• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 274)
  • Sprzedam działkę inwestycyjną 40a

    Mierzęcice

    • 252 000 zł cena
    • 4 000 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Sprzedam działkę 40a (szer. 25m, dł. 160m) usytuowana w Nowej Wsi - Gmina Mięrzecice z przeznaczeniem na usługi rzemiosła produkcyjnego. Dopuszczalna funkcja mieszkalna. Posiada do...

  • dla dewelopera * z PnB * zab. wielorodz. * 808 PUM

    Jaworzno

    • 727 000 zł cena
    • 1 352 m2 powierzchnia
    • 538 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania DZIAŁKA Z POZWOLENIEM NA BUDOWĘ BUDYNKU WIELORODZINNEGO w miejscowości Jaworzno przy ul. Insurekcji Kościuszkowskiej. 808 m2 PUMu 5 kondygnacji, 18 mieszka...

  • Działka Warszawa Wawer, Międzylesie ul. Juhasów

    Warszawa » Wawer » ul. Juhasów

    • 850 000 zł cena
    • 808 m2 powierzchnia
    • 1 052 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Warszawa Wawer! Prezentujemy działkę budowlaną przy jednej z ulic Międzylesia ul. Juhasów. Działka 808m2. o wymiarach/mapka/ Usytuowana przy skrzyżowaniu drogi publicznej i...

  • Działka inwestycyjna - Sulechów Brzezie
    1 / 2
    Działka inwestycyjna - Sulechów Brzezie

    Brzezie k. Sulechowa

    • 625 000 zł cena
    • 5 001 m2 powierzchnia
    • 125 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Działka ( 77/14 ) położona w bliskiej okolicy ulicy Stanisława Lema, bezpośrednie sąsiedztwo drogi krajowej - "starej trójki", pełna własność, mpzp, regularny kształt, media przy d...

  • Na sprzedaż działka rolna
    1 / 3
    Na sprzedaż działka rolna

    Nowe Ręczaje

    • 1 100 000 zł cena
    • 40 000 m2 powierzchnia
    • 28 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka rolna z siedliskiem zabudowania-dom do remontu,stodoła obora.Media-prąd,woda studnia,głębinowa dostęp do wodociągów gminnych,dostęp do gazociągu.Duże ogrodzone podwórko.Z j...

  • 1 / 3
    Działka Więckowice ul. Ogrodowa

    Więckowice » ul. Ogrodowa

    • 3 000 000 zł cena
    • 5 700 m2 powierzchnia
    • 527 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    PONAD PÓŁ HEKTARA pod budowę domów jednorodzinnych w układzie bliźniaczym lub szeregowym zgodnie z obowiązującym planem zagospodarowania . Działka mieszkaniowo usługowa z częścią r...

  • 1 / 2
    Działka Huta Szumy ul.

    Huta Szumy

    • 210 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 105 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Szanowni Państwo,pragnę zaprezentować Państwu na sprzedaż przepiękną działkę położoną w niesamowicie urokliwej i malowniczej okolicy Roztocza zaledwie 800 metrów od głównego parkin...

  • Działka Warszawa Mokotów, Stegny ul. Bonifacego Św.

    Warszawa » Mokotów » ul. Bonifacego

    • 23 000 000 zł cena
    • 2 200 m2 powierzchnia
    • 10 455 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy do sprzedaży działkę o powierzchni 2200m2 położoną na Mokotowie (Stegny). Działka objęta MPZP przewidującym tereny parkingów wielopoziomowych, handlu usług i biur.: 4...

  • Pięknie zlokalizowana działka

    Wolin

    • 240 000 zł cena
    • 800 m2 powierzchnia
    • 300 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Kompleks 6 działek pięknie zlokalizowanych. Widokowe działki znajdują się w Wolinie w otoczeniu osiedla domków jednorodzinnych. (Województwo zachodniopomorskie, ok. 15 minut jazd...

  • Działka ROD w Ełku
    1 / 5
    Działka ROD w Ełku

    Ełk

    • 45 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Na sprzedaż działka w kompleksie "Rodzinnych Ogródków Działkowych" w Ełku. Nieruchomość o powierzchni 300 m2 zlokalizowana jest przy ul. Sikorskiego, w drugiej linii działek, za L...

