• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 272)
  • Nieruchomość Ziemia Rolna Sprzedam gmina Kodeń 3,26 h
    Nieruchomość Ziemia Rolna Sprzedam gmina Kodeń 3,26 h

    Szostaki

    • 120 000 zł cena
    • 326 000 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam ziemie rolną w miejscowości Szostaki gmina KODEŃ powiat BIALSKI woj.Lubelskie Działka 3,26 ha.w jednym kawałku tylko ornego jest 1,80ha, i 1,40ha.lasu .działka o numerze...

  • Idealna Na Ranczo, Stadninę, Siedlisko - Okolice Żyrardowa
    1 / 8
    Idealna Na Ranczo, Stadninę, Siedlisko - Okolice Żyrardowa

    Wiskitki

    • 973 000 zł cena
    • 13 900 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Działka siedliskowa - 13 900 m2 - Możliwość podziału na mniejsze - Powiat żyrardowski, Wiskitki, Sokule NA SPRZEDAŻ atrakcyjna działka rolna, siedliskowa, z wydanymi warunkami zab...

  • Działka budowlana - przetarg, gmina Domaniewice

    Skaratki pod Rogóźno

    • 137 000 zł cena
    • 1 553 m2 powierzchnia
    • 89 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    WÓJT GMINY DOMANIEWICE OGŁASZA NIEOGRANICZONY PRZETARG USTNY na sprzedaż niżej opisanej nieruchomości. Nieruchomość oznaczona jako DZIAŁKA NR 687/5 o pow. 1553m², obręb geode...

  • Działka budowlana - przetarg, gmina Domaniewice

    Skaratki pod Rogóźno

    • 137 000 zł cena
    • 1 552 m2 powierzchnia
    • 89 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    WÓJT GMINY DOMANIEWICE OGŁASZA NIEOGRANICZONY PRZETARG USTNY na sprzedaż niżej opisanej nieruchomości. Nieruchomość oznaczona jako DZIAŁKA NR 687/4 o pow. 1552m², obręb geode...

  • Działka w Zieleniewie, 7km od morza
    1 / 9
    Działka w Zieleniewie, 7km od morza

    Zieleniewo

    • 329 000 zł cena
    • 5 100 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    DUŻA, ponad 0,5 ha DZIAŁKA W ZIELENIEWIE k/KOŁOBRZEGU ! Przedstawiamy Państwu atrakcyjnie zlokalizowaną, niezabudowaną działkę położoną w Zieleniewie w gminie Kołobrzeg, w odległo...

  • Gaj koło Krakowa DZIAŁKI BUDOWLANE NA SPRZEDAŻ

    Gaj

    • 230 000 zł cena
    • 1 007 m2 powierzchnia
    • 229 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Posiadam do sprzedaży w Gaju przy ul. Łąkowej ( Gmina Mogilany, powiat Krakowski ) 3 działki obok siebie o nominałach nr 287/26 powierzchnia 12,20 ar, 287/28 powierzchnia 10,01 ar,...

  • Działka na Osiedlu Poznańskim
    1 / 5
    Działka na Osiedlu Poznańskim

    Osiedle Poznańskie

    • 115 000 zł cena
    • 1 256 m2 powierzchnia
    • 92 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Nieruchomość gruntowa o powierzchni 1256 m2 zlokalizowana na Osiedlu Poznańskim (gmina Deszczno). Dojazd drogą asfaltową, ostatni kilometr drogą gminną, utwardzoną. Brak planu zag...

  • Działka Władysławowo ul. 1000-Lecia Państwa Polskiego

    Władysławowo » ul. 1000-lecia Państwa Polskiego

    • 1 050 000 zł cena
    • 748 m2 powierzchnia
    • 1 404 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferta bez prowizji od kupującego!Atrakcyjnie położona działka budowlana usługowo-wielorodzinna w samym sercu Władysławowa, zaledwie ok 700 metrów w linii prostej od plaży. Ok 250...

  • Działka Gdańsk Matemblewo ul. Potokowa

    Gdańsk » ul. Potokowa

    • 2 300 000 zł cena
    • 1 608 m2 powierzchnia
    • 1 431 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    LOKALIZACJA:Prestiżowa dzielnica Matemblewo znajduje się w otulinie Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Idealna lokalizacja dla osób, które szukają miejsca łączącego kameralną atm...

