• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 274)
  • Atrakcyjny grunt inwestycyjny pod Nowym Tomyślem
    1 / 6
    Atrakcyjny grunt inwestycyjny pod Nowym Tomyślem

    Cicha Góra

    • 3 849 999 zł cena
    • 94 566 m2 powierzchnia
    • 41 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Sprzedam atrakcyjny grunt położony w Cichej Górze Mam do zaoferowania atrakcyjny grunt o powierzchni 9,4567 ha , zlokalizowany w spokojnej części miejscowości Cicha Góra w okolic...

  • Działka Kraków Podgórze, Kliny ul. Działowskiego

    Kraków » Podgórze » ul. Działowskiego

    • 1 850 000 zł cena
    • 2 076 m2 powierzchnia
    • 892 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    PONAD 20 AROWA, KLINY!!! prostokątna, z dojazdem drogą utwardzoną od ul. Działowskiego. Działka płaska, woda i prąd w ul. Działowskiego, kanalizacji brak. W planie zagospodarowa...

  • Działka Staniszów

    Staniszów

    • 992 500 zł cena
    • 6 403 m2 powierzchnia
    • 156 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    REKA Nieruchomości zaprasza do zakupu działki o powierzchni 6403 m2 położonej w miejscowości Staniszów gmina Podgórzyn koło Jeleniej Góry, Karpacz, Sosnówki. Działka z widokiem...

  • Działki budowlane Białachowo gmina Zblewo

    Białachowo

    • 56 225 zł cena
    • 856 m2 powierzchnia
    • 66 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Sprzedam działki budowlane w ilości 11 sztuk, w Miejscowości Białachowo, Gmina Zblewo, Powiat Starogardzki.Wielkości działek podane jak na zdjęciu od 856 m² do 1228m². Cena 65zl/m²...

  • Działka Sienna

    Sienna

    • 110 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 110 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Idealne miejsce na Twój wymarzony dom, rekreację, odpoczynek czy inwestycję na przyszłość. Na sprzedaż widokowe działki w okolicy Jeziora Rożnowskiego. Działki do wydzielenia...

  • 1 / 4
    Działka Strupin Mały

    Strupin Mały

    • 155 000 zł cena
    • 6 680 m2 powierzchnia
    • 24 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o pow. 6680 m² mieszcząca się w miejscowości Strupin Mały koło Chełma.~~Działka znajduje się w I linii zabudowy położona bezpośrednio przy drodze asfaltowej i j...

  • 1 / 2
    Działka w Grądach 12 000m2

    Grądy

    • 185 000 zł cena
    • 12 000 m2 powierzchnia
    • 16 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę rolną w miejscowości Grądy. 12 000 m2. Założona KW. Jeden właściciel. Cena za m2 obowiązuje przy zakupie całości. Możliwe wydzielenie mniejszej działki na...

  • Działka na sprzedaż w Chmieleńcu

    Chmieleniec

    • 170 000 zł cena
    • 1 034 m2 powierzchnia
    • 165 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działka budowlana w miejscowości Chmieleniec, gmina Łęczyca o powierzchni 1034 m2. Działka przeznaczona jest pod budowę mieszkaniową, jednorodzinną.

  • Duża działka budowlana w spokojnej części Cichej Góry
    1 / 9
    Duża działka budowlana w spokojnej części Cichej Góry

    Cicha Góra

    • 382 800 zł cena
    • 5 468 m2 powierzchnia
    • 71 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam dużą działkę w kameralnej części Cichej Górze Mam do zaoferowania dużą działkę o powierzchni 5.468 m2, zlokalizowaną w spokojnej, kameralnej części miejscowości Cicha Gó...

  • Działka Olsztynek

    Olsztynek

    • 373 890 zł cena
    • 3 399 m2 powierzchnia
    • 110 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    BRESDOM Nieruchomości oferuje na sprzedaż działkę usługową w Olsztynku. Nieruchomość zlokalizowana jest przy ul. Olsztyńskiej, 100 m od Orlenu. Działka o numerze 2/16 i powierzch...

