• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 274)
  • Działka Pobierowo

    Pobierowo

    • 150 000 zł cena
    • 998 m2 powierzchnia
    • 151 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Okazja -działka do sprzedaży ,położona w miejscowości Redliny oddalonej od Pobierowa o 6km. Działka ma dostęp do sieci wodociągowej oraz elektrycznej oraz wydane warunki pod zabud...

  • Działka 2078 m2, w pobliżu jezioro

    Bartoszewo

    • 517 000 zł cena
    • 2 078 m2 powierzchnia
    • 249 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Nieruchomość gruntowa niezabudowana zlokalizowana w miejscowości Bartoszewo, gm. Police, powiat policki o powierzchni ok. 2078 m2. W trakcie wszczęcia postepowania podziałowego dzi...

  • ORELEC,GM.OLSZANICA,POW.LESKI,LAS 7000M2.

    Orelec

    • 105 000 zł cena
    • 7 000 m2 powierzchnia
    • 15 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Nieruchomość gruntowa zlokalizowana w obr. Orelec( Żuków), gmina Olszanica , powiat leski, województwo podkarpackie o powierzchni ok 7000 m2. Działkę stanowi na całej powierzchni...

  • Działka 1.0000ha,m. Bobolice,las,piękny widok,

    Bobolice

    • 309 000 zł cena
    • 10 000 m2 powierzchnia
    • 31 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Proponujemy do zakupu nieruchomość gruntową niezabudowaną zlokalizowaną w miejscowości Bobolice, powiat koszaliński, woj. zachodniopomorskie o powierzchni 1.0000 ha. Rodzaje użytk...

  • 1 / 3
    DZIAŁKA M.MORACZ,GM.PRZYBIERNÓW, POW 1.93 HA-ROLNA

    Moracz

    • 74 300 zł cena
    • 19 300 m2 powierzchnia
    • 4 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Nieruchomość gruntowa rolna zlokalizowana w m. Moracz, gm. Przybiernów, pow. goleniowski, woj. zachodniopomorskie o powierzchni 1.93 ha.Działka przeznaczona pod uprawy rolne. Brak...

  • DZIAŁKA W M. BIELINEK, GM. CEDYNIA.

    Bielinek

    • 260 000 zł cena
    • 2 600 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Nieruchomość gruntowa zlokalizowana w miejscowości Bielinek, gmina Cedynia, powiat gryfiński, woj. zachodniopomorskie, o powierzchni 2600m2. Składają się użytki: RVI-1016 m2, Bi-R...

  • Działka Bobolice

    Bobolice

    • 1 299 400 zł cena
    • 180 224 m2 powierzchnia
    • 8 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Proponujemy do zakupu nieruchomość gruntową niezabudowaną zlokalizowaną w miejscowości Bobolice, powiat koszaliński, woj. zachodniopomorskie o powierzchni 18.0224 ha. Rodzaje użyt...

  • Działka Bobolice

    Bobolice

    • 2 490 000 zł cena
    • 120 880 m2 powierzchnia
    • 21 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Proponujemy do zakupu nieruchomość gruntową niezabudowaną zlokalizowaną w miejscowości Bobolice, powiat koszaliński, woj. zachodniopomorskie o powierzchni 12.0 880 ha. Rodzaje uży...

  • Działka Mierzyn

    Mierzyn

    • 1 044 500 zł cena
    • 4 178 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka o powierzchni 4178 m2 zlokalizowana w Mierzynie w rej. ul. Lubieszyńskiej, gm. Dobra ,pow. policki. Działka przeznaczona pod budownictwo jednorodzinne. RIV b, RV, N.Plan wy...

  • Działka 2.3103ha,m.Bobolice,las,dr.asfaltowa.

    Bobolice

    • 1 189 800 zł cena
    • 23 103 m2 powierzchnia
    • 52 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Proponujemy do zakupu nieruchomość gruntową niezabudowaną zlokalizowaną w miejscowości Bobolice, powiat koszaliński, woj. zachodniopomorskie o powierzchni 2.3103 ha. Rodzaje użytk...