  • Działka Gdańsk Lipce ul. Trakt Św. Wojciecha

    Gdańsk » Orunia-Św Wojciech-Lipce » ul. Trakt św. Wojciecha

    • 1 274 000 zł cena
    • 4 779 m2 powierzchnia
    • 267 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Doskonale skomunikowana działka ! Idealna pod inwestycje! LOKALIZACJA :Działka świetnie skomunikowana. Dojazd do węzła rozjazdowego Gdańsk Lipce- Obwodnica Trójmiasta oraz droga S7...

  • 1 / 3
    Działka Osłonino ul. Morska

    Osłonino » ul. Morska

    • 414 000 zł cena
    • 828 m2 powierzchnia
    • 500 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    LOKALIZACJA:Atrakcyjna działka budowlana w Osłoninie nad Zatoką Pucką. Atutem Osłonina jest kameralna dzika plaża z niewielkim pomostem cumowniczym oraz malowniczy klif ciągnący si...

  • Działka Żuławki ul.

    Żuławki

    • 110 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 37 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka o przeznaczeniu rolnym (objęta miejscowym planem) w miejscowości Żuławki (gmina Stegna). Miejscowość, jak sama nazwa wskazuje leży na Żuławach Wiślanych - bardzo ciekawym t...

  • 1 / 3
    Działka Drzewina ul.

    Drzewina

    • 399 000 zł cena
    • 31 100 m2 powierzchnia
    • 13 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działki role w powiecie Gdańskim, Gmina Trąbki Wielkie, które składają się z 3 działek:-nr 42 o pow. 0,74ha-nr 43 o pow. 1,14ha-nr 44 o pow. 1,23ha-do działek prowadzi droga grunto...

  • 1 / 3
    Działka Biała Rzeka ul. Ul. Kosynierów

    Biała » ul. Kosynierów

    • 1 009 000 zł cena
    • 2 018 m2 powierzchnia
    • 500 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    LOKALIZACJA:Do sprzedaży działka budowlana o powierzchni 2018 m2 w znakomitej lokalizacji. Blisko rynek, Auchan, tereny zielone, park, oraz centrum miasta.Wokół zabudowa budynkami...

  • Działka Przewóz rynek pierwotny ul.

    Przewóz

    • 1 560 000 zł cena
    • 42 000 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    LOKALIZACJA:Do sprzedania atrakcyjna działka w miejscowości Przewóz, w gminie Studzienice, w województwie pomorskim. Powierzchnia ponad 42 000m2 z wydanymi warunkami zabudowy na 16...

  • Działka Miłocice ul.

    Miłocice

    • 1 999 000 zł cena
    • 116 000 m2 powierzchnia
    • 18 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Działka 11,6 ha jest położona bezpośrednio przy drodze krajowej nr 20 na trasie Biały Bór/Miastko.Teren jest oddalony o 5 km od liczącego około 20.000 mieszkańców Miastka. Na dział...

  • Działka Rumia ul.

    Rumia

    • 1 099 000 zł cena
    • 5 000 m2 powierzchnia
    • 220 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Działka budowlana w genialnej lokalizacji ! Bezpośredni dostęp do drogi asfaltowej!W ODLEGŁOŚCI OK. 300M OD DZIAŁI ZNAJDUJE SIĘ OCZYSZCZALNIA ŚCIEKÓWTylko 15 min do plaży w Mecheli...

  • 1 / 4
    Działka Osłonino ul. Morska

    Osłonino » ul. Morska

    • 413 500 zł cena
    • 827 m2 powierzchnia
    • 500 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

• Działka Żuławki ul.

    Żuławki

    • 120 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

• Działka Dębogórze ul.

    Dębogórze

    • 1 099 000 zł cena
    • 5 000 m2 powierzchnia
    • 220 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Działka budowlana w genialnej lokalizacji ! Bezpośredni dostęp do drogi asfaltowej!Tylko 15 min do plaży w Mechelinkach!LOKALIZACJA:Działka zlokalizowana na pograniczu Rumi oraz mi...