• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 274)
  • 1 / 4
    Działka budowlana pod lasem

    Maszków

    • 39 000 zł cena
    • 735 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną pod lasem w miejscowości Maszków, gmina Krzeszyce. Działka o powierzchni 735m2. W części północnej samosiejki sosen. Dla terenu zostały wydane warunki za...

  • Działki na sprzedaż w Leśniowie Wlk. pod zabytk. wiatrakiem.
    1 / 8
    Działki na sprzedaż w Leśniowie Wlk. pod zabytk. wiatrakiem.

    Leśniów Wielki

    • 120 zł cena
    • 1 160 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działki pod zabudowę jedno lub wielorodzinną przy zabytkowym wiatraku w miejscowości 66-016 Leśniów Wielki, gmina Czerwieńsk - Lubuskie. Ilość działek budowlanych 6. (D...

  • Działka Ostrówek

    Ostrówek

    • 270 810 zł cena
    • 1 593 m2 powierzchnia
    • 170 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na Sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1593 m2 przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną i usługi nieuciążliwe położona jest w miejscowości Ostrówek przy ul. Radzymińskiej w gmi...

  • Działka Duchnów

    Duchnów

    • 175 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 175 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż mamy ładną działkę powstałą wskutek podziału działki 678 rejon 0005 Duchnów. Działka znajduje się przy bocznej gminnej drodze odchodzącej od ulicy Wspólnej. W Wspólnej...

  • Działka Duchnów

    Duchnów

    • 185 000 zł cena
    • 950 m2 powierzchnia
    • 195 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Ulica Duchnowska, każdy ją zna w Wiązownie. Na przedłużeniu właśnie tej ulicy rozciągają się rozległe pola ale pewnie niebawem pola zamienią się w osiedla domów jednorodzinnych bow...

  • Działka Malcanów ul. Podleśna

    Malcanów » ul. Podleśna

    • 515 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 258 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż mamy dwie działki w Malcanowie -każda po 2000 metrów. Cudowna lokalizacja z dala od zgiełku i miejskiego hałasu. Cisza i widok na stary las a zarazem blisko do szkół, s...

  • Działka Wiązowna

    Wiązowna

    • 1 050 000 zł cena
    • 2 250 m2 powierzchnia
    • 467 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Wiązowna Kościelna, ulica Duchnowska - każdy marzy o działce w tym miejscu. Piękne, elitarne miejsce, z chodnikami, latarniami i mnóstwem drzew to właśnie tu mamy dwie działki na s...

  • Działka Zagościniec

    Zagościniec

    • 370 000 zł cena
    • 1 842 m2 powierzchnia
    • 201 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę Leśno budowlaną o powierzchni 1842 m2 zlokalizowaną w Zagościńcu w bliskiej okolicy cmentarza przy ul. Armii Krajowej. Działka w kształcie trapezu zbliżona do...

  • Działka Klembów

    Klembów

    • 343 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 343 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana o pow. 1000 m2; przeznaczone pod zabudowę jednorodzinną, bliźniaczą z usługami nieuciążliwymi do 2,5 kondygnacji położone w Klembowie przy ul. Kwiat...

  • Działka Klembów

    Klembów

    • 163 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż działka rolna o pow. 3000 m2 położona w Klembowie przy ulicy Kwiatowej. Działki w kształcie prostokąta z linią brzegową rzeki Rządza (Struga) super miejsce na rekreację...

  • Działka Klembów

    Klembów

    • 2 249 000 zł cena
    • 34 000 m2 powierzchnia
    • 67 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na Sprzedaż działka rolna o powierzchni 34000 m2 , położona w miejscowości Kraszew w gminie Klembów. Działka nadaje się pod zabudowę siedliskową (dom jednorodzinny), rekreację, z m...

  • Działka Klembów

    Klembów

    • 514 000 zł cena
    • 3 111 m2 powierzchnia
    • 166 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż działka rolna o pow. 3111 m2 położone w Klembowie przy ul. Kwiatowej. Działki w kształcie prostokąta, 99,15m (drugi bok 97,41) długości na 29,97m szerokość. Cicha spo...

  • 1 / 3
    Działka Zebrzydów ul. Zebrzydów

    Zebrzydów

    • 143 000 zł cena
    • 2 200 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana o łącznej powierzchni 22 arów położona w Zebrzydowie. Działka w kształcie prostokąta. Dojazd drogą asfaltową. Media przy granicy działki: prąd, w...

  • Duża działka 0,21 arów
    1 / 2
    Duża działka 0,21 arów

    Prochowice

    • 139 000 zł cena
    • 2 174 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Duża działka 558/3 budowlana w centrum Wsi Kawice na trasie Wrocław Lubin.Wszystkie media na przysłowiowe wyciągnięcie ręki przy granicy działki.Działka 30 metrów od głównej drogi...

  • Działka budowlana 16a
    1 / 2
    Działka budowlana 16a

    Kawice

    • 149 000 zł cena
    • 1 673 m2 powierzchnia
    • 90 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę 558/1 w miejscowości Kawice media do podłączenia obok działki dobra lokalizacja, cena do negocjacji. Zamieszczona oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu C...

  • 1 / 4
    Działka Sułków

    Sułków

    • 499 000 zł cena
    • 5 495 m2 powierzchnia
    • 91 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Działka rolno-budowlana o powierzchni około 55 arów. W MPZP około 12 arów stanowią tereny budowlane MN a reszta to tereny rolne. Kształt zbliżony do prostokąta o szerokości okoł...

  • 1 / 3
    Działka Podstolice

    Podstolice

    • 2 415 000 zł cena
    • 6 900 m2 powierzchnia
    • 350 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana o ekspozycji południowej z widokiem na szczyty gór. Wjazd od strony północnej drogą gminną. Kształt zbliżony do prostokąta o szerokości od 60 do 74 metrów....

  • 1 / 2
    Działka Kraków Kraków-Nowa Huta, Łuczanowice

    Kraków » Nowa Huta

    • 1 190 000 zł cena
    • 4 962 m2 powierzchnia
    • 240 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Nieruchomość w Krakowie w okolicy Wzgórz Krzesłąwickich na oś . Łuczanowice. Dojazd drogą publiczną od południa lub drogą prywatną od strony wschodniej. Odległość do planowanego wę...

  • 1 / 4
    Działka Sułków

    Sułków

    • 500 000 zł cena
    • 2 800 m2 powierzchnia
    • 179 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania dwie działki o łącznej powierzchni około 28 arów. Działki w kształcie prostokąta jedna o szerokości około 30 metrów i powierzchni około 14,2 ara a druga o szerokości...

  • 1 / 3
    Działka Rzeszów ul. Potokowa

    Rzeszów » ul. Potokowa

    • 407 220 zł cena
    • 1 851 m2 powierzchnia
    • 220 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż piękna działka 18,51 ara w Rzeszowie przy ul. Potokowej. Działka lekko nachylona, pięknie nasłoneczniona. Dla działki uchwalony plan miejscowy pod zabudowę usługową,...