  • 1 / 2
    Działka Mierzyn

    Mierzyn

    • 900 000 zł cena
    • 6 257 m2 powierzchnia
    • 144 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Nieruchomość gruntowa rolna nie zabudowana zlokalizowana w Mierzynie, obr Mierzyn 1,gm. Dobra pow. policki o powierzchni 6258 m2( RIV a i RV). Niniejsza działka nie posiada miejsc...

  • Działka budowlana w centrum Kaczyc na sprzedaż.
    1 / 6
    Działka budowlana w centrum Kaczyc na sprzedaż.

    Kaczyce

    • 190 000 zł cena
    • 1 800 m2 powierzchnia
    • 106 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana w Centrum Kaczyc przy ul. Harcerskiej. Działka budowlana o powierzchni ok 1800 m2 wg miejscowego planu zagospodarowania jest oznaczona symbolem MN2...

  • Działka Zawada

    Zawada

    • 400 000 zł cena
    • 7 936 m2 powierzchnia
    • 51 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zawada Działka budowlana w planie zagospodarowania przestrzennego oznaczona symbolem 2UM- zabudowa usługowo-mieszkaniowa: - powierzchnia działki 7936m2, - szerokość działki...

  • Działka Popielów ul. Kraszewskiego

    Popielów » ul. Kraszewskiego

    • 120 000 zł cena
    • 1 190 m2 powierzchnia
    • 101 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka z projektem i pozwoleniem na budowę Popielów Nr działki: 1225/173 Oferta na wyłączność! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nieruchomości gruntowe...

  • 1 / 3
    Działka Kępa

    Kępa

    • 1 290 000 zł cena
    • 15 000 m2 powierzchnia
    • 86 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferta dla inwestora! Działka 1,5ha Tylko w naszym biurze! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki 1,5ha usytuowanej w miejscowości Kępa, graniczącej...

  • Dzialka w Surażu
    1 / 5
    Dzialka w Surażu

    Suraż

    • 899 000 zł cena
    • 10 500 m2 powierzchnia
    • 86 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Dzialka na sprzedaz w Surażu z dostepem do rzeki Narew przy drodze utwardzonej do Łap.Moze miec użycie rolne,budowlane i rekreacyjne.Zapraszam osoby zainteresowane do obejrzenia.te...

  • Sprzedam działkę wraz z pałacem w Tychowie
    1 / 4
    Sprzedam działkę wraz z pałacem w Tychowie

    Tychowo

    • 650 000 zł cena
    • 9 215 m2 powierzchnia
    • 71 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Sprzedam działkę wraz z pałacem w Tychowie (ul. Dolna) remontowany na dom weselny lub dom wczasowy. Może być też podzielony na dziesięć mieszkań po 80 m2 każde. Pałac położony jest...

  • Działka budolana w miejscowości Nikielkowo. Duża, południowa
    1 / 10
    Działka budolana w miejscowości Nikielkowo. Duża, południowa

    Nikielkowo

    • 300 000 zł cena
    • 1 529 m2 powierzchnia
    • 197 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Wielkość działki 1529 m, południowa wystawa, działka na górce z pięknym widokiem z obu stron. W okolicy zabudowy jednorodzinne. Cicha i spokojna okolica. Działka położona przy głów...

  • Działka budowlano-rolna, pow. żyrardowski
    1 / 6
    Działka budowlano-rolna, pow. żyrardowski

    Stare Budy Radziejowskie

    • 257 664 zł cena
    • 11 712 m2 powierzchnia
    • 22 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Promocja NOWOROCZNA : Cena obnizona o 100 000 !!! DorDom Nieruchomości proponuje państwu Na sprzedaż działka budowlano-rolna ( łącznie 11 712 m2 w cenie 22 zł/m2 ) w tym : 1....

  • 1 / 4
    Działka pod zabudowę mieszkalną 1 052 m2 Ćmielów ul.Ogrodowa

    Ćmielów

    • 107 304 zł cena
    • 1 052 m2 powierzchnia
    • 102 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Dzień dobry, Do sprzedania działka pod zabudowę mieszkalną o powierzchni 1052 m2 w Ćmielowie przy ulicy Ogrodowej (na przeciwko posesji spod adresu ul.Ogrodowa 9) Nieruchomość...