  • Działka Lubartów ul.

    Lubartów

    • 179 000 zł cena
    • 878 m2 powierzchnia
    • 204 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną w Lubartowie o powierzchni około 878m2 blisko DK19.Działka narożna w kształcie kwadratu..Dojazd drogą asfaltową.Do działki są doprowadzone w...

  • 1 / 3
    Sprzedam działkę 2100m2 z domkiem.

    Pieńki Słubickie

    • 210 000 zł cena
    • 2 100 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana nr 14/2 Pieńki Słubickie. Idealne miejsce na wypoczynek.Super lokalizacja. 35 km od Warszawy. 3km od S8.Na tyłach działki Rezerwat Przyrody Skulskie Dęby. Naprze...

  • Sprzedam działkę budowlaną, Wisznia Mała

    Wisznia Mała

    • 268 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 268 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną (nr 304/5) w Wiszni Małej przy ul. Stawowej 18D o powierzchni 10 ar (około: 37 m x 27 m), pod budownictwo jednorodzinne (możliwość wybudowania domu dwul...

  • 1 / 4
    Działka budowlana Ruszelczyce woj podkarpackie 18 km od Przemysla

    Ruszelczyce

    • 37 000 zł cena
    • 1 450 m2 powierzchnia
    • 26 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka 14 ar miejsce Ruszelczyce, malownicza wieś położona jest na terenie Parku Krajobrazowego Pogórza Przemyskiego i Przemysko-Dynowskiego , niedaleko Bieszczad, do Przemyśla ok...

  • Działka budowlana 1422 m2 w Gostyninie
    1 / 4
    Działka budowlana 1422 m2 w Gostyninie

    Gostynin

    • 95 000 zł cena
    • 1 422 m2 powierzchnia
    • 67 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1422 m², położona w Gostyninie, zaledwie 2 km od centrum miasta. Teren o regularnym kształcie prostokąta o wymiarach 23 x 62 metry, co u...

  • Sprzedam działkę

    Edwardów

    • 185 000 zł cena
    • 2 100 m2 powierzchnia
    • 89 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną w miejscowości Edwardów gmina Chynów wraz z domkiem letniskowym Cicha,spokojna okolica,idealne miejsce na relaks i odpoczynek Do Chynowa jest 2km,gdzie...

  • 1 / 3
    Działka budowlana 5600 m^2, blisko Uniejowa

    Uniejów

    • 110 000 zł cena
    • 5 600 m2 powierzchnia
    • 20 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Witaj! Szukasz swojego miejsca na ziemi albo chociażby lokaty, która pozostanie niepodważalną wartością? Dobrze, że tu jesteś! Mam dla Ciebie ziemię w Biernacicach, w województwi...

  • 1 / 2
    Działka rolna.

    Wilczopole

    • 384 000 zł cena
    • 32 000 m2 powierzchnia
    • 12 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam grunt rolny (2 klasa ziemi) o łącznej powierzchni 3,2 ha. Położony jest on w miejscowości Kolonia Wilczopole 10 km od Lublina. Są to dwie przylegające działki o nr. 315 or...

  • Działka budowlana w Kłodnicy
    1 / 10
    Działka budowlana w Kłodnicy

    Kędzierzyn-Koźle

    • 260 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 260 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam atrakcyjnie usytuowaną działkę budowlaną nr. 716/1 i 717/1, Kłodnica, ul, Ignatzego Richtera. W bliskiej lokalizacji: Przystanek MZK, Sklep Lewiatan, Żabka, Dino, Klin...

  • Działka leśna z budowlaną

    Ujazd

    • 80 000 zł cena
    • 16 089 m2 powierzchnia
    • 5 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę leśna w miejscowości Łączkowice ( las sosnowy ok. 20 letni) z możliwością przekształcenia części działki na budowlaną. Najlepiej obejrzeć i ocenić osobiście. Cena...