• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 272)
  • 1 / 3
    Działka Sarnowy ul.

    Sarnowy

    • 105 525 zł cena
    • 3 015 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    LOKALIZACJA:Sarnowy - wieś w Polsce, położona w województwie pomorskim, w powiecie kościerskim i gminie Kościerzyna, nad rzeką Wierzyca. W sąsiedztwie jeziora Zagnanie (miejsce wyp...

  • Działka Pałubin ul.

    Pałubin

    • 111 060 zł cena
    • 1 234 m2 powierzchnia
    • 90 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana, znajduje się w okolicy miejscowości Pałubin, gmina Stara Kiszewa, w odległości 60 km od Gdańska. Wokół malownicze tereny, lasek, łąka i bardzo czysta...

  • Działka Banino ul. Borowiecka

    Banino » ul. Borowiecka

    • 1 242 400 zł cena
    • 6 212 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    TYLKO U NAS!OKOLICA: Działka położona w miejscowości Banino w spokojnym otoczeniu, z dala od miejskiego zgiełku. Dobrą komunikację z Trójmiastem zapewnia znajdująca się niedaleko O...

  • Działka Lublewo Gdańskie ul. Ks. Prof. Józefa Orszulika

    Lublewo Gdańskie » ul. Orszulika

    • 389 000 zł cena
    • 1 166 m2 powierzchnia
    • 334 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż oferujemy działkę budowlaną zlokalizowaną w Lublewie Gdańskim. Wokół pełna infrastruktura handlowo usługowa, przedszkole, szkoła, sklepy. W najbliższej okolicy przystan...

  • Działka Pałubin ul.

    Pałubin

    • 106 740 zł cena
    • 1 186 m2 powierzchnia
    • 90 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• 1 / 3
    Działka Gdańsk Niegowo ul. Niegowo

    Gdańsk » ul. Niegowo

    • 889 000 zł cena
    • 7 164 m2 powierzchnia
    • 125 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Oferujemy do sprzedaży teren rolny w Gdańsku przy ul. Niegowo.Teren malowniczo położony w widełkach rzeki Radunia oraz dopływu Motławy.Łączna powierzchnia terenu wynosi ponad 0,7 h...

  • Działka Reda ul. Pucka

    Reda » ul. Pucka

    • 3 450 000 zł cena
    • 14 989 m2 powierzchnia
    • 231 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Działka stanowiąca prawie całą wschodnią część "wyspy" otoczonej rzeką Reda w centrum miasta przy ul. Puckiej.Powierzchnia wynosi blisko 15000m2 Położona przy głównym węźle komun...

  • 1 / 3
    Działka Gdańsk Rębiechowo ul. Juliusza Słowackiego

    Gdańsk » ul. Słowackiego

    • 7 800 000 zł cena
    • 8 200 m2 powierzchnia
    • 952 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Działkę inwestycyjna w doskonałej lokalizacji. LOKALIZACJA:Bliskość Obwodnicy Trójmiejskiej, często uczęszczanej ul. Juliusza Słowackiego oraz Lotniska im. Lecha Wałęsy sprawia,...

  • Działka Kostkowo ul. Wejherowska

    Kostkowo » ul. Wejherowska

    • 240 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    LOKALIZACJA: Kostkowo to wieś kaszubska położona w gminie Gniewino. Wejherowo oddalone jest o niecałe 20 km, a stąd już chwila dzieli Cię od Trójmiasta. Idealna miejsce dla ludzi,...

  • Działka Gdańsk Wrzeszcz ul. Zwycięstwa

    Gdańsk » Wrzeszcz » al. Zwycięstwa

    • 1 450 000 zł cena
    • 917 m2 powierzchnia
    • 1 582 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Działka w atrakcyjne lokalizacji Gdańsk-WrzeszczLOKALIZACJA:Atrakcyjnie położona działka przy głównej ulicy - trasa Gdańsk - Wrzeszcz.NIERUCHOMOŚĆ: Nieruchomość na sprzedaż to gru...

