• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 274)
  • Sprzedam działkę budowlano-usługową w Hańczowej

    Hańczowa

    • 65 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działka budowlano-usługowa w Hańczowej. Działka o powierzchni 10 arów (do wydzielenia). Istnieje możliwość zakupu działki o większej powierzchni w cenie 6 500 zł/ar l...

  • Sprzedam działkę budowlano-usługową w Hańczowej, 1,16 ha

    Hańczowa

    • 699 000 zł cena
    • 11 600 m2 powierzchnia
    • 61 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlano - usługowa w Hańczowej z bezpośrednim dostępem do drogi asfaltowej. Część działki lekko nachylona w kierunku północnym. Nieruchomość w kształcie prostokąta. Z dos...

  • 1 / 3
    Działka Dębowa

    Dębowa

    • 1 990 000 zł cena
    • 52 091 m2 powierzchnia
    • 39 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    TEREN INWESTYCYJNY OBRĘB AKWENU DĘBOWA Działka inwestycyjna wraz z zabudowaniami gospodarczymi i inwentarskimi o łącznej powierzchni 5,2091ha zlokalizowana: Dębowa, gmina Reńska...

  • Działka Masów

    Masów

    • 68 000 zł cena
    • 2 600 m2 powierzchnia
    • 27 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    DZIAŁKA REKREACYJNA Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 26 arowej nieruchomości gruntowej usytuowanej w miejscowości Masów. Droga asfaltowa i szutrowa. Okolica zie...

  • Działka Jaworzno Bankowe

    Jaworzno Bankowe

    • 11 826 000 zł cena
    • 73 000 m2 powierzchnia
    • 162 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    IDEALNA OFERTA DLA INWESTORA! Teren przemysłowo-usługowy o łącznej powierzchni 7.3 ha zlokalizowany przy drodze krajowej nr 42 i 43 w gminie Rudniki, miejscowość Jaworzno Bank...

  • 1 / 3
    Działka Opole Wróblin

    Opole » Wróblin

    • 1 755 000 zł cena
    • 11 700 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Działka inwestycyjna/ Opole-Wróblin Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki inwestycyjnej o powierzchni 11700m2. Nieruchomość gruntowa usytuowana jest w miejscow...

  • Działka Opole Nowa Wieś Królewska

    Opole » Nowa Wieś Królewska

    • 690 000 zł cena
    • 2 114 m2 powierzchnia
    • 327 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    W ofercie posiadamy działkę o powierzchni 2114m2, utwardzona, ogrodzona. Nieruchomość gruntowa uzbrojona w media, z bezpośrednim zjazdem z drogi. Brak Planu zagospodarowania prze...

  • Działka Flantrowo

    Flantrowo

    • 140 000 zł cena
    • 1 400 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA BUDOWLANA W PEŁNI UZBROJONA ! Prezentujemy na sprzedaż działkę budowlaną w Flantrowie, położoną w powiecie żnińskim, gmina Janowiec Wielkopolski. Powierzchnia dział...

  • Działka Potrzanowo

    Potrzanowo

    • 74 060 zł cena
    • 3 703 m2 powierzchnia
    • 20 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    DZIAŁKI W POTRZANOWIE, GMINA SKOKI Na sprzedaż 4 odrębne działki rolne - tworzące jedną całość o powierzchni łącznej 1,4686 ha Wg. studium uwarunkowań i kierunków zagospoda...

  • Działka Budowlana,  Santok,  55 000 zł
    1 / 8
    Działka Budowlana, Santok, 55 000 zł

    Santok

    • 55 000 zł cena
    • 1 376 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedmiotem oferty jest grunt budowlany o powierzchni 1376 m2 położony we wsi Santok oddalonej 16 km od Gorzowa Wielkopolskiego. Zgodnie z ustaleniami miejscowego planu zagospodar...

  • Działka w centrum

    Rudnik nad Sanem

    • 56 000 zł cena
    • 980 m2 powierzchnia
    • 58 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka położona w centrum Rudnika nad Sanem, przy ulicy Sanowej, numer działki to 1356. W odległości kilku minut drogi pieszo znajduje się kościół, Biedronka, przedszkole i rynek...

  • 1 / 2
    Działka GŁĘBOKA ul. Głęboka

    Głęboka

    • 441 000 zł cena
    • 21 000 m2 powierzchnia
    • 21 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka rolna, PONAD 2 HEKTARY niezabudowane w miejscowości Głęboka, gmina Kocmyrzów-Luborzyca.Działka położona na płaskim terenie z doskonałej jakości glebami.Niewielką część dz...

  • Działka Białka-Kolonia ul.

    Białka

    • 499 000 zł cena
    • 365 247 m2 powierzchnia
    • 2 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż 36,5 ha terenów rolnych, w jednym kawałku, w miejscowości Białka- kolonia w gminie Milejów.W miejscowym planie zagospodarowania grunt stanowi łąki trwałe, pastwiska trw...

  • Spokojne, ciekawe miejsce
    1 / 4
    Spokojne, ciekawe miejsce

    Łódź

    • 507 000 zł cena
    • 3 381 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    SUPER CENA: 150 zł/ m2. Działka znajdują się przy ciekawym, spokojnym osiedlu Huta Jagodnica, dojazd ul. Kirasjerów. Media we własnym zakresie. Kupno działki w kilka osób, daje cen...

  • 1 / 3
    Działka Rekreacyjna ROD SAN Stalowa Wola

    Stalowa Wola

    • 33 000 zł cena
    • 600 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Sprzedam dwie przylegające do siebie działki. Na jednej znajduje się murowana altanka z poddaszem i zabudowanym tarasem.

  • sprzedam

    Stara Wieś

    • 210 000 zł cena
    • 3 800 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działka nr.420/2 w Stara Wieś gmina Grybów powiat nowosadecki, przeznaczona pod tereny zabudowy mieszkaniowej,oraz usług niepublicznych.Działka o powierzchni 3800 ar....

  • 1 / 2
    Działka Czarnogłowy

    Czarnogłowy

    • 84 000 zł cena
    • 1 270 m2 powierzchnia
    • 67 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Nieruchomość gruntowa nie zabudowana zlokalizowana w miejscowości Czarnogłowy, gm. Przybiernów, pow. goleniowski o powierzchni 1270m 2 ( RV: 1034 m 2, W-RV 236 m2). Miejscowość Cza...

  • idealna pod zabudowę bliżniaczą i szeregową

    Szczecin

    • 499 000 zł cena
    • 430 m2 powierzchnia
    • 1 161 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedaży działka znajdująca się w kompleksie 12 działek o pow ok 400m2 każda. Działka objęta planem zagospodarowania przestrzennego z dostępem do uzbrojenia. W chwili obecnej k...

  • DZIAŁKA ROLNA,RĘKOW0,GM.WOLIN,POW2.4752 HA

    Rekowo

    • 866 320 zł cena
    • 24 752 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Nieruchomość gruntowa niezabudowana położona w miejscowości Rekowo, gmina Wolin, powiat kamieński, woj. zachodniopomorskie . Grunty orne o łacznej powierzchni 2.4752 ha. W skł...

  • 1 / 4
    DZIAŁKA W KORYTOWIE GM. MASZEWO POW 3000M2.

    Korytowo

    • 144 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Nieruchomość gruntowa niezabudowana położona w miejscowości Korytowo, gmina Maszewo, powiat goleniowski, woj. zachodniopomorskie, o powierzchni 3000 m2. W skład nieruchomości wchod...