• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 274)
  • 1 / 4
    Działka inwestycyjna / rekreacyjna pod Chęcinami

    Mosty

    • 140 000 zł cena
    • 4 000 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Działka inwestycyjna / działka rekreacyjna. Na sprzedaż działka w miejscowości Mosty w Gminie Chęciny (ok 7km od centrum Chęcin) o wymiarach ok 55m x 73m (w kształcie prostokąta...

  • Działka 2 ha Gdańsk/Straszyn Obwodnica obiekt 3300 mkw
    1 / 6
    Działka 2 ha Gdańsk/Straszyn Obwodnica obiekt 3300 mkw

    Straszyn

    • 17 900 000 zł cena
    • 20 155 m2 powierzchnia
    • 889 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Działka gruntu zlokalizowana jest w Straszynie k. Gdańska, gm. Pruszcz Gdański w sąsiedztwie Obwodnicy Trójmiasta S6 oraz drogi wojewódzkiej 222 - ul. Starogardzkiej o wysokim natę...

  • Działka budowlana Żelechów gm. Żabia Wola
    1 / 2
    Działka budowlana Żelechów gm. Żabia Wola

    Żelechów

    • 456 750 zł cena
    • 1 305 m2 powierzchnia
    • 350 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Żelechów piękna działka budowlana - na sprzedaż. Działka o powierzchni 1305 m2 i wymiarach 24,3 x 54 m. Położona w atrakcyjnej lokalizacji. Blisko sklep spożywczy i przem...

  • działka budowlana Niechorz gm. Sępólno Krajeńskie
    1 / 3
    działka budowlana Niechorz gm. Sępólno Krajeńskie

    Niechorz

    • 55 000 zł cena
    • 914 m2 powierzchnia
    • 61 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka posiada powierzchnię 914 m2 i zlokalizowana jest w miejscowości Niechorz 6 km od Sępólna Krajeńskiego i 54 km od Bydgoszczy. Do działki prowadzi asfaltowa droga. Wjazd do d...

  • 1 / 4
    Działka Grzybowo

    Grzybowo

    • 268 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 134 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Niewątpliwym atutem działki jest jej piękne położenie: malownicza, spokojna i cicha okolica. W najbliższym sąsiedztwie nowopowstające domy jednorodzinne oraz łąki. Działka posia...

  • 1 / 4
    Działka Grzybowo

    Grzybowo

    • 306 000 zł cena
    • 2 284 m2 powierzchnia
    • 134 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka Ząbrowo ul. Akacjowa

    Ząbrowo » ul. Akacjowa

    • 119 000 zł cena
    • 1 316 m2 powierzchnia
    • 91 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Działka położona w Ząbrowie przy ul. Akacjowej w kompleksie pomiędzy drogą Kołobrzeg Gościno, a ulicą Leśną w odległości około 8 km od Kołobrzegu i zaledwie 4 km od węzła drogi kra...

  • Działka Świeszyno

    Świeszyno

    • 73 780 zł cena
    • 1 085 m2 powierzchnia
    • 68 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    JEŻELI: - marzysz o własnej działce w malowniczej okolicy, a zarazem blisko miasta - zastanawiasz się jak ochronić oszczędności przed inflacją - chcesz zainwestować w nieruchom...

  • Działka Świeszyno

    Świeszyno

    • 73 372 zł cena
    • 1 079 m2 powierzchnia
    • 68 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka Świeszyno

    Świeszyno

    • 240 000 zł cena
    • 5 931 m2 powierzchnia
    • 41 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka Świeszyno

    Świeszyno

    • 70 652 zł cena
    • 1 039 m2 powierzchnia
    • 68 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka Świeszyno

    Świeszyno

    • 140 284 zł cena
    • 2 063 m2 powierzchnia
    • 68 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka Spręcowo

    Spręcowo

    • 298 140 zł cena
    • 4 969 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    BRESDOM Nieruchomości prezentuje na sprzedaż wyjątkową działkę nieopodal wsi Spręcowo w gminie Dywity. Działka o numerze 317/15 i powierzchni 4969 m2, w kształcie prostokąta na...

  • Działka rolno-budowlana na sprzedaż 1 ha elganowo, pasym
    1 / 7
    Działka rolno-budowlana na sprzedaż 1 ha elganowo, pasym

    Elganowo

    • 150 000 zł cena
    • 10 000 m2 powierzchnia
    • 15 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Witam ! Mam na sprzedaż działkę (ziemię)1 ha w miejscowości Elganowo, Gmina Pasym w warmińsko-mazurskim, działka jest położona przy drodze asfaltowej z Pasymia do Elganowa, przez d...

  • Sprzedam działkę budowlaną

    Dygowo

    • 170 000 zł cena
    • 1 503 m2 powierzchnia
    • 114 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną o powierzchni 1503 m.kw .w miejscowości Dygowo.9 km od Ustronia Morskiego i 12 km od Kołobrzegu.Dzialka znajduje się na nowo powstającym i częściowo już...

  • Sprzedam działkę

    Kładno

    • 180 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 180 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę o powierzchni 1000 m.kw.w miejscowości Kładno.Woda i prąd w pobliżu działki,gaz około 150 metrów.Warunki zabudowy w trakcie wydawania na dom jednorodzinny lub bliź...

  • Na sprzedaż działka budowlana w miejscowości Niestoja
    Na sprzedaż działka budowlana w miejscowości Niestoja

    Niestoja

    • 105 000 zł cena
    • 1 528 m2 powierzchnia
    • 69 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana położona we wsi Niestoja w województwie warmińsko - mazurskim, powiecie działdowskim, gminie Działdowo. Działka o powierzchni 1528 m 2 o numerze ewide...

  • 1 / 4
    Działka Otok

    Otok

    • 160 000 zł cena
    • 1 255 m2 powierzchnia
    • 128 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    REKA Nieruchomości zaprasza do zakupu działki budowlanej o powierzchni 1255 m2 . Działka oznaczona nr 112/14 położona w miejscowości Otok w MPZP oznaczona symbolem O-MN22 tereny z...

  • 1 / 4
    Działka Otok

    Otok

    • 138 000 zł cena
    • 1 400 m2 powierzchnia
    • 99 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    REKA Nieruchomości zaprasza do zakupu działki budowlanej o powierzchni 1400 m2 . Działka oznaczona nr 112/13 położona w miejscowości Otok w MPZP oznaczona symbolem O-MN22 tereny z...

  • Sprzedam działkę budowlaną 1101 m2 ,Łomianki- Dąbrowa
    1 / 8
    Sprzedam działkę budowlaną 1101 m2 ,Łomianki- Dąbrowa

    Łomianki

    • 567 015 zł cena
    • 1 101 m2 powierzchnia
    • 515 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DorDom Nieruchomości Zaprasza do zakupu działek pod zabudowę jednorodzinną w otulinie Kampinosu w Dąbrowie Łomianki. Ogłoszenie dotyczy sprzedaży działek 79/10 oraz 79/11, obie o...