  • Działka Człuchów ul.

    Człuchów

    • 3 200 000 zł cena
    • 50 000 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Aktualnie właściciel uzyskuje pozwolenie ŚRODOWISKOWE do uzyska warunków zabudowy i przekształcenia działki na budowlaną.W niedalekiej odległości od działki będzie przebiegać nowa...

  • 1 / 2
    Działka Niepoczołowice ul.

    Niepoczołowice

    • 487 500 zł cena
    • 6 500 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Na sprzedaż działka z lasem i oczkiem wodnym! Działka jest w super miejscu, otoczona lasami 350 metrow od jeziora Potęgowskiego.Działka nr 541, obręb Niepoczołowice, Gmina Liniewo,...

  • Działka Kostkowo ul. Wejherowska

    Kostkowo » ul. Wejherowska

    • 164 000 zł cena
    • 2 050 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    LOKALIZACJA:Kostkowo to wieś kaszubska położona w gminie Gniewino. Wejherowo oddalone jest o niecałe 20 km, a stąd już chwila dzieli Cię od Trójmiasta. Idealna miejsce dla ludzi, k...

  • 1 / 2
    Działka Wejherowo ul. Przemysłowa

    Wejherowo » ul. Przemysłowa

    • 6 000 000 zł cena
    • 16 864 m2 powierzchnia
    • 356 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Zapraszam do zakupu bardzo atrakcyjnie położonej działki w  Wejherowie przy ul. PrzemysłowejDziałka o powierzchni cąłkowitej-16864m.Teren objęty miejscowym planem zagospodarowania...

  • 1 / 2
    Działka Sasino ul.

    Sasino

    • 199 000 zł cena
    • 2 187 m2 powierzchnia
    • 91 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka w miejscowości Sasino, niedaleko ul. Żurawiej - blisko morza (ok 2,7 km w linii prostej). Ciekawa pod rekreacje. W okolicy oprócz pięknych piaszczystych plaż i lasów niezli...

  • Działka Pałubin ul.

    Pałubin

    • 123 750 zł cena
    • 1 375 m2 powierzchnia
    • 90 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka Gdynia Orłowo ul. Akacjowa

    Gdynia » Orłowo » ul. Akacjowa

    • 1 378 000 zł cena
    • 469 m2 powierzchnia
    • 2 939 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    OPISNa sprzedaż działka budowlana o powierzchni 469 m.kw. w wyjątkowej lokalizacji Gdynia Orłowo u zbiegu ulic Wielkopolskiej i Akacjowej, niedaleko Al. Zwycięstwa z koncepcją budy...

  • 1 / 2
    Działka Gdańsk Wrzeszcz ul.

    Gdańsk » Wrzeszcz

    • 3 300 000 zł cena
    • 4 691 m2 powierzchnia
    • 704 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zapraszamy do zakupu gruntu o powierzchni 4691 m.kw. przy ul. Ogrodowej w bezpośrednim sąsiedztwie ul. Słowackiego.Dojazd do ulicy Potokowej, utwardzony drogą asfaltową.GRUNT:GRUNT...

  • Działka Swarzewo ul. Rybacka

    Swarzewo » ul. Rybacka

    • 898 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 300 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Genialna lokalizacja! Tylko 400m do piaszczystej plaży!Niepowtarzalna lokalizacja z widokiem na Zatokę Pucką oraz Półwysep Helski. *W ODLEGŁOŚCI 150 m od działki w linii prostej si...

  • Działka Pruszcz Gdański ul. Obrońców Pokoju

    Pruszcz Gdański » ul. Obrońców Pokoju

    • 1 500 000 zł cena
    • 1 464 m2 powierzchnia
    • 1 025 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Na sprzedaż działka inwestycyjna nr. 406 znajdująca się przy ul. Obrońców Pokoju przeznaczona pod lokale usługowe, zabudowę wielorodzinną oraz usługi medyczne.Cena jest ceną Netto ...