  • 1 / 2
    Działka Golkowice ul. Golkowice

    Golkowice

    • 800 000 zł cena
    • 3 800 m2 powierzchnia
    • 211 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    38 arowa w pobliżu Krakowa i Wieliczki Zgodnie z planem zagospodarowania możliwa zabudowa wolnostojąca lub bliźniacza z usługami . Okolica spokojna, działka płaska . Media w dr...

  • 1 / 3
    Duża działka budowlana w Chróścicach

    Chróścice

    • 560 000 zł cena
    • 8 150 m2 powierzchnia
    • 69 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Chróścice - Działka budowlana o powierzchni 81,5 ara, polożona w spokojnej części Chróścic w drugij lini zabudowy. Dojazd od ulicy nowowiejskiej.

  • 1 / 4
    Atrakcyjna działka Zgierz ul. Zegrzanki, woj. Łódzkie, Łódź

    Zgierz

    • 182 000 zł cena
    • 1 519 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Atrakcyjna działka Zgierz ul. Zegrzanki, woj. Łódzkie, Łódź Sprzedam atrakcyjną działkę budowlaną w Zgierzu, przy ul. Nadrzecznej 46A ( nr. ewidencyjny 121/9, obręb 115) na nowopo...

  • Działka budowlana Grodzisk Mazowiecki
    1 / 3
    Działka budowlana Grodzisk Mazowiecki

    Grodzisk Mazowiecki

    • 4 500 000 zł cena
    • 7 350 m2 powierzchnia
    • 613 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedaży bardzo ładna działka budowlana w Grodzisku Mazowieckim , o powierzchni 7350 m2, wymiary 90 x 75 x 75 x 118 m, bezpośrednio usytuowana przy drodze asfaltowej. Media:...

  • Działka inwestycyjna; Bielsko-Biała SARNI STOK

    Bielsko-Biała

    • 2 400 000 zł cena
    • 8 693 m2 powierzchnia
    • 277 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę inwestycyjną w Bielsku-Białej pod usługi lub mieszkaniówkę. W sąsiedztwie nowych apartamentowców_ z możliwością stworzenia przy nieruchom...

  • 1 / 4
    Działka Pcim ul.

    Pcim

    • 239 000 zł cena
    • 1 625 m2 powierzchnia
    • 148 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż piękna widokowa działka budowlana w miejscowości Pcim, pow. Myślenicki w bardzo atrakcyjnej cenie 159zł/m2.Działka o powierzchni 1625m2 /16.25arDziałka w kształcie pros...

  • Działka Kiekrz ul. Jodłowa

    Kiekrz » ul. Jodłowa

    • 217 350 zł cena
    • 805 m2 powierzchnia
    • 270 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zapraszam do zakupu działki w KiekrzuMalownicza miejscowość położona bezpośrednio przy północnej granicy Poznania. Ogromnym atutem Kiekrza jest fantastyczne jezioro od lat skupiają...

  • Działki budowlane na osiedlu Leśny Zakątek
    1 / 7
    Działki budowlane na osiedlu Leśny Zakątek

    Wierzbinek

    • 69 000 zł cena
    • 810 m2 powierzchnia
    • 86 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane w gminie Wierzbinek. Działki zlokalizowane są na nowo powstającym osiedlu „Leśny Zakątek” w miejscowości Synogać, gmina Wierzbinek. Mają...

  • Działka budowlana w Skomętnie Wielkim
    1 / 8
    Działka budowlana w Skomętnie Wielkim

    Skomętno Wielkie

    • 135 000 zł cena
    • 1 540 m2 powierzchnia
    • 88 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka w Skomętnie Wielkim na Mazurach. Nieruchomość o powierzchni 1540 m2 objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Istnieje możliwość zabudowy jedno...

  • 1 / 4
    działka inwestycyjna przy obwodnicy wschodniej

    Siechnice

    • 936 090 zł cena
    • 3 467 m2 powierzchnia
    • 270 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    działka inwestycyjna 545/87 przy ulicy Rataja w Siechnicach. MPZP 08PU działalność woda ścieki przyłącze uzgodnione, gaz/prąd przy drodze gotowy projekt budowlany magazynu 6 km...