• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 220)
  • 1 / 3
    Działka Targanice

    Targanice

    • 177 000 zł cena
    • 1 220 m2 powierzchnia
    • 146 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działki budowlane do sprzedaży. Dwie działki budowlane do sprzedaży w pięknej lokalizacji. Widok na góry, spokojne miejsce. Wymożone miejsce na budowę domu Serdecznie...

  • Działka Ryczów ul. Spacerowa

    Ryczów » ul. Spacerowa

    • 169 000 zł cena
    • 4 047 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działki w bardzo atrakcyjnym miejscu przy ul. Spacerowej w Ruczowie ul. Spacerowa. Nieruchomość składa się z dwóch działek. 1 - Działak w części budowlana 583 m2 i rolna 1273...

  • Działka Kraków Podgórze, Rybitwy ul. Dąbka Stanisława

    Kraków » Podgórze » ul. Dąbka

    • 14 500 000 zł cena
    • 4 249 m2 powierzchnia
    • 3 413 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    DZIAŁKA USŁUGOWA Z POZWOLENIEM NA BUDOWĘ PRAWIE 10 000 PUM Przeznaczeniem podstawowym dla budynku jest funkcja biurowa. Uzupełnieniem jest cześć magazynowa przewidziana na każdej...

  • działka na sprzedaż o pow. 6886 m2
    działka na sprzedaż o pow. 6886 m2

    Janina

    • 76 000 zł cena
    • 6 886 m2 powierzchnia
    • 12 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż przestronna działka o powierzchni 6886 m², zlokalizowana w miejscowości Janina, gmina Busko-Zdrój (woj. świętokrzyskie). Działka znajduje się w spokojnej okolicy z dogo...

  • Sprzedam działkę budowlaną
    1 / 3
    Sprzedam działkę budowlaną

    Radzyń Podlaski

    • 268 000 zł cena
    • 1 243 m2 powierzchnia
    • 216 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną widoczną na zdjęciach o wielkości 1243 m2 położoną przy ulicy Lisowskiego w Radzyniu Podlaskim. Działka znajduje się w sąsiedztwie Parafii Błogosławionyc...

  • Działka budowlana Jeżewo k/ Zgierza w lesie
    Działka budowlana Jeżewo k/ Zgierza w lesie

    Jeżewo

    • 214 500 zł cena
    • 3 300 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Mam do zaoferowania dwie przylegające do siebie działki łącznie na 3300 m2 (jedna działka ma powierzchnię 1300 m2 a druga 2000 m2). Teren działki jest położony w leśnym otoczeniu w...

  • 1 / 2
    Działka Kraków Krowodrza, WIDOK ZARZECZE ul. Brązownicza

    Kraków » Krowodrza » ul. Brązownicza

    • 3 900 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 3 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA 12 arowa WIDOK ZARZECZE!! objęta planem zagospodarowania przestrzennego i przeznaczona pod budownictwo jednorodzinne. Wszystkie media, łącznie z ogrzewaniem miejskim są w...

  • Działka Kraków Podgórze, Tyniec ul. Obrony Tyńca

    Kraków » Podgórze » ul. Obrony Tyńca

    • 2 500 000 zł cena
    • 2 400 m2 powierzchnia
    • 1 042 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    24 AROWA . Szeroka , płaska w pobliżu terenów zielonych Objęta miejscowym planem zagospodarowania , obowiązuje zabudowa jednorodzinna. Media :woda , prąd , gaz ,szambo . W pobliż...

  • Sprzedam atrakcyjna działkę .Połowa działki jest budowlana
    Sprzedam atrakcyjna działkę .Połowa działki jest budowlana

    Książenice

    • 360 000 zł cena
    • 2 950 m2 powierzchnia
    • 123 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam atrakcyjna działkę .Połowa działki jest budowlana a reszta do przekształcenia na budowlaną o powierzchni 2950 m 2 w malowniczej , spokojnej lokalizacji blisko lasu w Ksią...

  • Działka Wyszków Nowe Rybienko

    Wyszków

    • 240 000 zł cena
    • 1 437 m2 powierzchnia
    • 168 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    | Polecamy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną położoną przy ulicy Bukowej w Rybienku Nowym, w odległości około 1 km od centrum miasta. Najbliższe otoczenie stanowią dzi...

