 620 m2 powierzchnia
    • 159 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Prawie jeden hektar w obecnym planie rolna. W najbliższym sasiedztwie tereny rolne, w dalszym zabudowa jednorodzinna. Więcej informacji udzielamy telefonicznie lub mailowo . P...

  • 1 / 2
    Sprzedam działkę budowlaną na Kacpurach

    Kacpury

    • 120 000 zł cena
    • 1 327 m2 powierzchnia
    • 91 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Witam wystawiłem na sprzedaż działkę budowlaną nieogrodzoną na Kacpurach 4,70 km od Ostrowi Mazowieckiej. Do kontaktów jest podany niemiecki numer ale można dzwonić na WhatsAppa +...

  • Działka Uniejów ul. Polna

    Uniejów » ul. Polna

    • 1 999 000 zł cena
    • 56 832 m2 powierzchnia
    • 36 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż dwie działki rolne w Uniejowie ul. Polna o łącznej powierzchni 56 832m2, znajdujące się w malowniczej okolicy z dala od zgiełku miasta. Działki znajdują się kolo siebie...

  • Działka Łukowa

    Łukowa

    • 95 000 zł cena
    • 6 500 m2 powierzchnia
    • 15 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Na sprzedaż działka o powierzchni 6500 m2. Działka o kształcie prostokąta zlokalizowana jest w miejscowości Łukowa gm. Chęciny. Wymiary: 36 m x 180 m. Możliwość uzyskania war...

  • Działka inwestycyjna z MPZP Mieszkaniowo-Usługowa

    Bojano

    • 1 200 000 zł cena
    • 6 860 m2 powierzchnia
    • 175 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż duża działka nr 114/32 (221509_2.0019.114/32) o powierzchni 6.860m2 znajdująca się w województwie pomorskim, Bojano ul. Czynu Tysiąclecia. Działka podlega pod Miejsc...

  • Działka z WZ pod zabudowę jednorodzinną, GD-35min

    Sucha Huta

    • 119 000 zł cena
    • 1 995 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferta dostępna wyłącznie w naszym biurze. Przedmiotem sprzedaży jest interesująca działka z wydanymi warunkami zabudowy pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną, znajdująca się...

  • Działka Swieszyno- Włoki

    Świeszyno

    • 125 000 zł cena
    • 1 052 m2 powierzchnia
    • 119 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Agnieszka Boruń-Spaleniak
    Agent nieruchomości

  • Działka Kraków Podgórze, Kurdwanów ul. Cechowa

    Kraków » Podgórze » ul. Cechowa

    • 1 536 000 zł cena
    • 4 800 m2 powierzchnia
    • 320 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    PRAWIE PÓŁ HEKTARA w pobliżu ul. Cechowej KURDWANÓW. Doskonały wyjazd na A4 , Wieliczkę , Skawinę . Teren nie jest objęty miejscowym planem zagospodarowania, trzeba się starać...

  • Działka Baciuty-Kolonia ul.

    Baciuty

    • 140 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 47 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą dwóch działek, położonych w bliskiej odległości od Białegostoku. To idealna propozycja dla tych, którzy marzą o własnym domu w spoko...

  • Działka Skawina ul. Długa

    Skawina » ul. Długa

    • 1 000 000 zł cena
    • 8 000 m2 powierzchnia
    • 125 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    PRAWIE 80 AROWA AROWA Z POZWOLENIEM NA BUDOWĘ 6 DOMÓW ( 6 połówek bliźniaków ) Zelczyna, okolice Krakowa/Borku Szlacheckiego . Domy zaprojektowane są na prostokącie o powierzchn...

  • Działka Oleszyce Oleszyce

    Oleszyce

    • 2 500 000 zł cena
    • 240 000 m2 powierzchnia
    • 11 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    | Działka inwestycyjna wraz z dodatkowym atutem jako kopalnia Działka rekreacyjno inwestycyjna Sprzedam kopalnię piasku z koncesją na wydobycie do 2051roku. Konc...

  • Sprzedam działkę z WZ

    Bachórzec

    • 82 740 zł cena
    • 1 182 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną z wydanymi Warunkami Zabudowy, w ładnej okolicy w Bachórcu, piękne widoki, ok 100 m od drogi woj. 884 - dojazd drogą gminna, asfaltową. W pobliżu działki...

  • 3 działki Płoskie
    1 / 13
    3 działki Płoskie

    Płoskie

    • 90 000 zł cena
    • 995 m2 powierzchnia
    • 91 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    !WSZYSTKIE! nasze oferty są 0% dla Nabywcy działki w terenach podmiejskich tylko 3 km od Zamościa, Płoskie, działki nr: 167/20, 167/21 i 167/22 *Lokalizacja* Miejscowość podmie...

  • Działka Skierniewice Borowiny
    1 / 8
    Działka Skierniewice Borowiny

    Skierniewice

    • 252 000 zł cena
    • 9 000 m2 powierzchnia
    • 28 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    W ofercie sprzedaży: prostokątna działka rolna o pow. 9000 m kw., z możliwością uzyskania pozwolenia na zabudowę całoroczną, rekreacyjną lub zagrodową. Działka V/VI klasy bonitacyj...

  • DZIAŁKA 1148 M2,GM.DOBRA

    Dobra

    • 365 000 zł cena
    • 1 148 m2 powierzchnia
    • 318 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Nieruchomość gruntowa niezabudowana zlokalizowana w gm. Dobra, pow.policki, o powierzchni 1148 m2. Dla terenu brak miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego. Wydana został...