  • działka budowlana warszawa
    1 / 7
    działka budowlana warszawa

    Warszawa

    • 950 000 zł cena
    • 978 m2 powierzchnia
    • 972 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    działka budowlana ogrodzona zagospodarowana wszystkie media w ulicy.domek letniskowy 35m.do rozbudowy lub wyburzenia blisko puszczy Kampinowskiej, do centrum 15 min.samochodem do m...

  • Sprzedam działkę
    Sprzedam działkę

    Wielkie Oczy

    • 28 000 zł cena
    • 1 600 m2 powierzchnia
    • 18 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę ,idealna pod budowę domu ,w miejscowości Wielkie Oczy, powiat Lubaczowski,województwo podkarpackie, działka o nr.948,o powierzchni 0,1600ha ,przy drodze asfaltowej...

  • Sprzedam działkę budowlaną
    Sprzedam działkę budowlaną

    Wielkie Oczy

    • 49 000 zł cena
    • 3 600 m2 powierzchnia
    • 14 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam atrakcyjną działkę budowlaną w miejscowości Wielkie Oczy, powiat Lubaczowski. Działka nr.995, o powierzchni 0,36ha,działka uzbrojona, w zacisznym miejscu. Zachęcam do obej...

  • Sprzedam działki budowlane
    1 / 4
    Sprzedam działki budowlane

    Tarnobrzeg

    • 140 zł cena
    • 870 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działki budowlane Tarnobrzeg obręb 003 Miechocin, ul. Orląt Lwowskich, około 800m do jeziora tarnobrzeskiego. Działka 1209/2 - 8,7 ar ,1209/3 - 9,12 ar ,1209/4 - 8,75 ar,...

  • Działka MPZP TORUŃ SPRZEDAŻ
    1 / 3
    Działka MPZP TORUŃ SPRZEDAŻ

    Toruń

    • 359 000 zł cena
    • 2 214 m2 powierzchnia
    • 163 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwóch działek objętych MPZP UCHWAŁA NR 732/10 RADY MIASTA TORUŃ z dnia 21 stycznia 2010 r. - o łącznej powierzchni 2213m2 na pogranic...

  • Sprzedam działkę rolno-budowlaną Stare Budy
    1 / 6
    Sprzedam działkę rolno-budowlaną Stare Budy

    Stare Budy

    • 280 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 94 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę o powierzchni 3000 m2 w kształcie prostokąta, zlokalizowaną w pięknej okolicy w niedalekiej odległości od stacji PKP Międzyborów- Jaktorów. Działka położona jest p...

  • 1 / 3
    Działka Wysoka

    Wysoka

    • 140 000 zł cena
    • 5 005 m2 powierzchnia
    • 28 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Wysoka gmina Łazy, na sprzedaż działka rolno-budowlana o powierzchni 5005m2 i wymiarach 14x357. Działka jest objęta planem zagospodarowania przestrzennego, ok 1120m2 jest zabudowa...

  • 1 / 4
    Działka Chruszczobród

    Chruszczobród

    • 750 000 zł cena
    • 15 751 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Duża szeroka płaska działka w kształcie trójkąta leżąca bezpośrednio przy drodze gminnej, w której znajduje się woda i prąd. Chruszczobród-Piaski. Powierzchnia działki 15751m2, wym...

  • 1 / 4
    Działka Wojsławice

    Wojsławice

    • 280 000 zł cena
    • 6 830 m2 powierzchnia
    • 41 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Polecam do sprzedaży działkę położoną w miejscowości Wojsławice gmina Koziegłowy , o powierzchni 6830m2, z przeznaczeniem pod zabudowę jednorodzinną oraz zalesienie. Działka płask...

  • Działka Mysłowice Morgi

    Mysłowice » Morgi

    • 790 650 zł cena
    • 2 510 m2 powierzchnia
    • 315 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka pod inwestycję z przeznaczeniem w planie zagospodarowania pod zabudowę jednorodzinną. Działka znajduje się w rejonie ulicy Pukowca, w niedalekiej odległości od nowego osie...